Farby Jedynka - istotne informacje

Farby Jedynka to uznana marka mająca bardzo dobre opinie na rynku chemii budowlanej wśród użytkowników. Ta marka produkująca farby najwyższej jakości należy do spółki Tikkurila Polska S.A., która z kolei jest częścią Tikkurila Group. Farby Jedynka należą do najlepszych produktów w tej dziedzinie na polskim rynku i jest laureatem wielu prestiżowych konkursów w branży chemii budowlanej. Wśród produktów tej uznanej marki odnajdziemy mające bardzo dobre opinie farby do wnętrz, farby do elewacji, farby do drewna, a także farby do metalu. Farby Jedynka mają bardzo bogatą paletę kolorów. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły na temat farb.

Farby Jedynka - produkty, paleta kolorów

Jedynka farby wewnętrzne

Jedynka Deco&Protect Zmywalna to świetna lateksowa farba emulsyjna do ścian. Jest odporna na szorowanie, cechuje się wysoką siłą krycia i wydajnością. Stanowi doskonałą barierę dla zabrudzeń i plam. Cechuje się bogatą paletą kolorów. Farby wewnętrzne tej serii mogą mieć takie barwy jak: bujamy w obłokach, szary pokój, popielata harmonia, otuleni szarością, szare wytchnienie, szary amulet, błogo na piasku, kremowy poemat, beżowe chwile, słodkie kakao, karmelowe zauroczenie, filiżanka kawy, brzoskwinie w ogrodzie, morelowa fantazja, wiosenna trawka, relaks w zieleni, zielona moc, oliwkowy gaj, śmietankowa słodycz, waniliowe momenty, letnia sielanka, promienna beztroska, dzień pełen słońca, bursztyn na plaży, pastelowy sen, różana idylla, liliowa bajka, koszyk lawendy, bukiet fiołków, apetyt na czerwień, poranna rosa, miętowy aromat, magia turkusu, letnie niebo, niebieskie migdały oraz morski klimat.

Jedynka Śnieżnobiała to biała emulsyjna farba lateksowa do ścian i do sufitów. Emulsja ta cechuj się dużą wydajnością. Ponadto farby do ścian Jedynka Śnieżnobiała dobrze kryje i szybko schnie. Jest łatwa w aplikacji, odporna na tarcie na sucho, posiada ekologiczną recepturę. Emulsja Jedynka Śnieżnobiała występuje w wersji matowej. Sprawdź także artykuł z poradami na temat wyboru farby do salonu.

Jedynka Perfekcyjna Biel to biała farba akrylowa wewnętrzna do ścian i do sufitów. Cechuje się powłoką antyrefleksyjną. Jest bardzo wydajna, charakteryzuje się szybkim schnięciem. Ta biała farba akrylowa skutecznie maskuje niedoskonałości w powierzchni ścian dzięki matowemu odcieniowi. Farby do ścian Jedynka Perfekcyjna Biel są trwałe, łatwe w aplikowaniu i mają świetne opinie.

Jedynka farby do elewacji

Jedynka Fasadowa Biała jest propozycją farby fasadowej. Ma bardzo bogatą ofertę kolorystyczną w tonacji matowej, a jej kolory są trwałe. W ofercie znajdziemy 237 kolorów. Ta farba zewnętrzna jest odporna na warunki atmosferyczne. Posiada efekt jednolitej powłoki, dzięki czemu nie pozostają smugi od pędzla. Posiada ekologiczną recepturę. Jest bardzo wydajna i łatwa w nanoszeniu. A może zainteresują cię także te artykuły o farbach akrylowych?

Jedynka farby do drewna i do metalu

Jedynka Emaftal jest emalią alkidową do drewna i metalu. Cechuje się doskonałą siłą krycia i świetnie zabezpiecza powierzchnie drewniane i metalowe. Wśród farb do metalu serii Jedynka Emaftal odnajdziemy takie kolory jak: biały, kremowy, średni żółty, czerwony, orzech jasny, orzech średni, mahoń, brązowy, brąz czekoladowy, niebieski, popielaty, szary i czarny.

Farby do domu w najlepszych cenach - sprawdź!

Jedynka Drewno i Metal Połysk to olejna emalia alkidowa do zabezpieczania drewna i metalu. Cechuje się łagodnym zapachem i doskonałym kryciem. Są to farby połyskujące Farby do metalu i drewna serii Jedynka Drewno i Metal Połysk można nabyć w takich kolorach jak: czerwony, orzech jasny, orzech średni, mahoń, brązowy, brąz czekoladowy, zielony, zielony ciemny, niebieski, popielaty, szary, czarny, biały, kość słoniowa, kremowy, żółty i pomarańczowy.

Farby w puszkach i wzorniki kolorów farb. Farby Jedynka i ich rodzaje, w tym farby do ścian Jedynka i inne.
Jedynka farby - popularne rodzaje, ceny, opinie, popularne barwy

Inna olejna emalia alkidowa do zabezpieczania drewna i metalu to seria Jedynka Drewno i Metal Mat. Jest wydajna o łagodnym zapachu. Posiada matową kolorystykę. Farby do drewna i metalu serii Jedynka Drewno i Metal Mat to taka kolorystyka jak: biały, kość słoniowa, kremowy, żółty, orzech jasny, orzech średni, mahoń brązowy, zielony, niebieski, popielaty, szary, czarny i czerwony.

Inną propozycją jest Jedynka Impregnat do drewna. Jest on odporny na działanie promieniowania słonecznego, cechuje się dużą wydajnością i trwałością powłoki. Jedynka Impregnat dostępna jest w następujących kolorach: biały, szary, bezbarwny, sosna, dąb bielony, tek, mahoń, orzech, palisander, heban i zielony. Sprawdź także ten artykuł o farbach marki Dekoral.

Jedynka Deco & Protect Impregnat 3w1 jest farbą, która służy do ochrony, dekoracji i impregnacji drewna. Cechuje się wyjątkowo wysoką wydajnością. Dostępna jest w kolorach: palisander argentyński, mahoń amerykański, tek azjatycki, biały arktyczny i szary skandynawski.

Farby Jedynka Antykorozyjna świetnie chronią przed korozją, mają doskonałą przyczepność i bardzo dobrą wydajność. Farby Jedynka Antykorozyjna dostępne są w kolorach szarym i czerwonym tlenkowym.

Jedynka Neokor jest antykorozyjną farbą podkładową stosowaną do metalu. Cechuje się szybkim schnięciem i doskonałą ochroną przed korozją. Farby linii Jedynka Neokor możemy zakupić w kolorach aluminiowym, czarnym i czerwonym tlenkowym. 

Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal Mat jest szybkoschnącą emalią akrylową o delikatnym zapachu. Jest bardzo wydajna, odporna i łatwa w aplikacji. Ma delikatny zapach. Występuje w matowych odcieniach. Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal Mat to kolory: biały, brązowy ciemny, grafitowy, czarny, kremowy, beżowy, szary, czerwony, zielony jasny, niebieski jasny, żółty, brązowy, szary jasny, turkusowy i niebieski ciemny.

Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal Satynowy połysk akrylowa emalia szybkoschnąca. Ma delikatny zapach, łatwo się nanosi, jest bardzo trwała. Ma odcienie satynowe. Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal Satynowy połysk to kolory: biały, grafitowy, brązowy ciemny, brązowy filiżanka kawy, beżowy, szary, szary jasny, czerwony, kremowy, żółty, niebieski jasny i zielony jasny. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o farbach dekoracyjnych.

Farby Jedynka - ceny

Farba akrylowa Jedynka Perfekcyjna Biel to cena 54,90 zł za opakowanie o pojemności 10 l. Farba emulsyjna Jedynka Śnieżnobiała o pojemności 10 to cena ok. 43,99 zł. Wewnętrzna farba lateksowa Jedynka Deco & Protect to cennik ok. 40 zł - 45 zł za opakowanie o pojemności 2,5 l. Farba Jedynka do drewna i metalu o pojemności 0,9l to cena 18,06 zł. Farba Jedynka do drewna i metalu Mat o pojemności 5l to cena 97,19 zł. Jedynka Emalia Alkidowa o pojemności 0,9 l to cena 16,99 zł. Jedynka Fasadowa do elewacji to cena 37,31 zł za pojemnik o pojemności 2,7 l.

Farby Jedynka to jedne z najczęściej wybieranych farb na polskim rynku chemii budowlanej. Farby Jedynka cieszą się świetnymi opiniami wśród użytkowników. W sprzedaży dostępne są farby do ścian i sufitów, farby do drewna i metalu, a także farby fasadowe spod znaku Jedynki. Farby Jedynka to zawsze gwarancja najwyższej jakości.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny