Dywan czarno biały w twoim salonie

Bawełniany dywan Echo z RugVista

Nasza pierwsza propozycja to dywan czarno biały z naturalnej bawełny. Posiada bardzo interesujący, nowoczesny wzór przypominający zygzak. Warto dodać, że jest to produkt tkany ręcznie, co wpływa na bardzo wysokie walory wizualne.

Model Echo posiada rozmiar 160 x 260 cm i pochodzi z Indii. Jego nowoczesny charakter ozdobi każdy elegancki salon i pracownie. Cena zakupu opisywanego modelu Echo wynosi 425 zł.

W ofercie sklepu RugVista znajdziemy także dywany i chodniki o nieco większych rozmiarach. Jednak ostateczna cena ich zakupu okaże się nieco wyższa. Jeśli szukasz porad i inspiracji, przeczytaj także ten artykuł o dywanach pokojowych.

Dywany Ikea w czarno białe pasy

Przeglądając oferty sprzedaży natrafimy na nowoczesne dywany Ikea. W ofercie sieci sklepów znajdziemy kilka godnych uwagi rozwiązań. Naszym przykładem będzie modny dywan w czarno białe pasy Stockholm.

Model Stockholm posiada wzór łamanych pasów i dobrze sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach mieszkalnych. Jego głównym atutem jest ręczny sposób tkania, który zapewnia ciekawy efekt dekoracyjny. Produkt pochodzi z Indii i został wykonany z naturalnej wełny. Co ważne, zdobył przychylne opinie klientów.

Za dywan w czarno białe pasy o rozmiarze 170 x 240 cm trzeba zapłacić niespełna 700 zł. Oglądając dywany Ikea natrafimy także na model Stockholm o większym rozmiarze. Duży dywan czarno biały o rozmiarze 250 x 350 cm będzie wydatkiem rzędu 1300 zł. Jeśli chcesz oszacować wydatki na zakup dywanu, wykorzystaj ten kalkulator kosztów wykończenia lub remontu wnętrz.

Wybierając czarno biały chodnik lub dywan z naturalnej wełny, musimy pamiętać o pewnych ograniczeniach. Wełna nie sprawdza się w przypadku wilgotnych pomieszczeń, a mokre zabrudzenia mogą być trudne do usunięcia. Dlatego wełniany, nowoczesny dywan do salonu sprawdzi się jedynie w pomieszczeniach suchych o średniej i niskiej intensywności użytkowania.

A może elegancki dywan shaggy?

Wybierając nowoczesny dywan do salonu, warto rozważyć zakup produktów typu shaggy. Są to dywany z długim runem, nadającym modnego charakteru nawierzchni podłogowej. Ciekawym rozwiązaniem okazuje się dywan shaggy wykonany z wełny lub bawełny. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o dywanach.

Elegancki, czarno-biały dywan to idealne rozwiazanie do nowoczesnych wnętrz. Jest bardzo duży wybór takich dywanów na rynku i wiele z nich świetnie się sprawdza.
Dywan czarno biały - TOP 5 najlepszych dywanów na rynku - ceny, opinie, porady

Dobrym przykładem będzie tu dywan shaggy marki Kare Design. Wybierając dywan czarno biały, możemy obejrzeć model Shaggy Check z motywem klepsydry. Opisywany model produktu został wykonany z połączenia wełny i bawełny. Wysokość runa 1 cm nadaje ciekawy efekt wizualny.

Opisywany dywan Kare Design Shaggy Check posiada rozmiar 170 x 240 cm. Za powyższy model przyjdzie nam zapłacić 3000 zł.

Nieco tańszy, nowoczesny dywan do salonu

Modne dywany Komfort

Wybierając czarno biały chodnik lub dywan w czarno białe pasy nie musimy wydawać kilku tysięcy złotych. W ofertach sprzedaży znajdziemy też tańsze modele, które elegancko uzupełnią aranżacje salonu czy sypialni. Jednym z przykładów będą dywany Komfort. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach syntetycznych?

Na szczególną uwagę zasługuje model Marakesh Grafico. Jest to czarno biały chodnik o rozmiarze 160 x 230 cm. Ciekawy wzór rombów nadaje nowoczesnego charakteru i sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się w większości pomieszczeń.

Prezentowany dywan czarno biały Marakesh Grafico został wykonany z tworzywa akrylowego. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości i nadaje się do zastosowania we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Aktualna cena sprzedaży wynosi 520 zł.

Czarno białe dywany Komfort można zestawić z innymi produktami. Dobrym przykładem będzie tu szary dywan Decora Grey stanowiący uzupełnienie aranżacji. Szary dywan o rozmiarze 140 x 200 cm można ulokować w drugiej części pomieszczenia otwartego. Dobrym pomysłem będzie także ulokowanie go w pracowni czy sypialni. Szary dywan posiada stonowany charakter i dobrze skomponuje się z niemal wszystkimi stylami dekoracyjnymi.

Holm, czyli tani dywan w czarno białe pasy

Nasza ostatnia propozycja to dywan Holm w czarno białe, łamane pasy. Model przypomina opisywany wyżej produkt z naturalnej wełny, jednak jest znacznie tańszy w zakupie. Wszystko za sprawą maszynowego tkania i zastosowania tworzywa polipropylenowego. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach turkusowych?

Modne dywany w super cenach

Dywan Holm będzie łatwy do utrzymania w czystości, dzięki czemu sprawdzi się nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Runo typu het set frisee nadaje ciekawy efekt wizualny.

Model dywanu Holm w czarno białe pasy kupimy w sklepach Komfort. Cena zakupu produktu o rozmiarach 120 x 170 cm wynosi zaledwie 160 zł. Jednocześnie jest to najtańsza propozycja, prezentowana w naszym zestawieniu czarno białych dywanów. Nowoczesny dywan czarno biały warto wziąć pod uwagę przy aranżacji wnętrz.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 89,1% czytelników artykuł okazał się być pomocny