Ale zanim wanna spa trafi do Twojego ogrodu lub na taras, czeka Cię najważniejsza decyzja: jakie jacuzzi ogrodowe wybrać? Rynek jest bardzo urozmaicony. Drewniane, naturalne balie lub jacuzzi, czyli wanny spa z kompozytową lub aluminiową obudową, które nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. A wśród nich modele, które różnią się mocą i typem masażu, rozkładem i rodzajem siedzisk, udogodnieniami, technologią, osprzętem, wyglądem, ceną… Odpowiedź na pytanie, jakie jacuzzi wybrać, może zająć długie miesiące, które równie dobrze mogłyby Ci już upłynąć na gorących kąpielach.

Dlatego, aby ułatwić Ci zadanie, wyselekcjonowaliśmy 5 modeli z oferty ScandiSpa i SVENSKA LIVING. Łączy je skandynawskie pochodzenie, a co za tym idzie świetna jakość i przemyślane detale oraz troska o środowisko i, przede wszystkim, wygodę. W naszym zestawieniu zobaczysz urozmaicone modele, które zdobyły największe uznanie polskich i skandynawskich miłośników głębokiego relaksu. Zobacz, czym się różnią, a łatwiej zdecydujesz, jakie jacuzzi ogrodowe wybrać dla siebie.

BEST ELECTRIC & ARCTIC – nowoczesna balia ogrodowa z jacuzzi

Co ją wyróżnia?

Powstaje na zamówienie w Finlandii. Zajmuje niewiele miejsca i pięknie się komponuje z ogrodem w naturalnym, minimalistycznym lub tradycyjnym stylu. Wykonana jest z drewna termicznego – Thermowood®, znanego ze swojej wytrzymałości. Dzięki niemu jest ekologiczna i zaskakująco energooszczędna. Delikatne bąbelki przyjemnie odprężają całe ciało. Bezpieczne ogrzewanie elektryczne i filtracja są praktycznie bezobsługowe. Jedyne co Ci zostaje, to wymiana wody kilka razy w roku oraz wybór optymalnej temperatury.

Dla kogo?

Dla osób, które lubią naturalne rozwiązania i szukają ekologicznej, całorocznej balii – Best Electric & Arctic utrzymuje gorącą wodę nawet przy -30°C. To też wybór, który najmniej obciąży domowy budżet, a posłuży nawet na 30 lat. Thermowood® jest wyjątkowo odporny na wilgoć, gnicie i upływ czasu.

Best balia jacuzzi ogrodowe całoroczne
Best balia jacuzzi ogrodowe całoroczne

JACUZZI SAREK – w szwedzkim stylu “lagom”, czyli w sam raz

Co ją wyróżnia?

Jest ulubieńcem na skandynawskim rynku, ponieważ w bardzo przystępnej cenie oferuje wszystko, czego można oczekiwać od prywatnej wanny spa. Pomieści 5 osób, a każda z nich może wybrać siedzisko lub jedną z dwóch leżanek. Dużym udogodnieniem jest rozdzielacz stref wody, dzięki któremu każdy może dobrać swoją moc masażu wodą i powietrzem. Kartuszowy filtr wody ogranicza ryzyko rozwoju bakterii w wodzie, a ozonator nasyca wodę bąbelkami ozonu, by była bezpieczna nawet dla dzieci i miała neutralny zapach.

Dla kogo?

Dla osób, które szukają jacuzzi wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie – czy to na rodzinne wieczory, czy na spotkania w bliskim gronie przyjaciół. Również dla tych, którzy posiadają niewiele miejsca i chcą wybrać kompaktową wannę od sprawdzonego dostawcy, wymagającą jedynie minimalnej obsługi.

Sarek jacuzzi ogrodowe
Sarek jacuzzi ogrodowe

JACUZZI VANCOUVER – flagowy model wanien klasy premium

Co ją wyróżnia?

Przede wszystkim: pojemność – Vancouver pomieści 7 osób, a każda z nich może dopasować do siebie opcje aero- i hydromasażu (również stóp). To wanna nieoczywista: ma podwójną, szeroką kanapę, profilowane leżanki, siedziska Accu-pressure, dokładnie wyprofilowane pod kształt ciała oraz dodatkowe siedzisko u góry, na którym można usiąść, jeśli chce się odpocząć od masażu lub ochłodzić, ciągle pozostając blisko innych kąpiących się osób. Vancouver ma w pakiecie pełną izolację klasy Nordic Pro, co czyni wannę odporną na nawet największy mróz. Ultracicha pompa nie zakłóca głębokiego relaksu, a oświetlenie (również z opcją fontanny) tworzy przytulny nastrój.

Dla kogo?

Zwłaszcza dla osób, które lubią gościć innych lub szukają wanny do własnego pensjonatu czy agroturystyki. Zdalne sterowanie pozwala zarządzać wszystkimi funkcjami wanny nawet z innego kraju.

Vancouver jacuzzi ogrodowe całoroczne
Vancouver jacuzzi ogrodowe całoroczne

JACCUZI FJORDEN – nasz wybór z luksusowej linii wanien

Co ją wyróżnia?

To przedstawiciel linii SVENSKA Pro, najwyższej klasy szwedzkich wanien spa. Każdy jego element to top jakość: trzy warstwy izolacji z dodatkowym ociepleniem dnia, system Smart Cleaning Jet, który dba o krystalicznie czystą wodę, urozmaicony masaż – każde z siedzisk i leżanek ma inną konfigurację dysz, a więc i odczucia z masażu będą odmienne. Dla kogo?

Polecamy je osobom szukającym kompaktowego jacuzzi najwyższej klasy. Warto je rozszerzyć o opcję Gecko in.clear – innowacyjny system solny, który pielęgnuję i wodę, i skórę, bez konieczności używania chemikaliów.

Fjorden jacuzzi ogrodowe całoroczne
Fjorden jacuzzi ogrodowe całoroczne

LUXURY ELECTRIC & ARCTIC 2 – luksusowe i naturalne jacuzzi z hydromasażem

Co je wyróżnia?

Ekskluzywna balia z hydromasażem stworzona z podwójnej warstwy certyfikowanego drewna termicznegoThermowood prosto z Finlandii. To sprawia, że jest perfekcyjnie zaizolowana, a jej zużycie energii ograniczone do minimum. Błyszcząca specjalna powłoka, którą pokryto środek wanny, podkreśla jej luksusowy charakter. Posiada opcję delikatnego aeromasażu oraz – co zdecydowanie ją wyróżnia od innych balii – siedzisko z hydromasażem, który przyniesie ukojenie obolałym plecom.

Dla kogo?

Elegancki model dla koneserów i miłośników rzadko spotykanych rozwiązań. Zaskakuje i przyciąga uwagę, ale przede wszystkim odpręża, bez względu na porę roku czy dnia.

LUXURY 2 - jacuzzi ogrodowe drewniane
LUXURY 2 - jacuzzi ogrodowe drewniane

A jakie jacuzzi ogrodowe najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i gustu? Jeśli te modele zainspirowały Cię do dalszych poszukiwań, sprawdź kilkadziesiąt innych możliwości z oferty skandynawskich wanien SVENSKA i ScandiSpa. Teraz każdy model dostępny jest również w Polsce.

ikona podziel się Przekaż dalej