Deski tarasowe DLH

Aby nasz taras miał szansę stać się areną prawdziwego relaksu i spotkania z naturą powinien być wykonany z materiałów z niej pochodzących - na przykład z drewna. Surowiec ten, od wieków jest synonimem szlachetnego piękna, trwałości i ciepła. Jak żaden inny, gwarantuje niepowtarzalność i wyjątkowość rysunku, a także komfort użytkowania (nie nagrzewa się latem, więc można śmiało chodzić po nim bosymi stopami).

Aranżując taras pojawia się pytanie jakie deski tarasowe wybrać? Bogata oferta dostępnych na rynku, wykonanych z drewna produktów może zawrócić w głowie. By ułatwić klientom wybór, firma DLH - jeden z czołowych, światowych dostawców drewna, dedykowane tarasom produkty oferuje w trzech liniach cenowych - Exclusive, Premium i Nature. Obejmują one różne gatunki drewna egzotycznego o różnej gęstości i - co z tego wynika - trwałości.

Ofertę DLH uzupełniają dostępne w przystępnych cenach dwie alternatywy. Pierwsza z nich to wymagająca minimalnej konserwacji deska kompozytowa wykonana z włókien bambusowych i drzewnych, a także tworzywa sztucznego i substancji uszlachetniających. Druga natomiast to drewno Modrzewia Syberyjskiego. Dzięki powolnemu przyrostowi rocznemu i wysokiej zawartości żywicy materiał ten ma zwartą budowę i charakteryzuje się wysoką gęstością. Dzięki temu jest jednym z najtrwalszych gatunków drewna iglastego na świecie, odpornym na biodegradację i działanie szkodników.

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 74,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny