Internetowa Fabryka Mebli radzi: zwróć uwagę na obicie

Tapicerowanie to pierwszy element, który rzuca się w oczy, gdy patrzymy na nowy mebel. Jakość materiału powinna spełniać najwyższe standardy wytrzymałości tak, by produkt w niezmienionej formie przetrwał długie lata użytkowania.

Warto sięgnąć po tkaniny, które cechuje wodoodporność, wówczas ochronią one sprężyny i piankę, z których składa się siedzisko przed wsiąkaniem rozlanych cieczy. Materiał odporny na wodę to również gwarancja łatwego czyszczenia sofy z zabrudzeń jakie mogą zrobić dzieci, domowi pupile czy nawet dorośli użytkownicy przez chwilę nieuwagi. W Internetowej Fabryce Mebli dostępne są tkaniny Water Repelent i Pet Friendly, spełniające wymienione wymagania.

Dobrym wyborem są sofy i narożniki w całości pokryte tkaniną, które nie muszą stać przy ścianie. Wówczas mogą one służyć za meble wolnostojące i dostosują się do pomieszczenia nawet w przypadku przemeblowania czy zmiany aranżacji.

Kolejnym aspektem wyboru tkaniny jest jej kolor. Istnieją dwie drogi wyboru odpowiedniej barwy – na zasadzie dopasowania do kolorystyki panującej w salonie lub w kontraście do niej. Internetowa Fabryka Mebli proponuje zarówno stonowane, klasyczne berze, granaty bądź szarości, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie, ale równie stylowe odcienie żółtego, różu czy zieleni.

Internetowa Fabryka Mebli – jaki model sofy warto wybrać?

Wybierając kanapę lub narożnik do salonu, warto zastanowić się jakie funkcje będzie pełnił mebel. Czy zamierzamy na nim jedynie odpoczywać np. oglądając telewizję, słuchając muzyki lub czytając? A może sofa ma również służyć za łóżko gościnne? Warto również zastanowić się czy wolimy jeden duży narożnik, czy też mniejszą kanapę, a do niej puf lub fotel.

Internetowa Fabryka Mebli zapewnia mnogość wyboru i dodatkowe udogodnienia, takie jak:

  • wysokie nóżki, które zapewniają łatwe mycie i odkurzanie podłóg pod sofą, również przy pomocy robota sprzątającego,
  • regulowane zagłówki, które zwiększają komfort użytkowania i pozwalają dostosować mebel do fizjonomii i indywidualnych preferencji użytkowników,
  • automatyczny mechanizm, ułatwiający rozkładanie mebla,
  • pojemnik do przechowywania pościeli, który sprawdzi się szczególnie w przypadku niewielkich mieszkań, gdzie każdy schowek jest na wagę złota.

Internetowa Fabryka Mebli – najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie

Szukasz wygodnych i modnych elementów wyposażenia salonu bądź sypialni? Wejdź na stronę Internetowej Fabryki Mebli https://ifm-meble.com/ i sprawdź dostępne możliwości. Warto nadmienić, że wybrane przez klientów meble są dostarczane zupełnie za darmo na terenie całej Polski! Podaruj sobie pełnię wygody z funkcjonalnymi sofami i narożnikami od IFM.

artykuł sponsorowany