Uniwersalna aranżacja mieszkania pod wynajem

W przypadku urządzania kawalerki pod wynajem liczy się uniwersalne podejście i pragmatyzm. Ponadczasowa kolorystyka, biel i szarości sprawdzą się doskonale. Zanim mieszkanie zostanie wynajęte, zdjęcia salonu, kuchni i łazienki trafią do portali z ogłoszeniami. Jak wyróżnić się spośród innych ofert? Można pokusić się o jeden mocny element wystroju - np. intensywny kolor lub efektowną roślinę w donicy. Tegu typu elementy przyciągają uwagę i sprawiają, że aranżacje wnętrz nabierają nietuzinkowego charakteru.

W pokoju dziennym sprzętów i mebli nie powinno być zbyt dużo. Warto pamiętać, że w kuchni, a szczególnie w aneksie kuchennym każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota. Minimalizm w dodatkach można zrekompensować dekoracyjnym oświetleniem. Projektanci ze studia aranżacji stosują z powodzeniem tego rodzaju triki i uzyskują spektakularne efekty.

Współpraca z projektantem

Współpraca z doświadczonym projektantem, który doskonale zna potrzeby lokatorów, jest dużym ułatwieniem. Klientom, którzy zainwestowali w mieszkanie w stanie deweloperskim i chcą jak najszybciej osiągnąć zwrot z inwestycji, studio aranżacji wnętrz ma naprawdę dużo do zaoferowania. Tym bardziej że własne upodobania właściciela nieruchomości w tym przypadku odkłada się na dalszy plan. Liczą się niezawodne, nowoczesne rozwiązania, które trafiają w szersze upodobania.

Jak urządzić kawalerkę na wynajem?
Jak urządzić kawalerkę na wynajem?

Kawalerka pod wynajem długoterminowy w neutralnym wydaniu może zainteresować każdego: studenta, singla, parę na starcie lub kogoś dojrzałego, kto na nowo układa sobie życie. Dlatego warto zaufać architektowi w kwestii aranżacji wnętrz, który doskonale wie jak sprostać różnym oczekiwaniom na jednej powierzchni.

Aranżacje wnętrz do 30 m2

Na rynku pierwotnym mieszkań można znaleźć coraz więcej lokali, których powierzchnia nie przekracza 30 metrów kw. Wśród propozycji od firm deweloperskich to właśnie kawalerki cieszą się ogromnym powodzeniem. W miarę przestronny i jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem w dobrze skomunikowanej dzielnicy to strzał w dziesiątkę! Z myślą o wynajmie i ulokowaniu kapitału klienci szczególnie chętnie kupują mieszkania w inwestycjach zlokalizowanych w centrach dużych miast.

Mieszkania w butikowych inwestycjach są także dobrą inwestycją na wynajem krótkoterminowy. Korzystają z nich pary odwiedzające miasto turystycznie na weekend, osoby na delegacji, a także studenci uczelni zaocznych. Projektant doradzi w sprawie aranżacji wnętrza takiego mieszkania, aby atrakcyjnie wyglądało, było komfortowe i nie wymagało częstych modernizacji

Partnerem materiału jest redNet Dom - aranżacje wnętrz.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej