Grzejniki w ofercie Leroy Merlin

W ofercie Leroy Merlin znajdziemy szeroki zakres urządzeń do ogrzewania zarówno do nowo budowanych domów, gdzie instaluje się system ogrzewania jak również do modernizacji starej instalacji CO. Do instalacji CO znajdziemy grzejniki pokojowe, grzejniki łazienkowe, kotły i piece. Dla domów i pomieszczeń, gdzie nie ma centralnego ogrzewania Leroy Merlin proponuje ogrzewanie elektryczne, jak grzejniki olejowe, konwektorowe i maty grzejne.

W wielu przypadkach przydatne będą piecyki przenośne do dogrzewania pomieszczeń. W ofercie Leroy Merlin znajdziemy grzejniki gazowe i naftowe.

Grzejniki do CO w ofercie Leroy Merlin

Grzejniki do mieszkania

W naszym klimacie ogrzewanie mieszkania czy domu jest koniecznością. Do niedawna popularne były typowe kaloryfery żeliwne instalowane pod oknem. Obecnie coraz częściej instalowane są grzejniki stalowe lub aluminiowe, które działają na zasadzie konwekcji lub promieniowania. Grzejniki przestają już pełnić funkcję tylko ogrzewania, lecz stają się również elementem dekoracyjnym, jak panelowe grzejniki pionowe z grafiką lub lustrem. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o grzejnikach.

Grzejniki stalowe - oferta Leroy Merlin

Konstrukcja grzejników stalowych oparta jest o system wąskich kanalików, przez które przepływa gorąca woda. Grzejniki stalowe szybko się nagrzewają, ale też szybko stygną. Są one nieco tańsze od grzejników aluminiowych. W ofercie Leroy Merlin znajdziemy grzejniki stalowe w różnych wymiarach.

Ceny grzejników stalowych zależą od wymiarów kształtują się od 99,88 zł do 1430 zł. Stalowe grzejniki w Leroy Merlin dostępne są w kolorach białym i antracyt. Grzejniki stalowe poziome lub kwadratowe najczęściej wykorzystywane są jako typowe kaloryfery pod okno.

Spośród tanich modeli sporą popularnością cieszy się Grzejnik stalowy C22 600 X 600 CELCIA w cenie 99,88 zł. Grzejnik ten o wymiarach 60x60 cm i grubości 10,4 cm jest w stanie ogrzać 9m2 powierzchni.

Świetnie opinie zbiera grzejnik stalowy Grzejnik stalowy CV22 600 X 1000 EQUATION w cenie 528 zł, chwalony za estetyczny wygląd i bezawaryjną pracę. Pewne kontrowersje budzi maskownica, która sprawia, że grzejnik przypomina grzejniki dekoracyjne. Maskownica chroni grzejnik przed zarysowaniem i świetnie się sprawdza w pokoju dziecięcym. Natomiast inni użytkownicy narzekają, że maskownica ogranicza grzanie i niepotrzebnie podnosi ceny produktu.

Dobre opinie uzyskał podobny model Grzejnik stalowy CV22 600 X 600 ANTRACYT EQUATION w kolorze czarnym. A może zainteresuje cię także ten artykuł o grzejnikach panelowych?

Grzejniki ozdobne

Obecnie coraz częściej wybierane są grzejniki ozdobne, które pełnią nie tylko funkcję grzewczą, lecz także stanowią element dekoracyjny. Grzejnik dekoracyjny nie wymaga atrakcyjnej maskownicy, która poprawia jego wygląd, i oddaje więcej ciepła. W ofercie Leroy Merlin znajdziemy również grzejniki ozdobne w różnych formach i kształtach jak również odpowiednie do kontaktu z wilgocią. Ceny grzejników ozdobnych kształtują się w granicach od 389 zł do 3100 zł.

Wśród najtańszych grzejników dekoracyjnych znajdziemy grzejniki drabinkowe do łazienki i do kuchni. Jednym z najlepiej ocenianych jest model Grzejnik dekoracyjny V150 139 / 50 TERMA w cenie 469 zł, oferowany w standardowym kolorze białym oraz nowoczesnym metallic grey. Nowoczesne, płaskie profile sprawiają, że grzejnik ten świetnie wygląda także w salonie.

Największą popularnością cieszą się nowoczesne grzejniki pionowe, które zajmują mniej miejsca na ścianie. Elegancki grzejnik dekoracyjny o gładkim wzorze ścianek grzewczych NIAGARA PODWÓJNY 165 / 45 LUXRAD w cenie 1549 zł oceniany jest jako super grzejnik z uwagi na dobrą pracę i piękny wygląd. Natomiast Grzejnik dekoracyjny VARIOS 180 / 53 EQUATION pozwala na zmianę grafiki i dowolną aranżację wnętrza. Sprawdź także ten artykuł o grzejnikach dekoracyjnych.

Grzejniki w Leroy Merlin, na przykład polecane grzejniki łazienkowe w ofercie sklepu, ich ceny i opinie użytkowników
Grzejniki w Leroy Merlin - przegląd oferty, ceny, opinie, popularne modele

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe to tradycyjne grzejniki drabinkowe, które pełnią również rolę suszarki do bielizny czy ręczników. W Leroy Merlin znajdziemy grzejniki drabinkowe w cenach od 89,98 zł do 1131 zł. Znajdziemy tu również grzejniki dekoracyjne jak popularny grzejnik Nameless czy też grzejnik łazienkowy YUTO 50/90 INSTAL PROJEKT o ciekawie ułożonych drabinkach.

Głowice termostatyczne

W ofercie Leroy Merlin dostępne są również głowice termostatyczne, których zadaniem jest utrzymanie stałej temperatury. Leroy Merlin oferuje głowice termostatyczne, zawory jak również pełne zestawy do zamontowania w celu regulacji temperatury grzejników.

Ceny głowic wahają się od 27,85 zł do 354 zł. Zaś ceny zestawów termostatycznych sięgają do kwoty 426 zł.

Wybrane grzejniki w dobrych cenach - sprawdź ofertę

Ogrzewanie elektryczne w ofercie Leroy Merlin

Ogrzewanie elektryczne sprawdza się w budynkach, gdzie nie ma centralnego ogrzewania. Grzejniki elektryczne konwektorowe, olejowe i promienniki mogą być montowane na stałe lub traktowane jako ogrzewanie przenośne. W ofercie Leroy Merlin znajdziemy również maty grzewcze do ogrzewania podłogowego w cenach od 257 zł do 1327 zł.

Elektryczne grzejniki w Leroy Merlin można znaleźć już w cenie od 39 zł za mały, przenośny termowentylator elektryczny. Największą popularnością cieszą się konwektorowe grzejniki elektryczne jak konwektor elektryczny stały ASTER 1500 CELCIA w cenie 218 zł. Grzejnik ten zdobywa świetnie opinie użytkowników jako wydajny, bezawaryjny i bezpieczny. A może zainteresuje cię także ten artykuł o instalowaniu grzejników?

Przenośne grzejniki w Leroy Merlin

Grzejnik przenośny przyda się do dogrzania pomieszczenia w czasie srogiej zimy lub do ogrzewania pomieszczeń dodatkowych jak garaże, domki letniskowe czy domki na działkach. W ofercie Leroy Merlin mamy do wyboru grzejniki elektryczne konwektorowe, olejowe, promienniki oraz termowentylatory.

Na szczególną uwagę zasługują grzejniki gazowe i naftowe, które oferują tanie dogrzanie pomieszczenia. Grzejniki naftowe działają na zasadzie spalania specjalnego paliwa i dostępne są w Leroy Merlin w cenach od 599 zł do 1249 zł. Ich zaletą jest fakt, że nie zwiększają wilgotności w ogrzewanym pomieszczeniu. Grzejniki gazowe, w cenach od 138 zł do 499 zł, stanowią dobry sposób na dogrzanie pomieszczeń, w których nie ma centralnego ogrzewania. Nieduże urządzenia na kółkach umożliwiają łatwy transport. Wadą piecyków gazowych jest wyczuwalny zapach gazu oraz gromadzenie się wilgoci pochodzącej ze spalania.

Świetnie opinie zbiera piecyk gazowy z katalizatorem POK - 03 SKIVA w cenie 239 zł. Użytkownicy chwalą dobrą pracę urządzenia i dobry stosunek jakości do ceny.

Jeśli chcemy ogrzać taras lub ogród, aby przyjemnie zjeść wieczorną kolację lub zorganizować przyjęcie na tarasie, Leroy Merlin proponuje gazowy parasol do ogrzewania powietrza w ogrodzie w cenach od 599 do 1299 zł. Urządzenia te wykonane ze stali szlachetnej są w stanie ogrzać od 14 m 2 powierzchni.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 90,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny