Na wielu forach związany z wyposażeniem wnętrz, pojawia się pytanie jaki dywan dla właścicieli czworonogów? Osoby posiadające zwierzęta domowe nie muszą rezygnować z wyżej wymienionej ozdoby podłogi. Wystarczy wybrać produkt łatwy do czyszczenia i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Posiadanie kota lub psa nie oznacza, że w domu lub mieszkaniu, nie mogą znajdować się dywany. Przed zakupem tego wyrobu, należy sprawdzić, z jakiego rodzaju włókna wykonane jest runo konkretnego produktu. Ma to duże znaczenie, ponieważ decyduje o skutecznej i szybkiej pielęgnacji tego wyrobu, jak również usunięciu zalegającej w jego runie sierści domowych zwierząt. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są dywany dla właścicieli zwierząt z kolekcji Heos New. To produkty wykonane z włókien poliestrowych. Posiadają one bardzo niską fakturę +/- 5 mm, dzięki czemu można je odkurzać na sucho, odświeżać metodą szamponowania, jak również prać w pralkach automatycznych, w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni Celsjusza. Dywany poliestrowe Heos New świetnie nadają się dla właścicieli kotów lub psów, ponieważ nie gromadzą się w nich żadne zanieczyszczenia czy sierść. Syntetyczna struktura tych wyrobów nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu. Nie stanowi również miejsca namnażania się roztoczy czy grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów, w tym także tych, które domowy pupil może przenosić na swojej sierści. Nowoczesne dywany poliestrowe z kolekcji Heos New mają runo, z którego bardzo łatwo można pozbyć się zabrudzeń, co ma szczególne znaczenie w przypadku właścicieli psów i kotów.

Jaki dywan dla właścicieli czworonogów? - produkty z niskim, syntetycznym runem

Linienie domowych zwierząt nie musi wiązać się z czasochłonnym usuwaniem sierści z runa posiadanych dywanów. Właściciele domów i mieszkań, w których na co dzień przebywają zwierzęta, mogą ozdobić swoje salony, sypialnie, korytarze, a także pomieszczenia kuchenne, produktami łatwymi do czyszczenia. Do tej kategorii zaliczają się dywany antypoślizgowe z kolekcji Universal. Produkty te mają starannie obrębione krawędzie, co zapobiega ich strzępieniu. Antypoślizgowe dywany Universal mają bardzo niską strukturę, co umożliwia szybkie odkurzanie ich na sucho i pozbywanie się wszelkich plam przy użyciu wilgotnej ściereczki bądź też dzięki praniu w pralkach automatycznych w niskiej temperaturze. Warto zwrócić także uwagę na syntetyczne włochacze dla właścicieli zwierząt z kolekcji Kayoom. Wbrew pozorom, produkty te mogą zdobić salony lub sypialnie, nawet, gdy posiada się zwierzęta domowe. Niezbyt wysokie runo tych dywanów, wykonane bardzo starannie z przędzy polipropylenowej typu Heat Set Frise, umożliwia szybkie odkurzenie tych wyrobów lub też poddawanie ich zabiegom czyszczenia na mokro. Właściciele domowych pupili mogą usunąć sierść z powierzchni tych dywanów, bez ryzyka uszkodzenia ich włókien czy osnowy.

Jak wybrać dobrej jakości dywan dla właściciela kota lub psa?

Nowoczesne salony i sypialnie, w których na co dzień przebywają zwierzęta, mogą być także ozdobione dywanami z runem wykonanym z mieszanki włókien bawełnianych i poliestrowych. To produkty dostępne w naszym stałym asortymencie. Dywany dla właścicieli zwierząt Excellent wyróżniają się wieloma zaletami. Można je swobodnie prać w pralkach automatycznych. Cechuje je bardzo szybkie wysychanie, dzięki czemu we wnętrzu runa nie tworzy się pleśń. Zwarte włókna dają strukturę utrudniającą wbijanie się w runo sierści kotów i psów, dzięki czemu pozbycie się jej nie stanowi żadnego problemu. Produkty te można także czyścić na sucho z zastosowaniem odpowiednio dobranej końcówki odkurzacza. Użycie włókien poliestrowych i bawełnianych do produkcji takich wyrobów jak dywany Excellent, umożliwia poddawanie tych elementów wyposażenia wnętrz, częstym zabiegom czyszczącym. Warto podkreślić, że oferowane przez nasz sklep jarmarkeurope.pl, nowoczesne dywany z kolekcji Excellent, nie wchłaniają również brzydkich zapachów. Wyroby te można prać w pralkach automatycznych, dzięki czemu z łatwością można pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, jakie pozostawiają na ich runie zwierzęta domowe, bawiące się na dywanie lub też odpoczywające na nim, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Jaki dywan dla właścicieli czworonogów?
Dywan nowoczesny Excellent 03 wielokolorowy

W domach i mieszkaniach, w których na co dzień przebywają zwierzęta, można ozdobić podłogi przy pomocy prawidłowo dobranych dywanów z naszego sklepu jarmarkeurope.pl. Tego rodzaju elementy wyposażenia wnętrz, powinny posiadać syntetyczne runo, łatwe do czyszczenia, zarówno na sucho, jak i na mokro. Dzięki temu można bez trudu usunąć z nich sierść lub inne zanieczyszczenia, jakie domowy pupil pozostawia na dywanie.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny