Gadżety do kuchni – pomysłowe i śmieszne

Zabawne gadżety kuchenne to nie tylko wyposażenie, które ułatwi przygotowywanie posiłków, podawanie czy inne prace w kuchni, ale także skutecznie je uprzyjemni. Ciekawym rozwiązaniem są na przykład podkładki pod używane w trakcie gotowania łyżki w kształcie plam z czerwonego sosu. Serwowanie romantycznych śniadań czy też otraw dla niejadków wspomogą z kolei sylikonowe foremki do smażenia o fantazyjnych kształtach kwiatów, serc, misiów i wielu innych. Z nimi jajka sadzone, racuchy czy placuszki zyskają nową, bardzo interesującą formę podania.

Trudno wyobrazić sobie pomysłowe i ciekawe gadżety kuchenne bez oryginalnych kubków. Aukcje internetowe aż uginają się od ofert wykonania ich na indywidualne zamówienie. Od teraz każdy z domowników może mieć kubek z własnym zdjęciem, pupilem czy ulubionym wspomnieniem i delektować się pysznymi napojami w gronie rodziny. Jako akcesoria do kuchni popularne są także kubki z imionami albo z motywami nawiązującymi do zainteresowań. Kto powiedział, że kubek musi być jednokolorowy albo, że wszystkie muszą być takie same. Spersonalizowane naczynia mają swój niepowtarzalny charakter, a zwyczajne komplety warto zachować dla gości.

Śmieszne gadżety do kuchni to na przykład także nóż do pizzy w kształcie rowerka, w którym okrągłe ostrze ukrywa się w przednim kole. Skoro już o tym daniu mowa, to śmiesznym gadżetem jest także nakrętka na ketchup w kształcie twarzy, w przypadku której – jak nietrudno się domyślić – ketchup wypływa… nosem.

Każdą imprezę w domu urozmaicą kostki do lodów w fantazyjnych kształtach, jakie stworzą silikonowe formy. Znaleźć można zarówno śmieszne wzory (na przykład szczęki), jak i tradycyjne w kształcie owoców. Efektu dopełnią słomki z wąsami.

Ciekawe gadżety do łazienki

Jeśli chodzi o zabawne gadżety i śmieszne akcesoria łazienkowe, na pierwszym miejscu warto wskazać papier toaletowy z wszelkiego rodzaju wzorami. W Internecie znaleźć można banknoty, imitację Facebooka, a nawet łamigłówkę w postaci sudoku. Taki papier toaletowy z całą pewnością wywoła uśmiech na twarzach zaskoczonych kości, korzystających z toalety w naszym domu.

Gadżety łazienkowe to także wszelkiego rodzaju podajniki i pojemniki na mydło, także takie działające na podczerwień – dozują produkt po podstawieniu ręki. Zabawne może być także mycie zębów, gdy tradycyjną zakrętkę zamienimy na głowę psa lub kota.

Zabawne gadżety do łazienki to także zasłony prysznicowe i białe dywaniki z widocznymi śladami krwi, na przykład w postaci odbitej czerwonej dłoni czy stóp w przypadku dywaniku. Warto jednak uprzedzić znajomych, zanim zawitają do łazienki.

A może pojemnik na pastę i szczoteczki w formie długich ździebeł trawy i taka sama mydelniczka do kompletu? Albo dywanik łazienkowy imitujący zielony mech? Niektóre gadżety do łazienki naprawdę zaskakują pomysłowością. Warto rozejrzeć się w ofertach sklepów internetowych i wnieść trochę szaleństwa do wnętrz.