Technologia IZODOM2000: szybko, solidnie i oszczędnie

Na innowacyjny system IZODOM2000 składa się ponad 100 kształtek styropianowych, do wypełnienia betonem, które pozwalają wznieść solidną konstrukcję budynku o określonej wielkości i kształcie. System nie wymaga docieplenia budynku i sprawia, że budowa przebiega sprawnie. Technologia IZODOM2000 sprawia, że można wznosić budynki od domów jednorodzinnych, po wielopiętrowe bloki mieszkalne, hale przemysłowe i budynki użyteczności publicznej. Dzięki ekologicznemu podejściu firmy, braku opakowań i palet przy załadunku możliwe jest zoptymalizowanie transportu średniej wielkości domu do jednej ciężarówki. Co więcej, materiał nie wymaga specjalnego magazynowania, bo nie szkodzi mu mróz, słońce ani wilgoć.

Izodom 2000 Polska wprowadza ofertę dla biznesu: zostań Partnerem i otwórz lokalne biuro
Izodom 2000 Polska wprowadza ofertę dla biznesu: zostań Partnerem i otwórz lokalne biuro

Korzyści partnerów ze współpracy z Izodom 2000 Polska to przede wszystkim współpraca ze ekspertem w swojej materii oparta o mocną i trwałą relację biznesową oraz innowacyjną technologię. Wiedza poparta 30 letnim doświadczeniem, unijnymi certyfikatami technicznymi oraz liczne nagrody. Zysk finansowy dzięki skorzystaniu ze sprawdzonego modelu biznesowego jak i prestiż wynikający z możliwości zaistnienia w prężnie rozwijającej się gałęzi budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Z IZODOM2000 dołączysz do najlepszych na rynku!

Jakość innowacyjnej technologii IZODOM2000, została potwierdzona wieloma międzynarodowymi certyfikatami. System pozwala budować nowoczesne i trwałe domy, które zapewniają najwyższy komfort ich użytkownikom i charakteryzują się najniższymi kosztami utrzymania. Od 2014 roku firma należy do Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego im. Güntera Schlagowskiego i otrzymała tytuł Ambasadora Budownictwa Pasywnego. Izodom 2000 Polska jest także jednym z 6 członków założycieli Polskiej Izby Przemysłowo - Handlowej Budownictwa, która zrzesza liderów branży już od 25 lat. W 2019 firma Izodom 2000 Polska została laureatem VII edycji programu GreenEvo (Akceleratora Zielonych Technologii).

Wprowadzone nowoczesne rozwiązania i technologia postrzegane są jako jedne z najbardziej zaawansowanych w Europie.

Dołącz

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej