Homesquare

Czym jest Strefa PRO?

Profesjonalne projektowanie produktu to wyczucie piękna, kształtu i formy. Są to nieodzowne części składowe pracy projektantów, designerów czy architektów. Jednak talent i wysoka jakość oferowanych usług to w obecnych czasach niestety nie wszystko. A przysłowie "że dobra marka sama się obroni" straciło na aktualności.

Strefa PRO, która stanowi integralną część serwisu homesquare.pl to przestrzeń, która ma za zadanie podnosić świadomość odnośnie wartości jakimi są content marketing, świadomość marki oraz zdolność odpowiedniej samoprezentacji. Reklama ujęta w nowoczesną formę to dźwignia handlu i usług w dobie mnogości wszelkiego dobra.

Pokazanie tych metod to misja Strefy PRO. W Strefie PRO projektanci, architekci i producenci mogą przeczytać artykuły eksperckie dotyczące tych kluczowych zagadnień, które pomogą w skutecznym kreowaniu własnej marki. Wskazówki które są tam udzielane dotyczą nie tylko content marketingu ale również innych form reklamy poprzez treść i obraz, jak na przykład roli storytellingu w marketingu, inbound marketingu czy na przykład koncepcji tak zwanego “złotego koła”.

Edukacja poprzez informację

W serwisie homesquare.pl w Strefie PRO edukacja poprzez informacje ma, jak już wspomnieliśmy charakter cyklicznie publikowanych artykułów. Wszyscy zainteresowani mogą poznać odpowiedź czym są i jakie są skuteczne działania w obrębie marketingu internetowego, które wydatnie przyczyniają się do wzrostu popularności marki, grupy produktów czy usługi.

Autorzy artykułów z homesquare.pl w sposób ciekawy i przystępnym językiem przybliżają meandry marketingowych gąszczy. W tym dziale można odnaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące sposobów przedarcia się ze swoją ofertą do szerokiej grupy klientów.

Dużo uwagi Strefy PRO jest skupiona na storytellingu czyli na działaniach mających na celu opowiedzenie własnej historii potencjalnemu klientowi w sposób zajmujący i nietuzinkowy. Historia firmy, marki czy produktu  powinna być opowiedziana za pomocą słów i obrazów które zapadają w pamięć i wcale nie skupiają się na szczegółach, liczbach i suchych danych. W przypadku wzornictwa przemysłowego czy biur projektowych należy według autorów tekstów, kłaść szczególny nacisk na estetykę storytellingu i trudno się z tym nie zgodzić.

Cenne wskazówki dla fotografów, projektantów czy architektów dotyczą również content marketingu. W homesquare.pl w Strefie PRO osoby zainteresowane mogą zrozumieć, że "content marketing jest zaangażowaniem, nie kampanią" jak powiedział Jon Buscall. Od zrozumienia do wcielenia w życie tych założeń może być już bardzo blisko.

Te potężne narzędzia jakimi są content marketing, storytelling czy inbound marketing zostały przedstawione w celu podkreślenia ich roli w życiu produktu, marki, firmy czy usługi. Niezależnie od tego czy chodzi o wzornictwo, fotografię, projektowanie czy też produkcję i sprzedaż przedmiotów codziennego użytku są to bardzo ważne aspekty, bez których ciężko się obejść. 

Dobrze opowiedziana historia o Homesquare

Założycielką, pomysłodawczynią i prowadzącą serwis homesquare.pl jest Magdalena Zomrowska. Odwiedzając homesquare.pl należy koniecznie zapoznać się z treścią w zakładce O Nas. Ponieważ pani Magdalena również jest mistrzynią content marketingu i storytellingu i wykorzystuje swoją wiedzę w praktyce do promowania serwisu homesquare.pl

Zachęca klientów i użytkowników serwisu homesquare.pl do konkretnych działań, dba o różnorodność serwisu, współpracuje i zachęca do współpracy firmy i osoby z branży, które mogą wnieść coś ciekawego w przestrzeń  serwisu oraz inspiruje.

W strefie profesjonalistów nie bez kozery można obejrzeć profile znanych i mniej znanych projektantów wnętrz, architektów krajobrazu czy designerów. A dlaczego chcą się prezentować na homesquare.pl? Ponieważ dobrze wiedzą, że równie ważne co dobry storytelling oraz content marketing jest dobre sąsiedztwo. A na homesquare.pl po prostu warto się pokazać.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 82,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny