Domy pod Wrocławiem, gdzie życie płynie jak w bajce.

Do opisanych wyżej szczęśliwców już niedługo będą się mogli zaliczyć mieszkańcy Przystani pod Lasem. Nowatorskie osiedle domów jednorodzinnych powstaje 20 km od Wrocławia, na malowniczych terenach sąsiadujących z obszarem Natura 2000. Tuż przy osiedlu znajduje się akwen wodny, na brzegach którego deweloper zdecydował się zorganizować plażę dostępną wyłącznie dla nabywców budynków wchodzących w obręb inwestycji. Dzięki temu codzienne życie upływać tu będzie w rytm zmieniającej się przyrody. Lasy otaczające inwestycję obfitują w różnorodne gatunki chronionych roślin i zwierząt. Stanowi to niesamowitą okazję do zapoznania się z naturą i odetchnięcia czystym powietrzem. Dodatkowo lokalizacja osiedla w naturalny sposób skłania do spędzania czasu aktywnie. Dostęp do licznych ścieżek rowerowych i spacerowych na chronionym unijnymi dyrektywami terenie pozwoli mieszkańcom na zadbanie o zdrowie w sposób zdecydowanie bardziej skuteczny, niż odnotowują zmagający się ze smogiem właściciele domów wrocławskich. Na domiar wszystkiego, unijne dyrektywy zabezpieczają otaczające Przystań pod Lasem tereny, dzięki czemu można mieć pewność, że nie zmienią się one w przyszłości.

Ekologiczne technologie wyróżniają inwestycję pośród ofert domów we Wrocławiu i okolicach.

Zakup domu pod Wrocławiem z gwarancją niezmienności widoku już sam w sobie jest niesamowitą gratką dla każdego, kto poszukuje idealnego miejsca na Ziemi. Deweloper postanowił jednak wyłamać się z seryjnych standardów panujących w branży nieruchomości na wszelkie dostępne sposoby. Każdy z budynków na terenie Przystani pod Lasem został wyposażony w system odzyskiwania deszczówki. W znaczący sposób wpłynie to na koszty eksploatacji ponoszone przez przyszłych nabywców, którzy nie będą musieli martwić się o zużycie wody przy podlewaniu ogrodu. Pompa ciepła połączona z systemem rekuperacji zapewni im z kolei dostęp do oczyszczonego powietrza we wszystkich pomieszczeniach, jednocześnie zapewniając stałą, przyjemną temperaturę. Domy pod Wrocławiem w obrębie Przystani pod Lasem mają także zainstalowane ogrzewanie podłogowe, które maksymalizuje oszczędności uzyskane z wymienionych wyżej rozwiązań. 

Czy domy we Wrocławiu czeka spadek zainteresowania?

Trudno oczekiwać, że Wrocław nagle opustoszeje. Jednak o ile deweloperzy będą kontynuować działania zapoczątkowane przez projektantów Przystani pod Lasem, można śmiało przypuszczać, że coraz więcej osób będzie się decydować na wyprowadzkę ze ścisłego centrum miasta. Aspekty ekologiczne, wygodny dojazd, a do tego niepowtarzalna atmosfera omawianej inwestycji stanowią bezsprzeczny wzór do naśladowania dla potencjalnej konkurencji. Dla osób rozglądających się za własnym domem pod Wrocławiem jest to z kolei obowiązkowa pozycja na liście inwestycji, którym warto dokładnie się przyjrzeć.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej