Spis treści

Fotowoltika

Prąd prawie za darmo

Raty Eko

Jak skorzystać z kredytu?

Warunki ubiegania się o kredyt

Fotowoltika

Fotowoltaika to potocznie instalacja, dzięki której promieniowanie słoneczne można wykorzystać do wytwarzania energii elektrycznej. Podstawowym elementem systemów fotowoltaicznych są panele słoneczne. Zazwyczaj montowane są na dachach budynków lub na gruncie. Zapewne widzisz je codziennie na dachach swoich sąsiadów. Falownik (inwerter) pozyskany prąd stały przekształca w prąd zmienny, który zasila każde gniazdko elektryczne w domu. Właściciel instalacji fotowoltaicznej konsumuje na bieżąco wyprodukowany prąd. Zakład energetyczny na własny koszt montuje dwukierunkowe liczniki, które pozwalają na dokonywanie rozliczeń.

Prąd prawie za darmo

Dzięki fotowoltaice obniżysz swoje rachunki za energię elektryczną nawet o 90%. Prawidłowo dobrana moc instalacji w pełni pokryje zapotrzebowanie na prąd w Twoim domu.

Raty Eko

Instalacja fotowoltaiczna dla niektórych może być dużym wydatkiem. Jeśli nie masz oszczędności, które możesz przeznaczyć na ten cel, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Ikano Bank Oddział w Polsce, stawiając na ekologiczne rozwiązania, wprowadził Eko Raty na fotowoltaikę z oferty IKEA i E.ON Foton. Proponuje Ci sfinansowanie całej inwestycji (od zakupu po montaż) z wygodnymi Ratami Eko dopasowanymi do Twoich potrzeb (RRSO na poziomie 16,48% aktualne na dzień 20.06.2022 r., dostępność kredytu zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej; więcej na ikanobank.pl).

Ten kredyt do 150 000 zł ma długi okres finansowania – spłatę możesz rozłożyć nawet na 120 miesięcy. Stałe oprocentowanie kredytu gwarantuje Ci niezmienną wysokość raty (oprócz ostatniej raty wyrównującej). Decyzję kredytową otrzymasz w kilkanaście minut, a w niektórych przypadkach maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

Jak skorzystać z kredytu?

W 3 krokach pokażemy Ci, jakie to proste:

  1. Skontaktuj się z ekspertem E.ON Foton, by przygotować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
  2. Wypełnij wniosek kredytowy online.
  3. Podpisz umowę zdalnie.

Ekspert przeprowadzi Cię przez cały proces – od wyceny i konfiguracji instalacji, przez przedstawienie procedury wnioskowania o kredyt na fotowoltaikę aż po realizację całej inwestycji.

Warunki ubiegania się o kredyt

Aby ubiegać się o kredyt, musisz mieć ukończone 21 lat. Polski oddział Ikano Banku akceptuje dochody już od 1300 zł netto. Przy kredytach do 25 000 zł wystarczy jedynie dowód osobisty (e-dowody nie są akceptowane). W innych sytuacjach musisz przedstawić dokument potwierdzający osiągane dochody.

Atutem Ikano Bank Oddział w Polsce jest akceptacja wielu form zatrudnienia. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie banku.

Już w 1997 roku na dachu Ikano Banku stanęła pierwsza instalacja fotowoltaiczna w Skandynawii. Jak widzisz, ten bank stosuje i promuje ekologiczne rozwiązania od dawna.

Raty Eko pomogą sprawić, że na dachu Twojego domu znajdą się wymarzone panele fotowoltaiczne. Instalacja zwiększy wartość Twojej nieruchomości. Będziesz bardziej eko i przestaną Cię martwić wysokie rachunki za prąd.

Nie czekaj! Skontaktuj się z polskim oddziałem Ikano Banku. Sprawdź, jakie to proste i wygodne.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny