Electrolux - popularne produkty, przegląd oferty, ceny, opinie, porady zakupowe

Electrolux to szwedzka marka znana klientom od wielu lat. Firma stawiała pierwsze kroki w początkach XX wieku. Obecnie należy do największych i najbardziej znanych przedsiębiorstw produkujących sprzęt AGD. W jej ofercie znajdziemy wiele urządzeń z różnych kategorii. Owe kategorie to na przykład gotowanie, zmywanie czy chłodnictwo. By zyskać większe rozeznanie w temacie zapraszamy na przegląd popularnych urządzeń marki Electrolux.

Ważny sprzęt AGD

Bez dobrej pralki codzienne życie jest mocno utrudnione. Szykując się do zakupu warto sprawdzić, co ma do zaproponowania firma Electrolux. Trzeba przyznać, że opcji do wyboru mamy dużo. Już sama linia PerfectCare to kilka nowoczesnych urządzeń. Pralki szwedzkiego producenta odznaczają się wysoką jakością. Dbają przy tym o to by ubrania nie doznały najmniejszych uszkodzeń. Jeśli zaś chodzi o ceny to są one stosunkowo przystępne. Za dobrą pralkę zapłacimy około 1300 zł. Koszty oczywiście zależą od pojemności i klasy energooszędności. Ważnym kryterium jest też to czy sprzęt jest wolnostojący czy przeznaczony do zabudowy. Opisywana marka proponuje nam również suszarki czy pralko-szuszarki.

Kolejnym urządzeniem ułatwiającym życie jest bez wątpienia odkurzacz. W tej kategorii firma Electrolux ma sporo do powiedzenia. W jej ofercie znajduje się kilka odmian odkurzaczy zdobywających pozytywne opinie. Są to na przykład wersje klasyczne w przedziale cenowym 300-800 zł. Możemy też wybrać sprzęt bezrowkowy, którego użytkowanie jest bardzo wygodne. Ciekawym rozwiązaniem są odkurzacze pionowe. Ich ceny układają się średnio od 500 do 1200 zł. Choć warto wiedzieć, że na rynku odnajdziemy też droższe propozycje. Tu wyznacznikiem kosztów zakupu jest moc i sposób działania odkurzacza.

Niezbędne wyposażenie kuchni

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu i mieszkaniu. Nic, więc dziwnego w tym, że powinna być dobrze wyposażona. Warto przy tym stawiać na nowoczesne rozwiązania, należą do nich kuchenki elektryczne. Są świetną alternatywą dla klasycznych kuchni gazowych. Bardzo często wyposaża się je w płyty indukcyjne lub ceramiczne, co zapewnia ogromną wydajność. Do tego dochodzą wielofunkcyjne piekarniki. Kuchenki elektryczne Electrolux zyskują pozytywne opinie użytkowników. Wpływa na to wysoka jakość i ciekawy wygląd. Teraz kilka słów o cenach, na rynku odnajdziemy kuchenki kosztujące około 1200 zł. Urządzenia o większej pojemności i gabarytach kosztują około 1500 zł.

W polskich domach coraz częściej pojawiają się piekarniki elektryczne do zabudowy. Marka Electrolux wyróżnia się również w tej kategorii. Do naszej dyspozycji oddaje sprzęt o różnej pojemności. Najczęściej jest to 57, 60 i 72 litry. Jeśli poszukamy to odnajdziemy też mniejsze wersje. Poza tym piekarniki elektryczne tej firmy mają wiele funkcji pieczenia. Jeśli zaś chodzi o ceny to najtańsze urządzenia kupimy za około 1000 zł. Wyższa półka cenowa utrzymuje się w granicach 1200-1700 zł. Nie należy jednak zapominać o takich urządzeniach jak zmywarki. Gdy już zjemy wyśmienite potrawy to one zajmą się naszymi naczyniami.

Zmywarki i chłodziarko-zamrażarki Electrolux, podobnie jak wcześniej opisane sprzęty, oferują wysoką jakość. Użytkownicy cenią w nich funkcjonalność oraz niezawodność. Nie bez znaczenia są też dość atrakcyjne ceny. Jeśli chodzi o zmywarki to ich ceny rozpoczynają się od około 1100-1200 zł. Nieco wydajniejsze urządzenia kosztują 1400-1500 zł. Jak ta kwestia wygląda w przypadku chłodziarko-zamrażarek? Za około 1000 zł można nabyć naprawdę dobry sprzęt. Lodówki z większą ilością opcji i większą pojemnością są już droższe. Za nie zapłacimy około 1600-1700 zł.