Dywany do salonu – najczęściej wybierane wzory

Producent pokryć podłóg Dywany Agnella proponuje swoim klientom syntetyczne dywany tradycyjne, wyróżniające się miękkim runem, wykonanym z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej. Nowoczesne technologie umożliwiają producentowi upodobnienie tych dywanów do dywanów wełnianych. Osoby, doceniające atrakcyjność estetyczną dywanów z włókien syntetycznych, dostrzegają ich walory użytkowe. Dywany Agnella odporne są na ścieranie, mają trwałe kolory, a utrzymanie ich w czystości nie przedstawia żadnego problemu. W odróżnieniu od dywanów wełnianych, nie są atakowane przez mole. Nie gromadzą kurzu, więc są przyjazne dla alergików.

Wysokogatunkowe dywany tradycyjne, produkowane z udziałem nowoczesnych technologii, możemy nabyć za korzystną cenę. Dostępne są dywany prostokątne oraz owalne, ozdobione barwnymi orientalnymi wzorami. Takie dywany do salonu komponują się ze stylowym klasycznym umeblowaniem. Będą również wspaniałym dopełnieniem wnętrz nowoczesnych, w których znajdą swoje miejsce jako intrygująca dekoracja. Jeśli szukasz więcej porad i inspiracji, sprawdź zebrane w tym miejscu artykuły o dywanach.

Dywany klasyczne Agnella, serii STANDARD do złudzenia przypominają wełniane dywany tradycyjne. Orientalne wzory umieszczone zostały na tle kremowym, brązowym i terakotowym. Dostępne są modele STANDARD SAMIR, o wymiarach 200 cm x 400 cm (519 zł) oraz STANDARD TOPAZ, o wymiarach 230 cm x 340 cm (549 zł).

Efektowne dywany STANDARD ARALIA są wyjątkowo miękkie. Grube polipropylenowe runo jest przyjemne w dotyku, ciepłe i nie ulega ugniataniu. Orientalne brązowe i beżowe ornamenty rozmieszczono na kremowym tle. Za dywan o rozmiarze 250 cm x 350 cm zapłacimy 580 zł, natomiast dywan większy, 300 cm x 400 cm, kosztuje 800 zł. Duże dywany o bogatym wzornictwie są wspaniałą ozdobą salonu, dlatego ograniczmy ilość dodatków, by nie wprowadzić do pomieszczenia chaosu. Jasne tło pokryć podłóg dobrze komponuje się z ciemnymi meblami. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o dywanach vintage.

Dywany owalne ciekawie prezentują się pod stolik kawowy, czy też przed salonową kanapą. Miękkie runo stanowi komfortowe oparcie dla stóp. Na kremowym tle rozmieszczono delikatny ornament, złożony z niewielkich motywów kwiecistych, w brązowo-bordowej kolorystyce. Dywan w rozmiarze 100 cm x 180 cm kosztuje 135 zł.

Dywany tradycyjne, czyli ozdobione mandalami kwiatów i innych motywów roślinnych są wciąż bardzo popularne. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w klasycznych salonach.
Dywany tradycyjne - ciekawe oferty, producenci, ceny, opinie, porady przy wyborze

Dywany Agnella - nowoczesne dywany

Fabryka dywanów Agnella oferuje klientom oryginalne dywany shaggy. Włochacze, o wysokim runie, stanowią wyjątkowe pokrycie podłóg. Szeroka paleta barw i kształtów, umożliwia zastosowanie dywanu w każdym pomieszczeniu. Shaggy, wykonane z najlepszych syntetycznych włókien, nadają się zarówno do salonu, sypialni, jak i pokoju dziecięcego. Miękki i gruby dywan jest bezpieczny, przyjazny alergikom i łatwy w utrzymaniu czystości. Runo nie ulega ugniataniu, jest wyjątkowo trwałe i sprężyste. Jeśli szukasz dywanów do domu, sprawdź także ten artykuł o dywanach marki Komfort.

Dywany shaggy, z kolekcji DUO, są nowoczesnymi pokryciami podłóg. Jedwabiste runo, o wysokości 40 mm, jest miękkie i ciepłe. Atrakcyjna kolorystyka umożliwia dopasowanie dywanu do każdego pomieszczenia. Model DUO DUAL, o czekoladowej ciepłej kolorystyce, podkreśli nowoczesną stylizację pokoi dziennych, sypialni oraz pokoi dla dzieci. Wykonany w technologii Heat- Set Frise, z udziałem włókien poliestrowych, jest odporny na zabrudzenia i odkształcenia. Za dywan o wymiarach 160 cm x 220 cm zapłacimy 369 zł.

Skuteczne preparaty do czyszczenia dywanów

Producent dywanów Angella nie zapomina o najmłodszych użytkownikach. W sprzedaży znajduje się wiele ciekawych modeli dywanów, które zachwycą dzieci. W kolekcji FUNKY TOP odnajdziemy nowoczesne dywany o wesołym wzornictwie, chętnie wykorzystywane w pokojach dziecięcych. Szary dywan Funky Top OWL, wykonany w technologii Heat-Set Frise, z wizerunkiem zabawnych barwnych sów, jest miękki i ciepły. Ceny dywanów zależne są od rozmiaru – 155 zł (133 cm x 180 cm) oraz 230 zł (160 cm x 220 cm). Sprawdź także ten artykuł z inspiracjami na dywany do salonu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 94,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny