Lodówka side by side w kuchni

Jaką lodówkę side by side kupić?

Lodówki typu side by side są coraz chętniej kupowanym modelem do kuchni. Taka lodówka składa się z pary wygodnie otwieranych drzwi, ułatwiającej korzystanie z urządzenia. Jeżeli chcesz w prosty sposób dostawać się do produktów żywnościowych, warto będzie przemyśleć zakup lodówki side by side. Jednak, którą z nich wybrać? Podpowiadamy, która lodówka side by side będzie najlepsza!

Lodówka side by side – wybrane modele

1. Lodówka side by side BEKO GN 162420 X

Jednym z najchętniej kupowanych modeli jest aktualnie BEKO GN 162420 X. Dzięki technologii No Frost, jaka została w niej zastosowana, wcale nie będziesz musiał rozmrażać przechowywanych w lodówce produktów. Pojemna lodówka dzięki takiego rodzaju technologii rozdziela obieg powietrza zarówno w części mrożącej, jak i chłodzącej – a więc warunki do przechowywania żywności będą stale optymalne. Rozwiązanie to pozwala również na eliminację przenoszących się po lodówce zapachów. Ta lodówka side by side posiada również komorę zero, dzięki której mięso czy ryby będą długo świeże – komora ta mieści się dokładnie nad szufladami przeznaczonymi na owoce bądź warzywa. W środku panuje temperatura ok. 0 st. C i większa wilgoć, niż na innych poziomach lodówki.

Kolejnym plusem lodówki jest posiadanie światła o niebieskim zabarwieniu, jakie działa na podobnej zasadzie, co... słońce! A więc, warzywa i owoce zachowany będą mieć swój smak i zapach, a także nie utracą wartości odżywczych. Technologia ta nazywa się Active Fresh Blue Light i potrafi sprawić, że produkty przechowywane w lodówce będą… znacznie zdrowsze!

Cena lodówki to 3799 zł.

2. Lodówka side by side SAMSUNG RS51K57H02C

Kolejną propozycją jest duża lodówka side by side, SAMSUNG RS51K57H02C. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które cieszy się pozytywną opinią wśród użytkowników. Zawiera m.in. technologię chłodzenia Twin Cooling, które zapewnia w obu komorach lodówki odpowiednią wilgotność – to oczywiście przekłada się na możliwość uzyskania optymalnych warunków do przechowywania produktów żywnościowych. Tę technologię stosuje się we wszystkich lodówkach producenta Samsung. Oczywiście, lodówka side by side posiada także system No Frost, jaki usuwa wilgoć z urządzenia. Co ważne, kompletnie nic nie musisz ustawiać – lodówka rozmraża się bowiem… sama.

Co ciekawe, opisywany model lodówki posiada również przycisk, z jakiego pomocą możesz wlać sobie wodę do szklanki bądź wsypać kostki lodu. Możesz z powodzeniem stosować dyspozytor lodu i wody do niemal każdego naczynia – zarówno niskich i wysokich szklanek, jak i dzbanków. Rzecz jasna, woda będzie… przefiltrowana i gotowa do picia! Więcej urządzeń marki Samsung znajdziesz na https://www.mediaexpert.pl/.

Cena lodówki to ok. 5199 zł.

3. Lodówka side by side LG GSB760PZXV

Lodówką cieszącą się dużą popularnością jest również model LG GSB760PZXV. To bardzo duża lodówka, dla równie dużej rodziny – posiada bowiem aż 600 litrów pojemności! Dzięki takiej wielkości, można lepiej zorganizować całe wnętrze i sposób przechowywania poszczególnych produktów. Co ciekawe, firma LG postanowiła stworzyć technologię Smart Diagnosis – z jej pomocą rozwiązać możesz problemy z urządzeniem, jeżeli takie się pojawią. Wystarczy zainstalować… aplikację!

Lodówka side by side posiada również technologię Moist Balance Crisper, jaka odpowiada jest za utrzymywanie stałego poziomu wilgotności. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wilgoć zamiast gromadzić się wokół zakupionych produktów – skrapla się na… specjalnej kratce!

Cena lodówki to aktualnie 3199,99 zł.

Jaką kupić lodówkę side by side?

4. Lodówka side by side HAIER HRF-628DF6

Nieco tańszą od poprzedników jest pojemna lodówka HAIER HRF-628DF6. Urządzenie posiada klasę efektywności energetycznej A+, co pozwala uzyskać oszczędności na… prądzie! Półki lodówki wykonane są z hartowanego szkła, natomiast oświetlenie modelu jest w pełni ledowe – to również przekłada się na mniejsze zużywanie energii.

Lodówka wyposażona została w technologię No Frost, zapewniającą lepszy obieg zimnego powietrza w urządzeniu – właśnie przez to w lodówce Haier nie pojawi się... szron. Lodówka side by side posiada również funkcję szybkiego mrożenia, dzięki czemu z łatwością utrzymasz odpowiednią temperaturę mrożonek przez cały czas!

Cena lodówki to 2799,99 zł.

5. Lodówka side by side BEKO GN163130ZGB

To ostatnia nasza propozycja, jaka spotkała się z bardzo dobrą opinią użytkowników. Jest to również lodówka marki BEKO – jednak już zupełnie inny model, BEKO GN163130ZGB. To urządzenie w kolorze czarnym, które doskonale sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach. Lodówka wyróżnia się technologią Everfresh +, dzięki której przedłużyć możesz świeżość warzyw. Pojawia się tu również technologia NeoFrost jaka nie dość, że usuwa lód na produktach, to też… w środku lodówki!

Urządzenie posiada również aktywny jonizator, jaki usuwa wszelakie wirusy, bakterie bądź szkodliwe czynniki wpływające na rozchodzenie się nieprzyjemnej woni po chłodziarce. A to oczywiście pozwala na… przedłużenie czasu przetrzymywania produktów w lodówce side by side!

Cena lodówki to 4099,99 zł.

Szczegółowe dane pojemnych lodówek opisanych powyżej oraz inne modele dużych lodówek znajdziesz tu, wraz z dokładnymi opisami i specyfikacjami.

artykuł partnera

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny