Co je wyróżnia?

Hiszpańska ceramika z włoską perfekcją

Producent z 70-letnim doświadczeniem wyróżnia się na tle konkurentów z Półwyspu Iberyjskiego przede wszystkim uniwersalizmem. Brakuje tu intensywnej kolorystyki, gdyż firma stawia na stonowane odcienie. Dominuje szarość, biel, kość słoniowa i beż. Już ciemniejsza, piaskowa barwa jest rzadkością. Nawet płytki patchworkowe są delikatniejsze i bardziej eleganckie niż ekstrawaganckie.

Również płytki drewnopodobne Porcelanosa (sprawdź na: www.sklep.terradeco.com.pl ) bazują na klasycznym oryginale. Nie brak tu oczywiście skandynawskich szarości i hebanowej czerni, jednak są one rzadkością. Co więcej, im także daleko do intensywności dzięki matowej powierzchni.

Hiszpańskie płytki drewnopodobne Porcelanosa - klasyka i uniwersalność
Hiszpańskie płytki drewnopodobne Porcelanosa - klasyka i uniwersalność

Nietypowe rozmiary płytek drewnopodobnych Porcelanosa

Ceramika tego hiszpańskiego producenta intryguje także swoimi nietypowymi rozmiarami. Firma inspiruje się naturalną deską. Zarówno jej seria Porcelanosa Delaware, jak Porcelanosa Devon opierają się na długich i cienkich elementach. To nadaje im nowoczesności, ale także lekkości. Dzięki temu ceramika nie przytłacza wnętrza, jest wyrazista, ale jednocześnie stonowana.

Takie wrażenie udaje się uzyskać także przez barwę - przytłumioną, matową i niezwykle naturalną.

Dzięki temu płytki drewnopodobne Porcelanosa można zastosować jako bazę do każdego stylu.

Wszechstronność hiszpańskiej imitacji drewna

Firma dba o parametry techniczne swoich wyrobów, starając się nadawać im jak najbardziej uniwersalny charakter. Dba w szczególności o ich antypoślizgowość. Większość z propozycji posiada wskaźnik na poziomie R-12, a to oznacza, że można je układać także w wilgotnych pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka. Co więcej, ceramika z serii Delaware sprawdza się nawet na podłodze w kabinie prysznicowej.

Hiszpańskie płytki drewnopodobne Porcelanosa - klasyka i uniwersalność
Hiszpańskie płytki drewnopodobne Porcelanosa - klasyka i uniwersalność

Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest stworzenie spójnej przestrzeni, której jednorodność jest synonimem elegancji. Powiększa jednocześnie pomieszczenie, co jest cenne w niewielkich wnętrzach.

Płytki drewnopodobne Porcelanosa zachwycają tych, którzy poszukują uniwersalnych rozwiązań doskonałych jako baza pod różne aranżacje - lekkie i nowoczesne, klasyczne, eklektyczne, czy w stylu francuskiego glamour.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej