System przesuwny – niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego domu

Do najważniejszych zalet drzwi przesuwnych należy ich niezwykła funkcjonalność. Drzwi przesuwne są najlepszym rozwiązaniem do oddzielenia bądź łączenia pomieszczeń. Takie rozwiązania możemy spotkać w nowoczesnych domach, mieszkaniach oraz apartamentach. Drzwi przesuwne coraz częściej odnajdziemy również w klinikach, gabinetach lub przychodniach.

Drzwi przesuwne jako dopełnienie stylu wnętrza

Drzwi przesuwne to nie tylko oszczędność miejsca, to również idealne rozwiązanie, które sprawia, że nasze mieszkanie nabiera charakteru oraz tworzy ciekawy klimat. System przesuwny, sufitowy GEOMETRIC stanowi uzupełnienie pozostałych linii drzwi PIU Design, będąc idealnym rozwiązaniem do salonu, gabinetu, garderoby czy łazienki przy sypialni.

Drzwi przesuwne - funkcjonalne wyposażenie Twojego domu
Drzwi przesuwne - funkcjonalne wyposażenie Twojego domu

System drzwi przesuwnych Geometric ALU – nowoczesne rozwiązanie

System drzwi przesuwnych PIU GEOMETRIC to nowe możliwości aranżacji wnętrz i odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy oczekują najwyższych standardów technicznych i estetycznych. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie w postaci drzwi przesuwnych sufitowych, które nie wymagają toru dolnego, otwiera wizualnie wnętrze. Dodatkowym atutem systemu drzwi przesuwnych jest system automatycznego cichego domknięcia. Aluminiowa konstrukcja drzwi w odcieniu stali szlachetnej szczotkowanej, czerni, brązu daje możliwość wykończenia różnymi materiałami ściennymi. Ten system przesuwny idealnie sprawdzi się w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach.

System drzwi przesuwnych do małych pomieszczeń

W ofercie PIU Design znaleźć można również systemy drzwi przesuwnych, które idealnie sprawdzą się do ukrytych pomieszczeń, takich jak: garderoba, łazienka, spiżarnia. Technologia aluminiowej konstrukcji skrzydła zapewnia lekkość i umożliwia wykończenie różnymi materiałami o grubości 5,5-6mm tj. szkło polimerowe, lustro, spieki i wiele innych. Niewidoczna prowadnica ukryta w konstrukcji skrzydła, rolki prowadzące naścienne, ergonomiczny mechanizm jezdny sprawiają, że drzwi podczas otwierania i zamykania płyną po płaszczyźnie ściany. Eleganckim uzupełnieniem są pochwyty: boczny lub w wersji front/back, ukryte w konstrukcji skrzydła.

artykuł sponsorowany