Każdy z nich przeznaczony jest do innych zadań, ale wszystkie doskonale spełniają funkcję łącznika zapewniając optymalne spojenie. Uniwersalny klej Fix All sprawdza się w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach, dlatego poleca się go nie tylko amatorom, dla których takie praktyczne narzędzia stanowią nieocenioną pomoc przy remontach, ale też wymagającym fachowcom zawodowo zajmującym się pracami remontowymi i różnego typu naprawami.

Jak i do czego stosuje się klej Fix All?

Fix All jest bardzo prosty w użyciu, a jego aplikacja zajmuje dosłownie chwilę. Warto jednak pamiętać, że podłoże, na które zamierzamy nanieść klej powinno być całkowicie czyste, a więc nie tylko umyte i suche, ale też odtłuszczone i wolne od luźnych zanieczyszczeń takich jak kurz. Przed aplikacją kleju warto odpowiednio przygotować wybraną powierzchnię, niektóre mogą wymagać zagruntowania, inne – użycia taśmy maskującej w celu uniknięcia zabrudzeń. Ponieważ montażowy klej Fix All posiada bardzo wszechstronne zastosowania, można go używać do najróżniejszych prac domowych i nie tylko. Doskonale nadaje się chociażby do naprawiania uszkodzonych sprzętów, mocowania listw podłogowych, montażu sztukaterii czy renowacji elementów dekoracyjnych w domu i ogrodzie.

Jakie są największe zalety montażowego kleju Fix All?

Uniwersalny klej Fix All ma mnóstwo zalet, wśród których warto wymienić przede wszystkim ekstremalną przyczepność i dużą siłę wiązania, gwarantującą mocną i długą trwałość łączenia. Duża w tym zasługa jego składu, klej Fix All z tosieklei.pl powstał bowiem na bazie polimerów hybrydowych SMX, wyjątkowo silnych i trwałych. Jego ogromną zaletą jest także odporność na wszelkiego rodzaju oddziałujące na niego negatywne czynniki, w tym silne wibracje. Świetnie radzi sobie nawet z  promieniowaniem UV – nie rozszczelnia się pod wpływem długotrwałej ekspozycji na światło słoneczne. Poza tym montażowy warto zauważyć, że klej Fix All jest neutralny chemicznie, co oznacza, że nie niszczy delikatnych powierzchni i nie powoduje korozji.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej