Pomysł na domPomysł na dom od lat stara się dostarczyć wielu porad oraz informacji związanych z tematyką budowlaną. 

W dziale wnętrza można się zapoznać  z najnowszymi kierunkami w dziedzinie aranżacji poszczególnych pomieszczeń, modnymi trendami  związanymi z  oświetleniem, podłogami, schodami, wykończeniem ścian, wskazówkami dotyczącymi wybory  sprzętu RTV i AGD i całego wyposażenia wnętrz.  Natomiast dział budowa – to rozbudowany zbiór informacji dotyczących finansowania  budowy czy zakupu domu, obowiązujących praw, technologii budowlanych, materiałów i inteligentnych rozwiązań. Jednym zdaniem sprawne budowanie od fundamentu aż po dach. Wokół domu to miejsce dla ludzi wychodzących poza mury swojego domostwa, gdzie znajduje się wszystko o ogrodzeniach , garażach , nawierzchniach , architekturze ogrodowej i o samym ogrodzie, rzecz jasna.

Merytoryczne teksty  dotyczące wyżej przedstawionej  tematyki są przewodnikiem po swoistej mapie budowlanej, pomagają w wyborze odpowiedniego rozwiązania, natomiast z czego wybierać , przedstawiają  producenci w dziale Oferta Eksperta.

Tu można znaleźć:

  • Poszczególne prezentacje  Firm, dla ułatwienia zamieszczone w  podzielonych na konkretne branże działach.
  • Kompleksową ofertę dotyczącą działalności przedstawionych producentów.
  • Wykaz topowych produktów.

Dział oferta eksperta

Oryginalną formą pomocy w rozwiązywaniu „problemów” budowlanych są E-wydania Pomysłu na dom, które nawiązują do tradycyjnej prasy.  Taki magazyn , starannie graficznie opracowany, można sobie poczytać bez wychodzenia z domu i, co najważniejsze, całkowicie za darmo.  Poszczególne publikacje w sposób kompleksowy i rzetelny przedstawiają wybrane zagadnienia opisane przez specjalistów z branży.

Kompleksowy, fachowy,  w oryginalny, różnorodny sposób opisujący meandry branży budowlanej – taki właśnie jest portal www.pomyslnadom.pl, stworzony  10 lat temu dla wszystkich budujących.

Dolna część strony Pomysł na Dom

Po prostu mamy POMYSŁ NA DOM

E-wydanie Pomysł na Dom


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 48,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny