Najlepsza jakość na rynku i elegancka prezencja

Tym, czym wyróżnia się Drewnolandia to nie tylko stosowane rozwiązania ale też oferowane standardy wykonania, które ciężko jest znaleźć w innych firmach. Sam proces stawiania domku letniskowego przebiega czteroetapowo, dzięki czemu wszystko jest solidne i dopracowane. Na samym początku klient dokonuje zamówienia wybranego modelu domku, jaki chce u siebie postawić. Następnie nadchodzi czas przygotowania do budowy – klient musi ją zgłosić do Starostwa Powiatowego (uproszczona procedura trwa zaledwie jeden dzień!), po stronie klienta jest także przygotowanie fundamentu/gruntu. Trzeba także pamiętać, by na działce był dostęp do prądu, a także dojazd o szerokości minimum trzech metrów.

Warto mieć świadomość, że szeroki wybór domków letniskowych firmy Drewnolandia sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele domków ma szpiczaste dachy, zadaszone tarasy, a w środku antresole – jednak takie modele, jak domek letniskowy Mirosław I, czy domek letniskowy z dachem kopertowym Łukasz nieco wyłamują się z tego schematu.

Drewnolandia – wiodący producent domków letniskowych
Drewnolandia – wiodący producent domków letniskowych

Niesamowita wygoda mieszkania i współpracy z firmą!

Drewnolandia to wiodący producent domków letniskowych oraz innych konstrukcji z drewna nie bez powodu. Ogromną zaletą ich działania jest dostępność – zamówione produkty dostarczane są na terenie całej Polski przez siedem wykwalifikowanych ekip. Dodatkowo, cały proces jest niezwykle terminowy – dzięki czemu domek dociera do klientów w umówionym czasie. Należy także wspomnieć o przejrzystości informacji, które można znaleźć na stronie producenta – przy każdym modelu budynku, jest podana cała specyfikacja. Wiadomo więc, na który domek nie potrzebne jest pozwolenie na budowę, a który z nich można przekształcić z domku letniskowego w domek całoroczny.

Drewnolandia – wiodący producent domków letniskowych
Drewnolandia – wiodący producent domków letniskowych

Dlaczego warto skorzystać z usług Drewnolandii?

Oprócz wymienionych powyżej powodów, warto jest skorzystać z usług Drewnolandii także ze względu na niezwykle unikatową transparentność cenową. Wszystkie modele domków letniskowych oraz innych konstrukcji drewnianych mają przypisaną cenę, która jest całościową ceną brutto. Klient więc od samego początku wie, na jaką inwestycję musi się przygotować. Nie ma ukrytych kosztów. Warto także zapoznać się z ocenami i opiniami dotychczasowych klientów – które można z łatwością znaleźć na głównej stronie firmy Drewnolandia.pl.

artykuł sponsorowany