Drzwi wejściowe

Firma CAL to rodzinna spółka z Suwałk, która od kilkudziesięciu lat dostarcza klientom drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Obecnie drzwi CAL to kilkaset modeli i kilka kolekcji, które wychodzą naprzeciw aktualnym trendom i różnorodnym potrzebom klientów.

W swoim katalogu firma CAL ma drzwi nowoczesne, drzwi klasyczne, drzwi retro, drzwi białe w stylu prowansalskim, drzwi minimalistyczne, drzwi luksusowe, a także kolekcję arktyczną, czyli drzwi zewnętrzne o świetnych parametrach termoizolacyjnych (współczynnik przenikania ciepła Ud=0,58 W/m2K i 4. klasa szczelności powietrznej). CAL jako pierwszy docenił ważność termiki drzwi i ich ciepłego montażu, dzięki temu to jedyny polski producent będący Ambasadorem Budownictwa Pasywnego – tytułu nadawanego na podstawie niemieckich wymogów jakim musi odpowiadać budownictwo pasywne i energooszczędne. Dodatkowo wszystkie drzwi tej firmy mają w standardzie co najmniej drugą klasę antywłamaniowości zapewniając wysoką odporność na włamanie.

Drzwi wejściowe

Firma CAL ceni innowacyjność i wkłada dużo pracy w opracowywanie nowych rozwiązań technologicznych. Niektóre autorskie rozwiązania CAL, takie jak wręg antywyważeniowy, opatentowana Termiczna Osłona Podproża (TOP®) czy sterowanie zdalne to obecnie standard dla całej branży.

Drzwi z ekologicznego, w 100% odnawialnego surowca

Produkcja drzwi CAL opiera się na drewnie. Drzwi drewniane mają wiele zalet – są ciepłe, piękne, eleganckie i bardzo trwałe, a do tego pozwalają oszczędzać na ogrzewaniu. Drewno do produkcji drzwi CAL pozyskiwane jest z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej i posiadających certyfikaty FSC.

Drzwi wejściowe przy garażu

W lasach o tym oznaczeniu nie stosuje się pestycydów i chroni się rzadkie gatunki zwierząt oraz roślinność. Takie lasy są zarządzane poprawnie na każdym etapie – od wysiania nasion w szkółkach leśnych, poprzez wszelkie zabiegi hodowlane i ochronne prowadzone w drzewostanach, do wycinki i sprzedaży drewna włącznie. Od 2017 roku CAL prowadzi ponadto akcję „Drzewo za drzwi”, w ramach której w miejsce ściętego drzewa pracownicy i partnerzy firmy wspólnie odsadzają nowe.

Inny przykład drzwi wejściowych

Gwarancja wydłużona na drzwi zewnętrzne

Drzwi CAL mają dołączoną gwarancję wydłużoną, która ma zastosowanie po upływie standardowej gwarancji. Dodatkowo firma jako pierwsza na rynku wdrożyła program o nazwie Autoryzowana Grupa Montażowa (AGM). Jest to grupa fachowców wyspecjalizowanych w montowaniu drzwi CAL, której usługi oferowane są dodatkowo przy zakupie drzwi. Każdy, kto skorzysta z AGM otrzymuje dodatkowy rok gwarancji na drzwi. Montaż wykonany przez AGM pozwala mieć pewność, że drzwi zostały zainstalowane w sposób prawidłowy i profesjonalny. Dzięki temu można otrzymać nawet 20 lat gwarancji!

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie niezbędne informacje o drzwiach CAL znajdziesz na https://www.drzwi-cal.pl/.

artykuł sponsorowany

CAL - Prawdziwe drzwi

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny