Hurtownia poliwęglanu i plexi online

Co zyskujesz, zamawiając poliwęglan i plexi na wymiar na Plasticexpress.pl?
• płacisz za dokładnie za taką ilość tworzywa, jaką potrzebujesz – nie za nadwyżki,
• oszczędzasz czas – otrzymujesz elementy gotowe do użycia,
• otrzymasz dokładnie taki kształt, jakiego potrzebujesz - zarówno wtedy, gdy zamawiasz prostą szybę z poliwęglanu na wymiar, jak i skomplikowane wyroby z plexi,
• niska tolerancja wymiarów - dzięki profesjonalnej obróbce zamówione elementy będą miały dokładnie takie wymiary, jak na projekcie,
• duży wybór tworzyw - w naszej hurtowni znajdziesz plexi i poliwęglan lity od producentów uznanych na całym świecie. Oferujemy przy tym szeroką gamę produktów w różnych wariantach, wersjach kolorystycznych i grubościach.

Zaprojektuj i zamów - skorzystaj z konfiguratora online

Na PlasticExpress.pl w prosty sposób zaprojektujesz, wycenisz i zlecisz przycięcie płyt z poliwęglanu i plexi. Konfigurator online umożliwia zaprojektowanie wyrobów zarówno w prostych, jak i bardziej złożonych kształtach, takich jak litery czy numery.
To proste i intuicyjne działanie, pozwalające na pełną personalizację zamówienia.

Krok po kroku tworzysz swój projekt, wybierając:
• rodzaj materiału i typ materiału,
• grubość,
• kształt,
• rodzaj cięcia,
• opcjonalne – otwory o dokładnie określonym położeniu, kształcie i wymiarach.

Jeżeli zlecasz wycięcie liter lub cyfr, masz do wyboru różne kroje czcionek.
Nie musisz wysyłać swojego projektu, by uzyskać wycenę. Od razu wiesz, ile dokładnie zapłacisz za cięcie poliwęglanu lub plexi na wymiar. Kalkulator będący częścią konfiguratora na bieżąco oblicza, ile zapłacisz za realizację zamówienia.
Gdy zakończysz projektowanie elementu, automatyczny system zaproponuje Ci formy transportu odpowiednie dla ilości, wymiarów i wagi płyt. Odpowiednio zabezpieczone elementy wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi. Dzięki temu masz pewność bezpiecznej i szybkiej dostawy poliwęglanu litego i plexi, niezależnie od wielkości zamówienia.

Jeżeli potrzebna jest Ci płyta poliwęglanowa lub z plexi na wymiar w kształcie, którego nie ma w konfiguratorze, po prostu wyślij do nas plik cięcia do wyceny i realizacji.

Mamy możliwość precyzyjnego wycinania i wykańczania nawet najbardziej skomplikowanych form. Zachowanie najwęższych tolerancji wymiarów oraz form gwarantuje wykorzystanie takich urządzeń jak wycinarki laserowe firmy Eurolaser, piły panelowe Schelling oraz frezarki i maszyny do diamentowego polerowania krawędzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cięcia plexi i poliwęglanu na wymiar w PlasticExpress.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej