Ekspresy do kawy DeLonghi - najważniejsze informacje

DeLonghi to włoska marka produkująca sprzęt AGD, której początki działalności sięgają 1902 roku. Jednym z flagowych produktów tej firmy są ekspresy do kawy oraz akcesoria do kawy. Wśród ekspresów produkcji tej uznanej włoskiej marki odnajdziemy między innymi ekspresy ciśnieniowe, ekspresy automatyczne, ekspresy kolbowe, ekspresy Nespresso, ekspresy moka, ekspresy kombinowane, ekspresy przelewowe, młynki do kawy, akcesoria do ekspresów oraz LatteCrema System. Wieloletnie doświadczenie w produkcji ekspresów i akcesoriów do kawy sprawia, że marka ta ma doskonałe opinie wśród użytkowników nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie, a przede wszystkim na bardzo wymagającym rynku włoskim. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o ekspresach do kawy.

Ekspresy do kawy DeLonghi - najlepsze modele i ich ceny

 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Nespresso EN80.B Inissia to cena 339 zł. To wysokociśnieniowy ekspres ciśnieniowy DeLonghi. Jest to bardzo łatwy w obsłudze ekspres kapsułkowy. Charakteryzuje się ciśnieniem 19 bar, mocą 1260 W i pojemnością 0,7 l. Posiada on przezroczysty zbiornik i pojedynczy dozownik. Ekspres ten dostępny jest w sprzedaży w eleganckim kolorze czarnym.
 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Nespresso Citiz&Milk EN 267.WAE kosztuje904 zł. Jest to wysokociśnieniowy ekspres ciśnieniowy DeLonghi. Urządzenie to ma ciśnienie 19 bar, moc 1710 W i pojemność 1 l. Posiada funkcję spieniania mleka. To bardzo ciekawy model ekspresu kapsułkowego. Posiada pojedynczy dozownik i występuje w kolorystyce białej.
 • Ekspres ciśnieniowy Expert&Milk EN 355.GAE to cena 1056 zł. Ten wysokociśnieniowy kapsułkowy ekspres do kawy DeLonghi charakteryzuje się ciśnieniem 19 bar, mocą 1700 W i pojemnością 1,1 l. Zaopatrzony został w przezroczysty zbiornik na wodę. Ekspres ten występuje z funkcją spieniania mleka, jest bardzo wydajny, posiada ergonomiczny kształt i ma doskonałe opinie wśród użytkowników. Został zaopatrzony w system automatycznego wyłączania. Dostępny jest w kolorze czarnym. A może zainteresuje cię także ten artykuł o ekspresie do kawy?
 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECO 311.R kosztuje 518,75 zł. Jest to bardzo funkcjonalny wysokociśnieniowy ekspres na kapsułki, w którym przyrządzić możemy kawę o doskonałym smaku i aromacie. Ciśnienie tego urządzenia wynosi 15 bar, moc 1100 W, a jego pojemność to 1,35 l. Ekspres ten przeznaczony jest do użytku w gospodarstwie domowym. Umożliwia przygotowanie cappucino, dzięki funkcji spieniania mleka. W ekspresie tym możemy także przygotować dwa espresso w tym samym czasie. Występuje on w kolorze czerwonym.
 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dedica EC 685.W to cennik 641,50 zł. Ten mały ekspres do kawy DeLonghi ma pojemność 1,1 l i charakteryzuje się ciśnieniem 15 bar. Dzięki temu, że dostępny jest on z funkcją spieniania mleka możemy przyrządzić w nim smaczne i aromatyczne cappuccino, a także gorące mleko. Ekspres ten dostępny jest w kolorze białym.
 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dedica EC 685.BK wiąże się z wydatkiem 615 zł. Jest to ręczny ekspres do kawy. Charakteryzuje się on ciśnieniem 15 bar, mocą 1300 W oraz pojemnością 1,1 l. Możemy go nabyć w bardzo ciekawej i eleganckiej kolorystyce czarno-srebrnej.
 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica S ECAM 22.100 B to wydatek rzędu 1199 zł. Jest to bardzo popularny ekspres doparzenia kawy o niewielkich rozmiarach i ma bardzo dobre opinie. Ten ekspres do kawy DeLonghi ma pojemność 1,8 l, ciśnienie 15 bar i moc 1450 kW. Jest to ekspres dyszowy, w którym przygotować możemy smaczne cappucino. Ekspres ten dostępny jest w kolorze czarnym. A może zainteresują cię także zebrane w tym miejscu artykuły o piekarnikach?
 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B to wydatek 2388 zł. Ekspres ten ma ciśnienie 15 bar i moc 1450 W. Jest to automatyczny ekspres do kawy, który posiada sterowanie elektroniczne oraz podwójnym dozownik. Bardzo dużą zaletą tego modelu jest to, że występuje on z funkcją spieniania mleka. Ten ekspres do mleka zakupić możemy w czarnym kolorze.
 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Autentica ETAM 29.660 SB wiąże się z wydatkiem 1989 zł. Ten wysokociśnieniowy ekspres automatyczny do kawy ma ciśnienie 15 bar, moc 1450 W, a jego pojemność wynosi 1,4 l. Ten ekspres DeLonghi to urządzenie przeznaczone do użytku w gospodarstwach domowych. Posiada on srebrno-czarną kolorystykę.
Kawa w białej filiżance z serduszkiem z mleka. Ekspres ciśnieniowy DeLonghi to urządzenie, które umożliwi jej przygotowanie.
Ekspres do kawy DeLonghi - najlepsze modele, opinie, ceny, porady

Czas na najlepszą kawę!

 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi PrimaDonna Exclusive ESAM 6900.M to koszt w wysokości 3921 zł. Jest to urządzenie najwyższej jakości. Ten wysokociśnieniowy automatyczny ekspres do kawy marki DeLonghi charakteryzuje się ciśnieniem 15 bar, mocą 1350 W oraz pojemnością 1,4 l. To wysokiej jakości domowy ekspres do kawy. Umożliwia on przygotowanie wielu rodzajów kawy, między innymi espresso, cappuccino, caffe latte, latte macchiato, typową kawę czarną, kawę long, a nawet czekoladę oraz spienione mleko na gorąco. Ekspres ten dostępny jest w bardzo eleganckim kolorze stalowo-czarnym.
 • Ekspres przelewowy DeLonghi ICM 15210.1 kosztuje 149 zł. To bardzo dobrej jakości kawiarka, w której możemy przygotować jednorazowo 10 filiżanek dobrej i aromatycznej kawy. Moc tego ekspresu przelewowego DeLonghi wynosi 900 W. Nie posiada funkcji podgrzania wcześniej przygotowanej kawy. Dostępny jest w sprzedaży w kolorze czarnym. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły na temat AGD.
 • Ekspres przelewowy DeLonghi ICM 15210.1 wiąże się z wydatkiem 205,99 zł. Jest to bardzo wydajny i funkcjonalny ekspres przelewowy do kawy o mocy 900 W. Kawiarka umożliwia jednorazowe przygotowanie 10 filiżanek wyśmienitej i aromatycznej kawy. Dodatkowym atutem tego ekspresu jest podgrzewanie kawy wcześniej przygotowanej przy użyciu płytki utrzymującej ciepło. Ekspres ten występuje w kolorze czarnym.
 • Ekspres przelewowy DeLonghi ICMI 211 BK Distinta to wydatek 468,92 zł. Jest to najwyższej jakości ekspres przelewowy oferowany przez markę DeLonghi. Moc tego urządzenia wynosi 1000 W i umożliwia ono przygotowanie 10 filiżanek doskonałej w smaku i aromacie kawy, którą w razie, gdyby wystygła możemy podgrzać przy pomocy specjalnej płytki utrzymującej ciepło. Ekspres ten dostępny jest w eleganckim czarnym kolorze. Kawiarka ta ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników.


Włoski producent ekspresów oraz akcesoriów do kawy DeLonghi to zawsze gwarancja najwyższej jakości oraz świetnego aromatu i zapachu. W ofercie tej marki, która ugruntowała swoją pozycję na bardzo trudnym rynku włoskim oraz weszła na rynki światowe, między innymi na rynek polski odnajdziemy wiele interesujących modeli ekspresów do kawy. Marka DeLonghi oferuje między innymi ekspresy ciśnieniowe, ekspresy kolbowe, ekspresy kapsułkowe, ekspresy automatyczne, ekspresy moka, a także ekspresy przelewowe, ekspresy kombinowane, jak również młynki i akcesoria do kawy.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny