Czym są płyty warstwowe? 

Lekkie, trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Płyty warstwowe to nowoczesny materiał budowlany o stosunkowo dużym potencjale. Zbudowane z dwóch arkuszy blachy stalowej, są wypełnione rdzeniem konstrukcyjno-izolacyjnym (różnym, zależnie od przeznaczenia), co czyni je jednym z bardziej funkcjonalnych rozwiązań w zakresie budowy i rozbudowy pawilonów i kontenerów handlowych. Co więcej, płyty warstwowe występują w szerokiej gamie kolorów i mogą być wykorzystywane do budowy kontenerów handlowych o różnym przeznaczeniu. Wykorzystuje je m.in. bezpośredni producent kontenerów handlowych - firma  Szym Bud, proponując nowoczesne obiekty handlowe z płyty warstwowej

Jakie zalety mają obiekty handlowe z płyty warstwowej

Obiekty handlowe z płyty warstwowej cieszą się wciąż rosnącą popularnością: nowoczesne i estetyczne, w niczym nie przypominają tradycyjnych baraków pracowniczych. Zalety kontenerów handlowych mogą być nieoczywiste: prosta konstrukcja zdaniem niektórych wyklucza funkcjonalność gotowych obiektów. Tymczasem kontenery handlowe od polskiego producenta:

- są elastyczne, co w praktyce oznacza, że dopasowują się do potrzeb właściciela i użytkownika. Nowoczesne obiekty handlowe z płyty warstwowej mogą mieć dowolny kolor, kształt i wymiary. Także okna i drzwi mogą zostać umiejscowione w praktycznie każdym miejscu. Co więcej, gotowe kontenery można modyfikować, np. dobudowując kolejne moduły. 

- są mobilne, co wynika z ich stosunkowo lekkiej konstrukcji. Gotowe kontenery handlowe można w niemal każdym przypadku wygodnie transportować z miejsca na miejsce, zachowując przy tym ich pełną funkcjonalność. 

- są wielofunkcyjne. Nowoczesne pawilony handlowe od polskiego producenta mogą służyć jako obiekty handlowe, gastronomiczne, biurowe lub inne. Bardzo często zastępują tradycyjne baraki pracownicze przy placach budowy.

- są atrakcyjne wizualnie. Obecnie proponowane w sprzedaży obiekty handlowe z płyty warstwowej charakteryzują się wysoką estetyką. Innowacyjna technologia budowlana pozwala otrzymać pawilony i kontenery o minimalistycznym designie i wysokiej funkcjonalności. 

Co ważne, konstrukcja z płyt warstwowych nie wymaga pozwolenia na budowę, a bezpośrednio po postawieniu może być użytkowana. Należy ją jednak odpowiednio wyposażyć. 

Oferta producenta pawilonów handlowych - czy warto z niej korzystać? 

Oferta wspomnianego wcześniej producenta pawilonów handlowych jest stosunkowo szeroka: obejmuje m.in. obiekty tymczasowe i całoroczne oraz obiekty z dodatkowym ociepleniem. Mogą one pełnić wiele funkcji, w tym: pawilonów, kontenerów, kiosków, garaży i stróżówek. Obiekty handlowe z płyty warstwowej to pawilony gastronomiczne, handlowe i usługowe lub kontenery biurowe, mieszkalne i socjalne o dowolnym kształcie, wymiarach i dowolnym przeznaczeniu. Czy warto skorzystać oferty producenta pawilonów handlowych? Tak, jeśli oczekujesz kompleksowej obsługi w zakresie projektu, transportu i realizacji zlecenia.

ikona podziel się Przekaż dalej