Jak urządzić wystrój salonu

Wszystko o jak urządzić wystrój salonu - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat jak urządzić wystrój salonu. Nasze sprawdzone porady związane z jak urządzić wystrój salonu pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Zasłony i firany do salonu - wybrane dekoracje okien

Zasłony i firany do salonu - wybrane dekoracje okien

Architekci i styliści wnętrz podpowiadają, że zasłony i firany powinny być dobierane do wnętrza na podstawie szeregu kryteriów. Dla osób o szczególnym zmyśle estetycznym nie powinno stanowić to najmniejszego problemu. Jednak poszukując inspiracji i najlepszych rozwiązań, warto spojrzeć krytycznym okiem na własny gust i sprawdzić, co na temat aranżacji okien mówią i piszą fachowcy, dla których urządzanie wnętrz to chleb powszedni. Przedstawiamy krótki rekonesans w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w kwestii dekoracji okien w salonie.
, 28 lutego 2017

Nowoczesne wnętrza - styl loftowy w salonie!

Nowoczesne wnętrza - styl loftowy w salonie!

Mieszkanie w stylu loft to surowe wnętrza o nowoczesnym charakterze. To styl nowoczesny. Decydują się na niego nie tylko ludzie młodzi w wielkich miastach. Styl loftowy zatacza coraz szersze kręgi bo ma w sobie design, któremu trudno odmówić wyjątkowego klimatu. Czym jest styl loftowy i jak przenika na nowoczesne salony? Sprawdzamy gdzie najlepiej postawić na styl loft i jak urządzić mieszkanie w stylu loft.
, 12 grudnia 2016

Jak powiesić telewizor na ścianie i schować w niej kable?

Jak powiesić telewizor na ścianie i schować w niej kable?

Nowoczesne telewizory stały się standardowym elementem wystroju salonu. Coraz częściej decydujemy się na powieszenie ich na ścianie. Taka ekspozycja wygląda bardzo efektownie i posiada wiele praktycznych zalet. Niestety jej największą wadą pozostaje odsłonięcie kabli zasilających i antenowych. Dlatego w poniższym artykule podpowiemy jak podwiesić telewizor na ścianie i jak skutecznie zamaskować całe okablowanie. To nie trudne - zrób to sam!
, 30 kwietnia 2016

Uchwyty do telewizora - ranking najlepszych produktów

Uchwyty do telewizora - ranking najlepszych produktów

Na Polskim rynku dostępne są uchwyty do telewizorów różnych producentów, w bardzo różnych przedziałach cenowych. Przeznaczone są pod  ekrany o wielu różnych parametrach. Dostępne są uchwyty uchylne, obrotowe, stałe i wiele innych. Na co zwrócić uwagę przy zakupie uchwytu do telewizora? Jakie są najlepsze modele na rynku?
, 30 kwietnia 2016

Wymarzone aranżacje salonu

Wymarzone aranżacje salonu

Salon zazwyczaj stanowi największe i najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie naszego domu. Jest idealnym miejscem do przyjmowania gości, zaczerpnięcia odrobiny rozrywki, jak i spędzania wspólnego czasu z rodziną. Dlatego powinien odznaczać się stylowym designem, który każdego wprawi w niepowtarzalny zachwyt.
, 1 maja 2016

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij