GoBloo

Podwyżki prądu uderzają w firmy!

Rynek energii dla przedsiębiorstw w Polsce jest zderegulowany, a podwyżki najmocniej uderzą właśnie w ten sektor. Tak jak konsumentami rząd obiecuje się opiekować, tak wzrost kosztów produkcji energii i kosztów emisji CO2 dla małych i średnich przedsiębiorców oznacza znacznie wyższe koszty produkcji i utratę konkurencyjności na rynku. W efekcie droższy krajowy produkt, będzie wypierany przez tańszy towar z zagranicy.

Ceny prądu w Polsce

Sposób na podwyżki cen? GoBloo.

W najbliższym czasie nie można niestety liczyć na spadek cen energii, prognozy są jednoznaczne, będzie coraz drożej. Cały świat podąża w tym kierunku, by każda firma i organizacja posiadała własne, w pełni niezależne i odnawialne źródło energii. W Wielkiej Brytanii w 2018 roku z OZE udało się pozyskać aż 33% zapotrzebowania energetycznego. A w Niemczech padł kolejny rekord udziału energii z OZE w miksie energetycznym kraju - 40% za 2018 rok.

Idealnym rozwiązaniem optymalizacji kosztów w firmie jest fotowoltaika. Nowa oferta od GoBloo - spółki wchodzącej w skład grupy kapitałowej Columbus Energy - skierowana jest dla przedsiębiorców zainteresowanych instalacją od 20 kWp do 50 kWp. GoBloo oferuje fotowoltaikę dla firm z gwarancją najniższej ceny na polskim rynku w tym segmencie. Propozycja ta oznacza dla przedsiębiorstw szybki zwrot inwestycji (na poziomie nawet 12% rocznie!), duże oszczędności i funkcjonalny produkt jakim są panele polikrystaliczne o mocy 275 Wp. Energia ze słońca to gwarancja niższej ceny 1 megawata energii nawet o 60%.

Instalacja może pokryć większość zapotrzebowania przedsiębiorstwa na prąd od świtu do zmierzchu, a ewentualne nadwyżki energii zostaną odkupione przez zakład energetyczny. Własna produkcja energii pozwala uniezależnić się od rynkowych cen prądu, zachować konkurencyjność firmy i jej stabilną pozycję. Fotowoltaika od GoBloo to inwestycja na lata, która oprócz oszczędności, buduje renomę Twojej firmy jako nowoczesnej i przyjaznej środowisku. Wiele światowych organizacji z dumą ogłasza, że przechodzi na 100% OZE - Amazon, Google czy Microsoft. Może kolejną firma będzie właśnie Twoja?

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny