Sypialnia

https://pytanieomieszkanie.pl/aranzacja-nowoczesnej-sypialni-czarno-biala-w-czterech-stylach/

Łóżko jest bardzo ważne

W łóżku spędzamy około 1/3 naszego życia, warto zadbać więc, by było wygodne i dobrze wykonane. Jego najważniejszym elementem jest oczywiście materac. To od niego zależy jakość naszego snu i kondycja pleców. Inwestycja w odpowiedni model materaca jest zatem inwestycją w zdrowie i dobre samopoczucie. Nie bez znaczenia jest również wysokość łóżka – osobom starszym poleca się wyższe modele, które znacznie ułatwiają kładzenie się i poranne wstawanie. Jeśli chodzi o ramy prym zdecydowanie wiedzie drewno naturalne, które doskonale wpasowuje się w większość wnętrz. Coraz większą popularność zdobywają jednak bardziej oryginalne modele łóżek, na przykład te z tapicerowanym wezgłowiem.

Sypialnia 2

http://www.dobrzemieszkaj.pl/sypialnia/design/124/szara_sypialnia_15_modnych_aranzacji,104803-178051.html

Co jeszcze wybrać do sypialni?

Mniej znaczy więcej. Jeśli dysponujemy miejscem na szafę czy garderobę w innym pokoju, skorzystajmy z tej możliwości. Jeśli jednak szafa w sypialni jest naszą jedyną opcją, warto zajrzeć na Favi, gdzie znaleźć można wiele modeli w najróżniejszych stylach. Jeśli jesteś miłośniczką szaf w stylu prowansalskim – skorzystaj z możliwości filtracji i wybierz przedział cenowy, aby znaleźć swoją wymarzoną szafę.

Prowansalskie szafy

Warto postawić na jasne kolory

Sypialnia jest miejscem relaksu, dlatego podczas jej urządzania warto postawić na jasne, neutralne barwy. Doskonałym źródłem inspiracji może być dla nas przyroda i jej stonowane, przyjazne odcienie. Świetną opcją jest także klasyczna biel, którą możemy przełamywać różnorodnymi dodatkami.

Sypialnia 4

http://muratordom.pl/wnetrza/sypialnie/

Zapomnij o lustrze czy biurku

Sypialnia jest miejscem odpoczynku, dlategi nawet nie myśl o umieszczaniu w niej biurka z komputerem czy telewizora. Według feng-shui spokój mogą zakłócać również lustra. Postaw na minimalizm. Jeśli zależy Ci na ożywieniu przestrzenipomyśl o obrazie. Nadaj sypialni wyjątkowy charakter poprzez oryginalną martwą naturę, czy ciekawy abstrakcyjny motyw.

Nie zagrać sypialni

Czym więcej rzeczy, tym więcej kurzu. Minimalizm w sypialni jest niezwykle istotny – zagracona przestrzeń sprawia, że czujemy się przytłoczeni i zmęczeni. Jeśli zależy nam na wyrazistym dodatku, postawmy na stylową lampkę nocną, która uprzyjemni nam wieczorną lekturę przed snem.

materiał sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 20,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny