Dulux

Wszystko o dulux - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat dulux. Nasze sprawdzone porady związane z dulux pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Farby Dekoral - kolory, ceny i opinie użytkowników

Farby Dekoral - kolory, ceny i opinie użytkowników

Dekoral to jeden z najpopularniejszych producentów farb do wnętrz. W jego ofercie znajduje się wiele ciekawych emulsji, które możemy dopasować do specyfiki każdej aranżacji wnętrz. W poniższym artykule opiszemy najpopularniejsze kolory farb, ich ceny, specyfikę, zastosowanie oraz najczęstsze opnie użytkowników.
, 24 kwietnia 2017

Najgorętsze trendy dekoratorskie

Najgorętsze trendy dekoratorskie

Planujesz urządzić mieszkanie, ale nie wiesz który styl wnętrzarski najbardziej Ci odpowiada? Jakie kolory wybrać, meble czy dodatki? Jakie produkty sprawią że osiągniesz pożądany efekt? Dzięki darmowemu e-bookowi Dekoral poznasz najgorętsze trendy dekoratorskie.
, 16 lutego 2017

Farby Dulux – opinie i test farb znanego producenta

Farby Dulux – opinie i test farb znanego producenta

Barwa ścian w naszych domach i mieszkaniach odgrywa duże znaczenie aranżacyjne. To właśnie ona nadaje charakter pomieszczeniom oraz podkreśla ich wiodącą stylistykę. W ofertach handlowych znajdziemy ogromny wybór emulsji akrylowych i lateksowych. W naszych głowach pojawia się wtedy pytanie, którą wybrać? Jednym z najpopularniejszych dystrybutorów farb do wnętrz jest firma Dulux. Poniżej przeanalizujemy jej ofertę, przedstawimy najpopularniejsze barwy, wiodące trendy oraz opinie użytkowników.
, 13 lipca 2016

Jak dobrać farbę do mieszkania?

Jak dobrać farbę do mieszkania?

Wybór jak najlepszej farby do naszych ścian to nie lada wyzwanie. Zazwyczaj dokonując zakupu kierujemy się przede wszystkim kolorem, zapominając o jej pozostałych, równie ważnych, parametrach. Farba ma jednak nie tylko mieć ładny odcień - ma także podkreślić korzystne cechy pomieszczeń czy zamaskować ich wady. Ponadto, musi być trwała, odporna na zmywanie i wydajna - dlatego warto zastanowić się, czy lepsza będzie farba akrylowa, lateksowa, czy jeszcze inna? Warto więc przyjrzeć się bliżej kryteriom, jakie możemy wyczytać na opakowaniach, by wiedzieć, jak dobrać farbę idealną, która przez kilka lat będzie zachwycać nas pięknym wyglądem.
, 27 marca 2017

Nowe oblicze ścian - fototapety jako wystrój salonu dla Ciebie

Nowe oblicze ścian - fototapety jako wystrój salonu dla Ciebie

W nowoczesnych koncepcjach związanych z wystrojem wnętrz coraz częściej znajduje się miejsce dla… ścian. Z jednej strony może się wydawać, że nie ma nic bardziej „oczywistego” niż ściana – to niezbędny element konstrukcyjny każdego budynku i pomieszczenia. Wystrój wnętrz w dużym stopniu zależy od geometrii ścian i ich wielkości. To wszystko prawda, nie da się jednak nie zauważyć, że współczesne trendy wystroju wnętrz pozwalają ścianom „żyć”, a dzięki temu, zmieniają się też różnego rodzaju techniki związane z architekturą wnętrz. Wspólnym ich mianownikiem jest nowoczesność (odczytywana przede wszystkim jako stylizacyjna prostota). A to gwarantują nowoczesne fototapety!
, 10 kwietnia 2017

Farba akrylowa do drewna - którą wybrać, jak jej używać?

Farba akrylowa do drewna - którą wybrać, jak jej używać?

Drewno jest wszechstronnym materiałem stosowanym w produkcji elementów wykończenia i wyposażenia każdego domu. Możemy je bezpiecznie malować farbami akrylowymi, które nadają się do stosowania w budynkach mieszkalnych. Przed rozpoczęciem prac warto wybrać odpowiednią emulsję, która zabezpieczy drewno na kilka kolejnych lat. Ważne też będą kolory, które zdecydują o wartościach dekoracyjnych drewna. Poniżej zaprezentujemy podstawowe właściwości farb akrylowych oraz przedstawimy aktualne oferty rynkowe.
, 15 maja 2017

Samodzielne malowanie ścian we własnym mieszkaniu

Samodzielne malowanie ścian we własnym mieszkaniu

Malowanie mieszkania nie jest trudne. Sam się o tym niedawno przekonałem, gdy postawiłem sobie za zadanie pomalowanie niedawno kupionych własnych czterech kątów.
, 25 kwietnia 2016

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij