Od kiedy dostępny jest Burger Drwala? Jak wygląda propozycja na sezon 2021/2022?

Kanapka Drwala pojawiła się w ofercie sieci McDonalds dokładnie 24 listopada 2021 roku. W menu znalazły się cztery warianty smakowe. Miłośnicy zimowych kanapek mogą zamówić klasycznego burgera, Drwala z kurczakiem, słodkiego burgera z żurawiną, a także wyjątkową kanapkę na ostro. W menu McDonalds znajduje się także kultowy, podwójny Burger Drwala.

Klasyczny Burger Drwala to propozycja z kotletem wołowym i plastrem panierowanego sera. Pszenna bułka z posypką serowo bekonową zawiera także świeżą sałatę, chrupiący bekon oraz aromatyczny sos.

Burger Drwala z Kurczakiem to wersja kanapki z panierowanym, chrupiącym kurczakiem i plastrem roztopionego sera. Jako dodatek do kanapki zastosowano liść świeżej sałaty lodowej, prażoną cebulkę, chrupiący bekon i sos.

W ofercie McDonalds znalazła się także słodka wersja kanapki. Jest to Burger Drwala z Żurawiną. W kanapce znajduje się kotlet wołowy, panierowany ser i chrupiący bekon. Klasyczne dodatki w postaci sałaty lodowej i prażonej cebulki zostały wzbogacone o słodki sos żurawinowy.

Ciekawostką oferty McDonalds jest także Burger Drwala na Ostro. Jest to wersja kanapki klasycznej, wzbogacona o ostry sos oraz papryczki jalapeño. Klasyczna wersja kanapki występuje także w wersji podwójnej. Jest to Podwójny Burger Drwala w wersji z powiększoną porcją mięsa wołowego. Kanapka jest jednocześnie najbardziej kaloryczną propozycją w zimowej ofercie burgerów McDonalds 2021/2022.

Do kiedy sprzedawany jest Burger Drwala w McDonalds?

Jest to często zadawane pytanie, a fani kultowego Burgera Drwala chcieliby uzyskać informację, do kiedy kanapka Drwala znajduje się w ofercie. McDonalds nie podał jeszcze oficjalnego terminu zakończenia sprzedaży burgerów. Możemy jedynie przypuszczać, do kiedy Burger Drwala będzie znajdował się w ofercie Maka.

Biorąc pod uwagę minione lata, Burgery Drwala znikały z oferty pod koniec stycznia. Tak było również w sezonie 2020/2021 roku. Popularna kanapka Drwala została wycofana z oferty dokładnie 26 stycznia 2021 roku. Możemy spodziewać się, że w roku 2022 termin ten będzie bardzo zbliżony. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także ten artykuł z aktualnym cennikiem Mc Donald’s.

Lepsza Strona Zimy – jaką kaloryczność posiada Burger Drwala? Jaka jest cena?

Wiele osób zadających pytanie, do kiedy Burger Drwala znajduje się w ofercie, zastanawiają się także nad kalorycznością kanapki. Okazuje się, że Burger Drwala potrafi dostarczyć całkiem sporo energii. Najmniej kalorii posiada Burger Drwala z Kurczakiem. W jednej kanapce znajduje się 861 kalorii. Nieco więcej, bo 887 kalorii zawiera Burger Drwala na Ostro.

Bardziej kaloryczna propozycja to Burger Drwala Klasyczny. W jednej kanapce znajdują się 894 kalorie. Jeszcze bardziej kaloryczny będzie Burger Drwala z Żurawiną. Jedna porcja kanapki polanej słodkim sosem żurawinowym posiada aż 928 kalorii. Najbardziej kaloryczną opcją okazuje się jednak Podwójny Burger Drwala z rekordową ilością 1130 kalorii.

Cena Drwala rozpoczyna się od 17,40 zł. Zapłacimy tyle za kanapkę z kurczakiem i wersję klasyczną. Burger Drwala z Żurawiną oraz Burger Drwala na Ostro kosztują 17,90 zł. Wersja podwójna to koszt 20,90 zł. Warto tutaj zaznaczyć, że cennik McDonalds może nieznacznie różnić się w zależności od lokalizacji restauracji.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 82,2% czytelników artykuł okazał się być pomocny