Hokery

Loftowe stołki barowe – coraz popularniejsze wśród konsumentów

Moda na lofty, czyli mieszkania o dużej powierzchni lokowane na przykład w obiektach poprzemysłowych, przyszła do Polski z Zachodu, a w szczególności z krajów anglosaskich. Charakter wystroju takich miejsc bywa naprawdę odmienny, aczkolwiek nie brakuje w nim nawiązań industrialnych, w tym również wykorzystujących surowy czy malowany metal. W takich przestrzeniach spotkać można chociażby metalowe hokery z drewnianym siedziskiem – takie połączenia materiałów nie są niczym rzadkim.

Na czym siedzieć wygodnie, a zarazem stylowo?

Wybór hokerów na polskim rynku jest naprawdę szeroki i to fakt. Pojawia się ich więcej, albowiem zyskują rosnącą popularność wśród konsumentów. Można znaleźć je w licznych salonach meblowych, ale również w sieci. Internetową sprzedaż takich produktów prowadzi sklep KupMeble.pl. Zainteresowanie jest niemałe. - Polacy są coraz bardziej otwarci na nowoczesne wzornictwo. Nieco industrialny charakter, jaki cechuje metalowe hokery wpisuje się w te oczekiwania – mówi pan Dariusz, pracownik sklepu.

Czy loftowe stołki barowe są sporym wydatkiem?

Konsumenci zainteresowani zakupem tego rodzaju umeblowania wcale nie są skazani na znaczne koszty. Rynek okazuje się bowiem całkiem łaskawy, a w sklepach online (chociażby wspomnianym powyżej) ceny wypadają naprawdę korzystnie. Obojętnie, czy celem nabywców są metalowe hokery z drewnianym siedziskiem czy też te wykonane w całości ze stali.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny