Montaż okien

Jest znana szczególnie ze swojej oferty tak zwanych ciepłych parapetów czy KLINARYTU, we współpracy z firmą KLINAR - najbardziej cenionym w branży dostawcą ciepłych parapetów, czyli profili podokiennych, świetnie termoizolujących montowane okno, a także znacznie usprawniające cały proces montażowy, stanowiąc niejako podporę dla wybranego do zainstalowania okna.

Ciepłe parapety od Magnum

Ciepłe parapety to szczególna propozycja od Grupy Magnum dedykowana jako rozwiązanie technologiczne dla eliminacji przemarzania i przedmuchów pod oknami wielu modeli profili okiennych, znanych chociażby z oferty produktowej PCV, czyli tworzywa sztucznego od wielu producentów liczących się na polskim rynku (na przykład Salamander, Veka czy Aluplast).

To również dobry pomysł dla konstrukcji drzwiowych czy tarasu gdzie często stosuje się odmianę ciepłych parapetów KLINARYT, aby zapewnić jak najlepszą szczelność tych większych elementów montowanych na styku wewnątrz i zewnątrz oraz wyraźną redukcję strat ciepła (minimalizuje koszty wynikające ze skutecznego ogrzewania pomieszczenia). Takie zabiegi termoizolacyjne są dziś naprawdę potrzebne i pożądane, szczególnie w panującym u nas, raczej surowym, klimacie.

Fachowe porady specjalistów

Jako niezawodny partner biznesowy, Grupa Magnum zapewni Ci w szczególności wieloletnie doświadczenie w branży, szereg specjalistów, doradztwo w zakresie stosowania i doboru odpowiednich produktów. Ponadto profesjonalną pomoc w doborze konsol montażowych czy systemów montażowych typu KiK czy CBM firmy MARBET do konkretnych projektów, możliwość wzięcia udziału w szkoleniach teoretycznych i praktycznych na terenie całego kraju.

Magnum stawia przede wszystkim na maksymalną szybkość realizacji zamówień, szybki dostęp do produktów, towar wysyłany bezpośrednio od dostawców, wyroby gotowe wysokiej jakości zawsze w swoim magazynie. Co ważne, na stronie istnieje możliwość zamówienia towaru online z podaniem wszystkich niezbędnych, wymaganych do realizacji niektórych zamówień parametrów. Dostępny na stronie blog jest miejscem przekazywania cennej wiedzy. 

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 20,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny