Jacuzzi - spa ogrodowe

Jacuzzi SPA ogrodowe Eva – luksus na miarę Twoich potrzeb

Rynek jacuzzi SPA z roku na rok coraz bardziej rozkwita, nie da się temu zaprzeczyć. Wybierać możemy spośród coraz to nowszych, ciekawszych propozycji sprzętów oferowanych przez najbardziej znanych producentów. Wanny przeznaczone do użytku w okresie wakacyjnym, wanny całoroczne, jacuzzi kompaktowe lub jacuzzi wieloosobowe. Jak zatem wybrać ten najlepszy i najlepiej wpisujący się w nasze wymagania?


Oto, naszym zdaniem, główne kryteria, którymi należy się kierować podczas wyboru idealnego jacuzzi SPA ogrodowego:

  • wielkość jacuzzi,
  • jakość wykonania,
  • izolacja termiczna,
  • moc hydromasażu,
  • funkcjonalność,
  • koszt,
  • proces instalacji i dostępność części wymiennych.

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, wybór idealnego jacuzzi SPA ogrodowego staje się jasny – SPA ogrodowe jacuzzi Eva - https://epraktyk.pl/spa-ogrodowe-eva-jacuzzi-z-mocnym-hydromasazem.html - to odpowiedź na potrzeby każdego wymagającego klienta

Wielkość jacuzzi

Jacuzzi ogrodowe Eva to model o najbardziej optymalnych gabarytach, który podczas równoczesnego wypoczynku pomieści 4-5 osób. Podczas wspólnego seansu relaksacyjnego dwie osoby mogą przyjąć pozycję leżącą, kolejne trzy siedzącą.

Jacuzzi Eva

Jakość wykonania                                                          

Jacuzzi SPA wykonane zostało z wytrzymałego akrylu, które zaprezentowano w szarej kolorystyce. Co ciekawe, każda niecka jacuzzi wzmacniana jest dodatkowo innowacyjnym włóknem szklanym, dzięki czemu cała konstrukcja nabiera jeszcze większej trwałości. Eva to jacuzzi, które służyć będzie przez wiele lat, a nawet… całe życie! 

Izolacja termiczna

Jacuzzi Eva jest pierwszym tego typu produktem w Polsce, w którym zastosowano system potrójnej izolacji termicznej. Jego zadaniem jest zapewnienie doskonałej bariery cieplnej dla całej konstrukcji, zabezpieczając ją tym samym przed wychładzaniem się wody. Jest to szczególnie istotne w okresie zimowym, kiedy to temperatura powietrza spada do niskiego poziomu. Co więcej, jest to rozwiązanie niezwykle energooszczędne, ograniczające zużycie energii elektrycznej do niezbędnego minimum.

Moc hydromasażu

SPA ogrodowe Eva to model, który zapewnia przyjemny masaż całego ciała, do czego przyczyniają się dysze czwartego stopnia: 18 dysz pneumatycznych oraz aż 68 strumieni wody. Model Eva to gwarancja pozytywnego wpływu na nasze zdrowie – poprawę samopoczucia i odporności organizmu, jak również ulgę w dolegliwościach bólowych, w tym przede wszystkim w okolicach dolnego odcinka kręgosłupa oraz nóg.

Funkcjonalność

Jacuzzi SPA ogrodowe Eva to nie tylko najwyższa jakość wykonania i relaks dla ciała, ale także nieprawdopodobna funkcjonalność. Tym, co przykuwa uwagę, jest eleganckie oświetlenie LED w postaci fontanny oraz wodospadu, a także aromaterapia, która – podobnie jak masaż – poprawia samopoczucie i relaksuje. O wypoczynek i komfort dbają również głośniki, z których płynie muzyka podłączana poprzez Bluetooth.

Koszt

Całkowity koszt zakupu jacuzzi ogrodowego Eva wynosi 34 900 zł. W tę cenę wliczony został pełny zestaw chemii basenowej oraz filtry wymienne, które posłużą przez cały rok. Co więcej, podczas instalacji jacuzzi przeprowadzane jest profesjonalne szkolenie dotyczące stosowania chemii basenowej, dbania o utrzymanie jacuzzi w czystości oraz obsługi elektronicznej sprzętu.

Proces instalacji

Jacuzzi SPA ogrodowe EVA dowożone jest pod wskazany adres na terenie całej Polski (transport i instalacja gratis). Do jego montażu służy samochód HDS (z dźwigiem). Z uwagi na duży ciężar sprzętu (270 kg bez wody) może być przeniesione przez 4-5 osób dorosłych lub wózek paletowy z udźwigiem do 500 kg.

Jacuzzi Spa ogrodowe Eva

By uzyskać więcej informacji na temat jacuzzi SPA ogrodowego Eva, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 530 737 841 lub adresem e-mail: [email protected]. Szerszą ofertę znajdą Państwo na stronie sklepu ePraktyk.pl.artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 94,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny