Ecoperla to marka urządzeń filtracyjnych przeznaczonych do zastosowań w gospodarstwach domowych. Proponowane produkty poradzą sobie ze wszystkimi popularnymi rodzajami zanieczyszczeń występujących w wodzie. Urządzenia charakteryzują się doskonałym wykonaniem z wysokiej jakości komponentów, a w dodatku niskimi kosztami eksploatacji. Czy konkurencja ma się czego obawiać?

Ecoperla to marka urządzeń filtracyjnych przeznaczonych do zastosowań w gospodarstwach domowych

Ecoperla - Piękno czystej wody

„Piękno czystej wody” to hasło, które najlepiej opisuje misję marki Ecoperla oraz jej produkty. Przede wszystkim dotyczy ich estetyki. Wszystkie wyróżniają się niezwykle nowoczesnym i designerskim wyglądem. Te rozwiązania z pewnością sprawdzą się we współczesnych gospodarstwach domowych dopasowując się do przestrzeni. Oprócz tego dla projektantów marki Ecoperla najważniejsze było zapewnienie użytkownikom krystalicznie czystej wody niezależnie od problemu, który pierwotnie w niej wystąpił.

Wszystkie proponowane rozwiązania powstały dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałemu kontaktowi z użytkownikami urządzeń filtracyjnych. Konsultacje z osobami korzystającymi z różnego rodzaju filtrów do wody oraz wywiady z serwisantami pozwoliły dokładnie przyjrzeć się temu, co jest dostępne na rynku oraz rozpoznać, czego jeszcze na nim brakuje.

Najważniejsze było zadanie pytań: jak można udoskonalić urządzenia? Jakie rozwiązanie będą najbardziej funkcjonalne? Co zrobić, by użytkowanie było jak najbardziej komfortowe i oszczędne? Na ich podstawie powstały projekty urządzeń. Wszystkie posiadają cztery istotne cechy:

  • piękno
  • wydajność
  • funkcjonalność 
  • innowacyjność

Następnie przystąpiono do ich realizacji. Do współpracy zaproszono najbardziej znane i szanowane firmy z branży uzdatniania wody. Wśród nich można wymienić Erie Water Treatment.

Ecoperla Toro to najbardziej nowoczesny i funkcjonalny zmiękczacz wody dostępny na rynku

Ecoperla Toro to jeden z najbardziej nowoczesnych i funkcjonalnych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku

Co w ofercie?

Panel sterujący Ecoperla Multicab jest bezpośrednio połączony z głowicą

W ofercie marki Ecoperla produkty zostały podzielone na cztery główne kategorie: urządzenia filtracyjne na cały dom, urządzenia filtracyjne do kuchni, wkłady filtracyjne, akcesoria filtracyjne. Warto dodać, ze marka cały czas się rozwija, więc wkrótce można spodziewać się nowych propozycji.

Wśród urządzeń filtracyjnych na cały dom znalazły się kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Toro oraz seria Ecoperla Slimline CS. Oprócz tego projektanci zaproponowali dwie kompaktowe stacje wielofunkcyjne:

  • Ecoperla Multicab
  • Ecoperla Slimline MMX.

Panel sterujący Ecoperla Multicab jest bezpośrednio połączony z głowicą

Ciekawą propozycją wydaje się być seria Tower przeznaczona do usuwania z wody zanieczyszczeń takich jak: żelazo, mangan, azotany, twardość wody, a także do poprawy jej właściwości fizycznych – smaku, zapachu, barwy.

Filtry kuchenne to dwa innowacyjne urządzenia. Pierwszym z nich jest system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa, który nie tylko oczyszcza wodę, ale także wzbogaca ją w istotny dla organizmu magnez i znacznie podnosi pH. To sprawia, ze woda zyskuje właściwości wody alkalicznej. Drugim systemem jest Ecoperla Nano – system nanofiltracji doskonały do zastosowania przed jonizatorami wody.

W kategorii wkładów filtracyjnych warto wymienić wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir zapewniający jej pH nawet o wartości 9,5 oraz dużą ilość magnezu. Takiego rozwiązania filtracyjnego nie było wcześniej na polskim rynku.

Polecane produkty do uzdatniania wody

Dlaczego warto wziąć pod uwagę?

Ecoperla Elixir nadaje wodzie właściwości prozdrowotne

Ecoperla proponuje bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązania. Wśród nich szczególne zainteresowanie wzbudza seria systemów zaprojektowanych z myślą o komforcie użytkowania: Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System, Ecoperla Security System.

Zamysłem projektantów marki było stworzenie systemów, dzięki którym eksploatacja urządzeń będzie bezpieczna, wydajna, a przede wszystkim tania.

Ecoperla Elixir nadaje wodzie właściwości prozdrowotne

Warto zwrócić też uwagę na jakość materiałów, z których zostały wykonane produkty. Starano się dobrać je w taki sposób, by nie były awaryjne na żadnym etapie użytkowania.

Marka, która zmieni myślenie o nowoczesnej filtracji wody

Wysoka jakość wykonania i nietuzinkowe rozwiązania przekładają się na atrakcyjność urządzeń filtracyjnych marki Ecoperla. Nie tylko dokładnie filtrują wodę, ale do tego bardzo dobrze wyglądają. Konkurencja zdecydowanie ma się czego obawiać. Dlaczego? Ponieważ twórcy marki Ecoperla wprowadzili produkty i rozwiązania, jakich jeszcze nie było w Polsce.

Wszystkie produkty marki Ecoperla są dostępne na ultrafiltracja.pl

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 88,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny