Według opinii użytkowników, hale namiotowe świetnie sprawdzają się jako przestrzenie eventowe, tymczasowe pawilony sprzedaży, obiekty wystawowe, zadaszenia basenów ogrodowych, zadaszenia scen plenerowych, hale magazynowe, hale produkcyjne, hale rolnicze, zadaszenia boisk, hale garażowe, zadaszenia kortów tenisowych, zadaszenia ujeżdżalni koni, hale bankietowe i weselne.

Zwykle pod uwagę bierzemy dwa główne czynniki, determinujące wybór odpowiedniej hali namiotowej – producenta oraz cenę.

>> Sprawdź ofertę na hale namiotowe https://www.fourtech.pl/pl/ <<

Bezpieczne i funkcjonalne hale namiotowe – producent

Czym różnią się dostępne na rynku hale namiotowe? Producent hal namiotowych o innowacyjnej, modułowej budowie – firma 4TECH – oferuje obiekty aluminiowe i stalowe oraz doskonałej jakości pokrycia dachowe i ścienne z tkanin poliestrowych, renomowanych firm (m.in. Sakoplan, Sattler, Mehler). Lekka konstrukcja hal namiotowych pozwala na dowolność projektowania i swobodę budowania.

W 4TECH wykorzystujemy dodatkowo innowacyjne profile aluminiowe, które doskonale trzymają pokrycia. Możesz zdecydować się na namiot magazynowy kryty podwójną plandeką w systemie nadmuchowym (Termodach). Świetna izolacja cieplna pozwala w tym przypadku na korzystanie z obiektu przez cały rok. Pamiętaj jednak, że proces realizacji projektu hali, zamontowanej na stałe, musi poprzedzać uzyskanie stosownego pozwolenia.

Aluminiowe czy stalowe? Hale namiotowe – cennik

Do najważniejszych cech znacznie cięższych konstrukcji stalowych hal namiotowych zaliczamy:

  • stabilność – obojętność na negatywne działanie wiatru, zwłaszcza przy niewysokich namiotach,

  • wytrzymałość – stal jest zabezpieczona przed korozją, a dodatkowe wzmocnienia sprawiają, że ciężka konstrukcja jest bezpieczna i funkcjonalna,

  • uniwersalność – nietypowy rozmiar lub układ hali nie stanowią dla naszych inżynierów i techników problemu, tworzymy obiekty jedno-, dwuspadowe i wielospadowe, dowolnie modulowane, łączone, przedłużane i przestawiane.

Bez względu na rodzaj, hale namiotowe producent wycenia zwykle indywidualnie dla każdego klienta i obiektu, a ostateczna cena zależy od wielu czynników, w tym podstawowych parametrów.

Prosty formularz pomoże Ci określić:

  • powierzchnię obiektu,

  • rodzaj konstrukcji i obudowy (aluminium, stal, rodzaj pokrycia dachu: plandeka PCV, blacha trapezowa, płyta warstwowa z rdzeniem z pianki poliuretanowej, Termodach),

  • system izolacji cieplnej,

  • przeznaczenie hali,

  • rodzaj zabezpieczeń przeciwpożarowych,

  • rodzaj posadzki,

  • liczbę i rodzaj bram – przesuwne otwierane ręcznie, segmentowe otwierane ręcznie, segmentowe otwierane elektrycznie,

  • elementy wykończeniowe,

  • wyposażenie dodatkowe.

Hale namiotowe – cennik i parametry zamówienia

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę internetową zapytanie: “hale namiotowe cennik”, nie bądź zaskoczony faktem, że do uzyskania wyceny obiektu będzie potrzebne wysłanie zapytania ofertowego.

Warto również uwzględnić w planie kosztów hali magazynowej wydatki, związane z przygotowaniem do budowy obiektu, m.in. uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na budowę oraz przygotowaniem terenu. To może z kolei zakładać rozbiórkę istniejących zabudowań, wycinkę drzew, wykonanie przyłącza energetycznego oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej itp.

Współpraca z doświadczonym producentem i wykonawcą hal namiotowych na szczęście wiąże się z dopracowaniem projektu i realizacji inwestycji w najdrobniejszych szczegółach.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej