ELLE Decoration – inspirujące projekty i trendy aranżacyjne

Elle Decoration to magazyn o sztuce designu i wyjątkowych aranżacjach zwyczajnych wnętrzKontekst pisma utrzymany jest w niezwykle ekskluzywnym stylu. Dysponuje ogromnymi pokładami wiedzy i nieograniczonej inspiracji, oferując najnowsze rozwiązania ze świata designu. ELLE Decoration skierowany jest do grupy docelowej charakteryzującej się wysublimowanymi gustami oraz subtelną wrażliwością na otaczające piękno.

Czasopismo opiewa w rozmaite przykłady gotowych aranżacji. Można tu znaleźć tradycyjne i klasyczne projekty, a także te bardziej nietypowe, bazujące na najświeższych, ogólnoświatowych trendach. Wystrój wnętrza opiera się na luksusowej estetyce i dotyczy głównie pomieszczeń charakteryzujących się współczesnym stylem.

ELLE Decoration jest magazynem rozprowadzanym na skalę globalną, dlatego też nawiązywanie do stylów wyłaniających się poza granicami naszego kraju jest czymś zupełnie naturalnym. Jednak nie mogło tu również zabraknąć aranżacji wykonanych przez polskich stylistów i dekoratorów wnętrz, których dzieła dorównują, a często nawet przewyższają zagraniczne projekty.

Magazyn ELLE Decoration to jednak o wiele więcej, niż tylko katalog emanujących pięknem i komfortem aranżacji. Można tu znaleźć wykaz obiektów z całego świata, w których zastosowano nowatorskie i niespotykane rozwiązania. Zamieszczono tu także dział w formie prezentacji wyjątkowych produktów, jakie można napotkać w polskich sklepach i salonach.

ELLE Decoration od lat wyznacza nowe trendy w dziedzinie designu i aranżacji bazując na rozwiązaniach estetycznych oraz praktycznych. Stanowi skuteczne źródło pomocy podczas urządzania pomieszczenia, którego zadaniem jest odzwierciedlanie charakteru domowników.

Czasopismo od samego początku istnienia adresowane jest do najbardziej zamożnych ludzi w Polsce. Projekty oraz produkty przedstawiane na łamach ELLE Decoration wymagają pokaźnego nakładu finansowego. A to z kolei znacznie zawęża szeregi grupy konsumenckiej.

ELLE Decoration – czasopismo od kuchni

Marka ELLE działa na światowym rynku od ponad 20 lat i jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie designu, stylu oraz wystroju wnętrz. ELLE Decoration jest ekskluzywnym dwumiesięcznikiem przeznaczonym głównie dla klasy wyższej.

Wydawany jest w nakładzie ponad 25 tysięcy egzemplarzy, a każdy z nich odznacza się stylową fakturą, świetnymi fotografiami i przejrzystą makietą. ELLE Decoration może się również poszczycić numerami specjalnymi, których tematyka porusza rozmaite zagadnienia ze świata aranżacji i designu. Dostępna jest prenumerata czasopisma, która poza tradycyjnymi numerami zawiera też dodatki specjalne.

Magazyn jest utrzymany w formie ekskluzywnego poradnika bogatego w rzetelną treść, inspirujące ilustracje, fachowe opinie i obfitą różnorodność stylów. Czasopismo stanowi kwintesencję światowej sztuki urządzania wnętrz.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 40,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny