Fibaro

Inteligentny dom FIBARO, taki jak Ty

W inteligentnym domu to my dyktujemy warunki. Kompleksowo zaplanowana przestrzeń urządzeń pozwala nam zarządzać każdym elementem domowej przestrzeni i dowolnie programować wybrane przez nas rozwiązania. Dzięki najnowszym technologiom inteligentnego domu FIBARO nie tylko przeznaczymy mniej czasu na rutynowe czynności, lecz także lepiej zorganizujemy codzienne działania i podniesiemy poziom bezpieczeństwa wszystkich domowników. Tym, co przyświeca twórcom smart produktów przede wszystkim, jest stworzenie nowych możliwości w domowej przestrzeni, które przełożą się na większy komfort, łatwość funkcjonowania, a wreszcie oszczędność.

Zainteresowani ideą inteligentnego domu FIBARO zapytaliśmy twórców marki FIBARO o to, czym wyróżnia się taka smart przestrzeń i na czym polegają jej innowacyjne możliwości.

Korzystaj z rozwiązań zaprojektowanych dla Ciebie

FIBARO stworzyło szereg produktów dla inteligentnego domu, które umożliwiają szybkie i intuicyjne zarządzanie domową przestrzenią. Możliwości smart urządzeń są praktycznie nieograniczone – to, w jaki sposób wykorzystamy je w naszym domu, zależy tylko od nas. Za pomocą produktów FIBARO możemy zintegrować urządzenia znajdujące się w dowolnej części domu i zdalnie zarządzać oświetleniem, ogrzewaniem, a także bramami i roletami. Wystarczy prosta konfiguracja, aby zabezpieczyć nasz dom i jego otoczenie przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Inteligentny dom FIBARO to przestrzeń, w której możemy spać spokojnie – szeroki wybór czujników poinformuje nas o możliwym zagrożeniu i pozwoli w porę wykryć pożar, zalanie, a także niepowołane osoby znajdujące się w pobliżu naszego domu.

Sprawdź, jak wiele potrafią urządzenia w Twoim domu

Dzięki inteligentnym produktom od FIBARO nasz dom nie tylko dopasuje się do naszych potrzeb, lecz także wyjdzie im naprzeciw. Smart home to przestrzeń, w której multimedia i sprzęt AGD wiedzą, co robić i myślą za nas zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Znakomicie działający system urządzeń usprawni wykonywanie codziennych czynności, ułatwi sprzątanie, a także umożliwi tworzenie idealnych scenerii za pomocą jednej komendy głosowej lub kliknięcia. Smart urządzenia dla inteligentnego domu FIBARO pozwolą nam zaprogramować domowe sprzęty w taki sposób, aby działały w wybranym przez nas czasie i informowały o postępie wykonanych prac. Tworząc przemyślane sceny dla wybranych czynności i pór dnia, oszczędzimy nie tylko czas, lecz także energię.

Steruj swoim smart home gdziekolwiek jesteś

Zarządzanie inteligentnym domem FIBARO to czysta przyjemność. Dzięki nowej aplikacji FIBARO Home Center sterowanie smart systemem jest niezwykle wygodne i efektywne – została zaprojektowana tak, aby wszystkie narzędzia potrzebne do sprawnego zarządzania inteligentną przestrzenią były widoczne od razu po uruchomieniu aplikacji. Wystarczy chwila, aby sprawdzić, co dzieje się w naszym domu. Co najważniejsze - System FIBARO Home Center automatycznie przełącza się na dostęp lokalny i zdalny, co ułatwia sterowanie domem z dowolnego miejsca. Dodatkowo korzysta z technologii machine learning, która pozwala na uczenie się preferencji i przyzwyczajeń użytkownika. Umożliwia to nie tylko zapamiętywanie wykorzystywanych przez nas rozwiązań i ustawień, lecz także tworzenie inteligentnych sugestii działań, które czynią zarządzanie domem jeszcze prostszym i przyjemniejszym.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o działaniu inteligentnego domu FIBARO ? Odwiedź stronę producenta i sprawdź moc możliwości, jakie stwarzają smart produkty!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny