Dywany dla chłopca

Niebieski dywan Champions Club od RugVista

Wybierając dywany dla dzieci warto wziąć pod uwagę upodobania młodych użytkowników. Niebieski dywan Champions Club będzie dobrym rozwiązaniem do pokoju chłopca, który pasjonuje się piłką nożną.

Tkane maszynowo dywany młodzieżowe Champions Club zostały wykonane z polipropylenu. Dzięki temu okazują się łatwe do utrzymania w czystości. Wysokość runa wynosi 12 mm nadając produktowi ciekawy efekt wizualny.

Za dywany dla chłopca Champions Club o rozmiarze 120 x 180 cm przyjdzie nam zapłacić niespełna 380 zł. Jeśli szukasz porad i inspiracji, przeczytaj także ten artykuł o dywanach pokojowych.

Uniwersalne dywany Komfort

Wybierając nowoczesne dywany młodzieżowe warto zapoznać się z ofertą sprzedaży sklepów Komfort. Znajdziemy tam zarówno dywany dla chłopca, jak i elegancki dywan dla dziewczynki. Dobrym przykładem będzie uniwersalny model Canvas Rialta.

Dywany Komfort z serii Canvas Rialta posiadają nowoczesne, trójkątne wzory. Zastosowane barwy szarości, czerni, czerwieni, żółtego i pomarańczy sprawdzą się w niemal każdym pokoju młodzieżowym. Jeśli chcesz oszacować wydatki na zakup dywanu, wykorzystaj ten kalkulator kosztów wykończenia lub remontu wnętrz.

Canvas Rialta do dywany młodzieżowe wykonane z polipropylenu BCF. Są łatwe do utrzymania w czystości, a runo o wysokości 7,5 mm zapewnia wysoki komfort użytkowy. Za dywany Komfort o rozmiarze 160 x 230 cm zapłacimy 250 zł. W ofercie sklepów znajdziemy także nowoczesne dywany młodzieżowe Canvas Rialta o mniejszych rozmiarach.

Dywany młodzieżowe - dywany dziewczęce

Dywan dla dziewczynki ze sklepu Komfort

Dywany dla dzieci mogą zwracać na siebie uwagę intensywnymi kolorami oraz ciekawymi motywami dekoracyjnymi. Jednym z przykładów jest dywan dla dziewczynki z serii Diamond Papillons. Są to nowoczesne dywany shaggy o wysokości runa 13 mm. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o dywanach.

Dywany dla dzieci z serii Diamond Papillons posiadają motyw wielobarwnych motyli. Dzięki temu świetnie sprawdzą się, jako dywan dla dziewczynki. Połączenie stonowanych i bardziej wyrazistych barw sprawia ciekawy efekt dekoracyjny. Dzięki temu dywany młodzieżowe mogą okazać się świetnym sposobem na podkreślenie upodobań młodego użytkownika.

Za dywany do pokoju młodzieżowego z serii Diamond Papillons (o rozmiarze 120 x 170 cm) zapłacimy 200 zł.

Dywany do pokoju dziecięcego powinny być jasne, pastelowe i dobrze dopasowane do upodobań małego mieszkańca.
Dywany młodzieżowe - 5 najlepszych dywanów do pokoju młodego człowieka

Dywany dziewczęce ze sklepów Ikea

Przeglądając dywany Ikea natrafimy na wiele interesujących rozwiązań, które sprawdzą się w pokoju młodzieżowym. Jednym z przykładów są dywany dziewczęce Stillsamt.

Stillsamt do dywany Ikea wykonane z polipropylenu. Posiadają biało, różowo, żółte zabarwienie, które sprawdzi się w większości aranżacji. Kolorowe dywany do pokoju młodzieżowego posiadają motyw szachownicy. Są łatwe do utrzymania w czystości, a jednocześnie komfortowe w użytkowaniu.

Dywany Ikea z serii Stillsamt posiadają wysokie runo. Na uwagę zasługuje także podgumowany spód, który zmniejsza hałasy uderzeniowe i ogranicza ślizganie produktu po podłodze. Za dywany Shaggy z serii Stillsamt o rozmiarze 133 x 140 cm zapłacimy niespełna 100 zł. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach syntetycznych?

Niebieski dywan Agnella dla dziewczynki lub chłopca

Modne dywany w super cenach

Dywany do pokoju młodzieżowego mogą posiadać uniwersalny charakter. Naszym piątym pomysłem są uniwersalne dywany dla dzieci Agnella Funky Top Tom.

Dywany młodzieżowe z serii Funky Top posiadają kilka ciekawych motywów. Model Tom przypomina w swoim wyglądzie grę w klasy. Z zaakcentowanych kwadratów wyglądają afrykańskie zwierzęta, co pobudza wyobraźnie najmłodszych użytkowników.

Warto także dodać, że dywan Agnella z serii Funky Top będzie łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy regularne odkurzanie, a w razie pojawienia się zabrudzeń, czyszczenie wilgotną szmatką. Dywan Agnella Funky Top Tom posiada rozmiar 160 x 220 cm. Cena zakupu opisywanego modelu wynosi 260 zł. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach turkusowych?

A może wykładziny młodzieżowe?

Przeglądając nowoczesne dywany młodzieżowe, warto zapoznać się również z ofertą wykładzin. Dobrej jakości wykładziny młodzieżowe z powodzeniem zastąpią modne dywany shaggy i staną się eleganckim elementem wyposażenia pokoju dziewczynki lub chłopca.

Jednym z popularnych rozwiązań stają się wykładziny młodzieżowe Sweet Town z Castoramy. Jak sama nazwa wskazuje, wykładzina posiada motyw miasteczka. Różowe domki i droga sprawdzą się w pokoju dziewczynki. Co ważne, motyw rozwija wyobraźnie i zapewnia przyjemną zabawę.

Wykładzina Sweet Town jest łatwa do utrzymania w czystości i nadaje się do zastosowania na podłogach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe. Cena jej zakupu to 26 zł/m2. W ofercie sprzedaży znajdziemy wykładziny młodzieżowe z rolki o szerokości 4 lub 5 metrów. Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego to dobry wybór.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 91,8% czytelników artykuł okazał się być pomocny