Dywany dla dzieci

Dywan dziecięcy w ulice miasta

Wybierając dywan dla chłopca w młodym wieku możemy zainspirować się upodobaniem do samochodzików i czterokołowych zabawek. Dobrym sposobem na urozmaicenie zabaw są dywaniki w ulice miasta.

W ofertach sprzedaży znajdziemy wiele interesujących modeli dywanów z motywem ulic. Naszym przykładem będą dywany dla dzieci „uliczki 3D” ze sklepów Castorama. Produkt nadaje się do pokoju dziecięcego użytkowanego przez młodego chłopca. Motyw uliczek pozwoli na prowadzenie wyścigów i innych kreatywnych zabaw.

Za polipropylenowy dywan w ulice miasta o rozmiarach 100 x 150 zł zapłacimy około 130 zł. W ofertach sprzedaży znajdziemy też dywan dla chłopca lub dywan dla dziewczynki (różowe ulice i domki) o większych rozmiarach. Jeśli szukasz porad i inspiracji, przeczytaj także ten artykuł o dywanach pokojowych.

Niebieski dywan Monster ze sklepów Komfort

Wybierając dywany dla dzieci warto zapoznać się z ofertą sieci sklepów Komfort. Znajdziemy tam wiele interesujących modeli, które spodobają się chłopcom w różnym wieku. Jednym z dobrych przykładów jest niebieski dywan Komfort Monster.

Niebieskie dywany Komfort Monster posiadają intensywną barwę oraz ciekawe wzornictwo. Dobrze sprawdzą się w pokoju dla dzieci, umożliwiając przyjemną zabawę na podłodze. Niebieskie dywany Komfort z serii Monster zostały w całości wykonane z polipropylenu. Wysokie na 15 mm runo okazuje się łatwe do utrzymania w czystości i odporne na zaplamienia. Jeśli chcesz oszacować wydatki na zakup dywanu, wykorzystaj ten kalkulator kosztów wykończenia lub remontu wnętrz.

Dywany Komfort z serii Monster posiadają rozmiar 120 x 170 cm. Zapłacimy za nie niespełna 320 zł. Produkt występuje w jednej wersji rozmiarowej.

Dywan dziecięcy Zygzak Mcqueen

Dywaniki do pokoju dziecięcego mogą nawiązywać do ulubionej postaci z bajki. Dobrym przykładem będzie dywan dziecięcy z motywami z bajki Auta. Są to dywany nowoczesne, na których znajduje się uśmiechnięty Zygzak Mcqueen wraz z Cruz Ramirez.

Niebieski dywan Ak Sports Zygzak Mcqueen posiada też motyw toru wyścigowego, co umożliwia przyjemną zabawę. Produkt został wykonany z nylonu. Ciekawostką jest tutaj zastosowanie podgumowanego spodu, który zmniejsza ślizganie się dywanu po podłodze. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o dywanach.

Za dywany dla dzieci z motywem Ak Sports Zygzak Mcquenn o rozmiarze 133 x 95 cm przyjdzie nam zapłacić około 80 zł. W ofertach sprzedaży znajdziemy także podobne dywaniki do pokoju dziecięcego o większych rozmiarach.

Dywan dla chłopca w wieku szkolnym

Dywany dla dzieci Agnella Funky

Agnella Funky to seria dywanów, które świetnie sprawdzą się w pokoju młodzieżowym. Nadają się zarówno na dywan dla dziewczynki, jak i dywany nowoczesne dla chłopca.

Dywany do pokoju dziecięcego dla chłopców nie muszą mieć postaci z bajek. Dobrze sprawdzą się także zwykłe, gładkie dywany jednobarwne.
Dywan dla chłopca - 5 propozycji dla chłopców w różnym wieku

Dobrym i uniwersalnym przykładem jest model Agnella Funky Top Zygzak Grafit. Jak sama nazwa wskazuje, są to dywany nowoczesne z motywem zygzaków. Intensywne kolory od szarego, przez niebieski, aż do barwy czerwonej sprawdzą się zarówno w pokoju dla młodego chłopca jak i dziewczynki. W ofercie sprzedaży znajdziemy także nowoczesne dywany Agnella Funky Top Zygzak Grafit o szaro, czarno, białym zabarwieniu.

Powyższy dywan dla dziewczynki lub chłopca posiada rozmiar 133 x 180 cm. Tkane maszynowo runo heat seat frise posiada wysokość 9 mm i jest dość łatwe do utrzymania w czystości. Cena zakupu produktu wynosi około 180 zł. W ofercie sprzedaży znajdziemy też dywan Agnella Funky Top Zygzak Grafit w rozmiarze 160 x 220 cm. Zapłacimy za niego niespełna 270 zł. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach syntetycznych?

Dywany w Obi dla chłopca

Przeglądając dywany w Obi bez trudu odnajdziemy wiele interesujących modeli, które dobrze sprawdzą się w pokoju użytkowanym przez nastoletniego chłopca. Dobrym przykładem będzie tu model Kids.

Dywaniki z serii Kids posiadają motyw kilkubarwnych trójkątów. Produkt utrzymuje się w dość stonowanej kolorystyce, dzięki czemu efektownie skomponuje się z elementami wyposażenia pomieszczenia. Warto także dodać, że dywan Kids został wykonany z polipropylenu, a wysokie na 13 mm runo dobrze przewodzi ciepło. Z tego względu dywany w Obi nadają się do wykorzystania na ogrzewanie podłogowe.

Modne dywany w super cenach

Omawiany model Kids posiada rozmiar 120 x 170 cm. Zapłacimy za niego 300 zł. W ofercie sklepów znajdziemy też dywaniki Kids w innych wariantach wymiarowych. Za najmniejszy model o rozmiarach 50 x 150 cm trzeba zapłacić niecałe 180 zł. Z kolei największe dywany nowoczesne o rozmiarze 160 x 230 cm kosztują 550 zł. Czasami dywan dziecięcy dla chłopca nie różni się niczym od wariantu dla dziewczynki, dlatego warto zainspirować się poradami przy urządzaniu pokoju dziecięcego. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach turkusowych?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 78,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny