Przetargi

Pozyskiwanie zleceń

Ludzie poszukujący wykonawcy konkretnej pracy ogłaszają się już nie tylko w gazetach, radiu czy w telewizji, lecz coraz częściej zamieszczają swoje ogłoszenia w internecie. Oprócz znanych portali z ogłoszeniami drobnymi, przeznaczonymi głównie do poszukiwania wykonawców z najbliższych okolic, w sieci powstają również strony internetowe, które zostały stworzone wyłącznie z myślą o tym, by łączyć wykonawców ze zleceniodawcami.

Bardzo często zdarza się, że taki portal szereguje zlecenia pod względem konkretnej branży i regionu. Dzięki temu można znaleźć interesujące ogłoszenie dużo szybciej i wygodniej, bez konieczności wertowania wielu kart z ogłoszeniami różnych ludzi.

Portal do pozyskiwania zleceń

Jednym z portali internetowych, który służy do pozyskiwania zleceń z różnych branż jest oferent.com.pl. Firma posiada bardzo nowoczesną stronę internetową, która działa poprawnie również na urządzeniach mobilnych. Logując się do swojego panelu użytkownika, można przeglądać przetargi i ogłoszenia, korzystając z zaawansowanej wyszukiwarki, która pozwala na bardzo dokładne ustawienie kryteriów wyszukiwania i co za tym idzie, na pozyskanie pożądanych wyników.

Niewątpliwą zaletą tego narzędzia jest również możliwość przeglądania ogłoszeń archiwalnych, nawet z 2007 roku. Dzięki temu narzędziu można obserwować panujące na rynku trendy. Ułatwia to z pewnością wycenę kolejnych zleceń.

Przetargi

Chcąc współpracować z instytucjami publicznymi lub ze spółkami skarbu państwa, konieczne jest branie udziału w przetargach. Start w przetargu i wygranie go sprawia, że firma staje się bardziej wiarygodna wśród potencjalnych klientów. Często też pracownicy firm państwowych polecają dalej wykonawcę, zapewniając mu także bazę klientów prywatnych.

Na stronie oferent.com.pl znajduje się również wyszukiwarka przetargów, za pomocą której można znaleźć interesujące nas zlecenie dodane przez spółkę skarbu państwa. W serwisie znaleźć też można archiwum przetargów, co podobnie jak przy zleceniach pozwala na analizowanie trendów rynkowych.

Czy korzystanie z takich narzędzi jest bezpłatne?

Bardzo często korzystanie z internetowych baz klientów oraz baz zleceń jest płatne. Wszystkie bazy, z których można korzystać bezpłatnie przez cały czas mają często bardzo okrojoną zawartość. Serwis oferent.com.pl można testować za darmo. W czasie testów użytkownik otrzymuje pełną funkcjonalność serwisu, czyli może wyszukiwać zleceń oraz przetargów. Ma też możliwość przeglądania ofert archiwalnych. W razie problemów z korzystaniem z platformy może też poprosić o wsparcie konsultanta.

Platformy do porównywania zleceń i przetargów pozwalają nie tylko na dotarcie do większej liczby klientów, ale także przyczyniają się do oszczędności czasu. Wszystkie zlecenia są w jednym miejscu, nie trzeba więc tracić czasu na ich wyszukiwanie.

Na podstawie: https://www.oferent.com.pl/

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny