Terma Technologie - kilka słów o producencie

Jeśli zastanawiamy się nad wyborem grzejników z Termy Technologie, powinniśmy poznać samą firmę. Otóż Terma jest polskim producentem, który specjalizuje się w produkcji grzejników dekoracyjnych i łazienkowych. Poza tym możemy tam również znaleźć grzałki, maszyny budowlane i bardzo potrzebny sprzęt rehabilitacyjny. Firma Terma jest już bardzo długo na rynku i posiada aż 25-letnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Obecnie swoje usługi prowadzi na 4 kontynentach w 41 krajach, w tym i w Polsce.

Początkowo firma została założona pod nazwą Terma E. Brylowski w 1991 roku. Wtedy jej głównym założeniem było produkowanie grzejników łazienkowych oraz dekoracyjnych. Już w 1995 roku działalność handlową przejęła Terma Trade Sp. z o.o. Od tej pory firma bardzo się rozwinęła i zaczęła produkcję nowego asortymentu, między innymi grzałek i akcesoriów do grzejników.

W 2003 roku Terma Trade Sp. z o.o. połączyła się z Terma E. Brylowski i zaczęły pojawiać się pod nazwą Terma Technologie Sp. z o.o. w latach 2004-2006 firma wprowadziła system zarządzania ISO 9001:2000 i zaczęła produkcję nowoczesnych grzałek elektrycznych. Za design produktów, wysokiej jakości produkcję i wyjątkową sprzedaż, w 2006 roku firma otrzymała certyfikat. Już od 2012 roku Terma Technologie Sp. z.o.o. zmieniła swoją nazwę na zdecydowanie prostszą i krótszą, a od tej pory znana jest jako Terma Sp. z o.o. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o grzejnikach.

Jak wygląda katalog firmy - oferta

Polski producent Terma Sp. z o.o. kojarzy nam się przede wszystkim z artykułem, którym są grzejniki Terma. Grzejniki Terma dostępne są w wielu rodzajach, między innymi jako grzejniki dekoracyjne, grzejniki elektryczne oraz CO, ale znajdziemy tutaj także grzejnik łazienkowy w bardzo dobrej jakości i przystępnej cenie. Jeśli mowa już o grzejnikach, to mogą być one zarówno w formie stojącej, jak i naściennej. Wybór ich wzorów, kolorów oraz rozmiarów jest ogromny, dlatego każdy z pewnością znajdzie w katalogu coś dla siebie.

Katalog zawiera wiele modeli grzejników, które są utrzymane w mniej lub bardziej klasycznej formie. Wyróżniamy takie modele, jak: Aero, Alex, Bart, Bone, Camber, Case, City, Delfin, Dexter, Diamond, Domi, Easy, Fiona, Kaszub, Kioto, Lena, Lima, Lukka, Mantis, Marlin, Michelle, Mike, Nemo, Oxford, Plain Towel Rail, POC, Pier, Plain, Pola, Quadrus, Ribbon, Sherwood, Simple, Tune, Tytus, Vivo, czy Warp, które są raczej modelami klasycznymi. Ponadto w ofercie pojawiają się także grzejniki ozdobne, których wygląd jest dość niecodzienny, ale przyciągający uwagę osób, dla których liczy się innowacyjność i nowoczesność. Modelami o nietypowym wyglądzie są: Angus, Cane, Cyklon, Hex, Incorner, Intra, Iron, Outcorner, Pająk, PLC, Perła, Retro, Spiro, Stand, Triga, Vipera oraz Zigzag. A może zainteresuje cię także ten artykuł o grzejnikach panelowych.

Jak możemy zauważyć, grzejniki ozdobne dostępne są w bardzo wielu wariantach, co jest bardzo ważne, ponieważ każdy klient poszukuje czegoś innego dla swojego mieszkania. Pozytywne jest także to, że znajdziemy tutaj grzejniki elektryczne, ale i te na CO, co sprawia, że sami możemy zadecydować o tym, jaki rodzaj ogrzewania będzie dla nas najbardziej komfortowy i wydajny.

Wybrane grzejniki w dobrych cenach - sprawdź ofertę

Grzejniki terma z termoregulacją, czyli marka terma technologie i jej grzejniki dekoracyjne wraz z cenami
Grzejniki Terma - przegląd oferty, rodzaje, ceny, opinie, porady

Poza tym, że katalog zawiera grzejniki Terma, znajdziemy w nim również inne produkty. Największym zainteresowaniem cieszą się grzałki oraz akcesoria do grzejników, które są bardzo istotne, bez względu na to, czy kupujemy grzejnik łazienkowy, sypialniany czy grzejnik do kuchni. Innymi, zupełnie odbiegającymi od grzejników Terma produktami są z pewnością maszyny budowlane dostępne w szerokiej ofercie, a także sprzęt rehabilitacyjny. Terma grzejnik łazienkowy i inne modele to wybór wart rozważenia.

Ceny za popularne grzejniki Terma

Dostępne grzejniki w Leroy Merlin z firmy Terma mają bardzo pozytywne opinie. Opinie oparte są przede wszystkim na tym, jaka jest jakość tych grzejników i sposób ich wykonania. Nie możemy tutaj także zapominać o cenie, która jest dla wielu osób kluczowym elementem przy wyborze grzejników. Musimy liczyć się jednak z tym, że kupując grzejniki w Leroy Merlin lub jakimś innym źródle, ceny nie są jednakowe i mogą się od siebie różnić. Na cenę ostateczną wpływ ma wiele czynników. Zobaczmy zatem, jakie ceny mogą mieć grzejniki Terma. Sprawdź także ten artykuł o grzejnikach dekoracyjnych.

W pierwszej kolejności zajmijmy się grzejnikami elektrycznymi. Otóż grzejniki elektryczne Terma dostępne są w przedziale cenowym od 600 do 3000 zł. Ceny są zróżnicowane, ponieważ zależą od tego, jaka jest moc grzałki grzejnika, jaką wielkość grzejnika wybraliśmy, a także jaki jest to model i jaki ma kolor.

Wybierając grzejniki profilowe, musimy liczyć się z tym, że ich cena również zależy od tych czynników. Przykładowo grzejnik Angus o wymiarach 114 × 36 cm, o mocy 400 W kosztuje 1574 zł, natomiast, gdy jego wielkość to 178 × 68 cm, jego koszt zwiększa się do 2460 zł. Model Triga o wymiarach 170 × 43 cm o mocy 1200 W kosztuje 3370 zł, natomiast, jeśli jego wielkość wynosić będzie 190 × 43 cm, wtedy musimy zapłacić za niego 3820 zł.

Interesującym modelem jest także Case Slim, którego cena zależy od wielkości, mocy, a także rodzajów wykończeń. Rozmiar 136 × 42 cm, mocy 400 W, wykonany z metalu kosztuje 2539 zł, a ze szkła 3050 zł. Jeśli jednak wymiar wynosić będzie 181 × 62 cm, a moc 800 W, wtedy metalowy grzejnik kosztuje 3348 zł, a szklany 4335 zł. Grzejniki o wymiarach 136 × 42 cm, a mocy 400 W o wykończeniach lustrzanych kosztują 2740 zł, graficznych 3050 zł, a betonowych 3247 zł. Jeśli wymiar wzrasta do 181 × 62 cm, a moc wynosi 800 W, wtedy grzejnik o lustrzanych wykończeniach kosztować będzie 3724 zł, a ten o graficznych 4335 zł, natomiast ten o betonowych wykończeniach 4743 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł o grzejnikach aluminiowych?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 91,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny