Grafika na szkle - most

Obrazy na szkle w kuchni i łazience

W łazience grafika na szkle (zobacz na tulup.pl) jest idealnym wykończeniem glazury. W dużym rozmiarze takie zadrukowane szkło może posłużyć na przykład jako ściana prysznica lub ściana nad wanną, dodając łazience klimatu niczym w SPA. Obraz na szkle z motywem jedzenia może stać się dekoracja kuchni – takie szkła montowane są najczęściej na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami. W szkle można wywiercić dowolny otwór, dlatego zamontowanie dodatkowych elementów wyposażenia nie stanowi problemu. Zastosowanie grubszego szkła hartowanego pozwala na użycie go również podłodze.

Wszystkie szklane tafle są całkowicie odporne na wilgoć oraz temperaturę. Jednolita powierzchnia, jaką stanowi zadrukowane szkło, zarówno w łazience, jak i w kuchni sprawia, że łatwo się ją czyści, a do jego mycia można wykorzystywać standardowe preparaty przeznaczone do szkła.

Zdjęcia na szkle do salonu i sypialni

Coraz częściej obrazy na szkle wybierane są również w charakterze elementów innych pomieszczeń, w tym salonów, sypialni i jadalni. Doskonałym pomysłem na ozdobę ścian są własne zdjęcia wydrukowane na szkle, nie tylko w małych formatach, ale także w rozmiarach pokrywających cała bądź niemal cała powierzchnię ściany. Takie spersonalizowane dodatki bardzo dobrze prezentują się w sypialni bądź salonie. Wydrukowanie zdjęć na szkle sprawia, że stają się one trwałe, nie blakną i nie niszczą się z upływem czasu, a więc mogą długo zachwycać zarówno domowników, jak i gości.

Zdjęcia drukuje się na szkle z wykorzystaniem w najnowocześniejszych technologii. Doskonale prezentują się zarówno fotografie czarno-białe, jak i kolorowe. Ich główna zaletą jest niesamowita wyrazistość, która wiernie oddaje przedstawione zdjęcie. Oprócz fotografii do salonu można wybrać również wydruk obrazu na szkle. Wykonanie takiej reprodukcji, nawet na podstawie starych obrazów, może stanowić doskonałe połączenie nowoczesności z klasyczną dekoracją. Obrazy na szkle to także możliwość wydruku niemal każdej, wybranej grafiki. Bogate wzornictwo stosowanych dekoracji oraz różnorodność grafik i obrazów stwarzają nieograniczone możliwości dekorowania wnętrz w indywidualny, dopasowany do upodobań właściciela sposób. Połączenie szkła z dowolnymi wzorami nadaje wnętrzu niepowtarzalny i ekskluzywny wygląd.

Grafiki na szkle (zobacz na tulup.pl) są doskonałą alternatywą dla typowych dekoracji na papierze czy płótnie. Dzięki wysokiej jakości drukowi cyfrowemu gwarantujemy żywe i głębokie barwy. Przedstawione zdjęcia oddają każdy szczegół motywu, a dodatkowy efekt połysku przyciąga wzrok gości.

Szklane panele z nadrukowanymi obrazami to aktualnie jedne najchętniej wykorzystywanych materiałów do dekoracji pomieszczeń. Takie szkło często całkowicie zastępuje zdjęcia w ramkach czy obrazy na płótnie. Zdarza się też, że szklane tafle montowane są zamiast klasycznych płytek ściennych. Obrazy na szkle łatwo utrzymać w czystości, a ponadto pozostają odporne na promienie słoneczne i wilgoć, dlatego można je stosować w nasłonecznionych pokojach, a także w łazience i kuchni. Zdjęcia na szkle dodają pomieszczeniu klimatu.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny