Imaki dostosowane do potrzeb firm brukarskich

Solidny imak to wydatek zaczynający się już od ok. 130 zł. Niemniej za najlepsze narzędzia tego typu przyjdzie nam zapłacić kilka razy więcej. Sprawdź, jakie imaki (zobacz na isprzet.pl) cieszą się największą popularnością wśród polskich fachowców.

Imaki Mimal IBR

Imaki Mimal IBR to profesjonalne i wysokojakościowe narzędzia brukarskie, które odznaczają się trwałością, długą żywotnością oraz funkcjonalnością. Model IBR przeznaczony jest do sprawnego wyciągania kostki brukowej.

Dzięki wymiennym nożom oraz płynnie regulowanej szerokości chwytu w zakresie 30-250 mm imaki IBR łatwo dostosowują się do rodzaju pracy oraz wymiarów kostki brukowej. Sprzęt waży 4,5 kg i pozwala na wygodną oraz efektywną pracę jednemu operatorowi.

Imaki Probst SAH

Imaki Probst są kolejnymi narzędziami brukarskimi cenionymi wśród fachowców. Firma Probst to znany i ceniony producent profesjonalnego sprzętu do wydajnej pracy z małą architekturą. Imaki Probst SAH pozwalają na wyciąganie kostki oraz innych elementów betonowych w wyprostowanej pozycji, co sprzyja ergonomii i efektywności pracy.

Sprzęt wyposażony jest w klinowate, sprężyste, hartowane i ząbkowane stalowe ostrze, które zapewnia solidny chwyt bez ryzyka uszkodzenia kostki. Imaki Probst są galwanizowane, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Prezentowane narzędzia zapewniają regulację chwytu w zakresie 90-400 mm.

Imaki Jazon IB50

Firma Jazon to białostocki producent maszyn i urządzeń brukarskich, z którego oferty chętnie korzystają liczne polskie i zagraniczne firmy budowlane. Przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne narzędzia odznaczające się dużą ergonomią oraz funkcjonalnym i praktycznym działaniem. Przykładem takich narzędzi są m.in. imaki Jazon IB50. 

Prezentowane narzędzie pozwala na komfortowe i wydajne wyciąganie i transportowanie płytek chodnikowych oraz innych elementów betonowych o wymiarach od 250 do 510 mm. Imaki wyposażone są w 2 wymienne stalowe ostrza i pozwalają na skokową regulację chwytu co 6 mm. Dzięki powłoce z farby proszkowej imaki zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej