Jysk - przegląd asortymentu popularnej sieci sklepów i opinii na ich temat

W Castoramie czy Obi mamy do dyspozycji szeroki asortyment. Możemy nabyć materiały budowlane i wykończeniowe, narzędzia lub elementy niezbędne do zaaranżowania ogrodu. Znajdziemy też oczywiście meble i akcesoria domowe. Tymczasem Jysk, popularna duńska sieć marketów, skupia się wyłącznie na wyposażeniu domu. Wszystkie produkty zostały przyporządkowane do dziewięciu głównych kategorii. Nie pozostaje nam nic innego jak sprawdzić, z czego skład się oferta Jysk.

Oferta Jysk i jej główne składniki

Jak już wspomnieliśmy Jysk to duńska sieć supermarketów oferująca wszystko do domu oraz wyposażenie biura i ogrodu. Zatem bliżej jej do rodzimej sieci Agata Meble niż na przykład do Leroy Merlin. Pierwszy, nadal istniejący sklep, powstał w Arhus w 1979. Jego założycielem był Lars Larsen. Od tego czasu marka mocno się rozrosła. Obecnie obejmuje 2800 sklepów. Markety sygnowane charakterystycznym logiem funkcjonują w 52 krajach na całym świecie. Najwięcej znajduje się w Europie, choć istnieją też placówki w innych krajach. Jest to między innymi Wietnam, Indonezja, Kuwejt czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Grupa Jysk w Polsce zatrudnia ponad 2200 osób.

Teraz czas na to, co najważniejsze, czyli ofertę marketów Jysk. Podstawa to produkty zgrupowane w kategoriach sypialnia, łazienka, salon i jadalnia. Zaczniemy od pierwszej z wymienionych grup. Widząc napis sypialnia przed oczami stają nam łóżka, wersalki, szafy, komody, stoliki. Wszystko to można zakupić w opisywanym markecie. Ważną częścią oferty są też materace, zestawy pościeli, kołdry, poduszki. Nie mamy miejsca by wymienić wszystko. Tymczasem w kategorii łazienka znajdziemy ręczniki, maty, kosze, szczotki toaletowe. Słowem wszystko, co jest niezbędne do komfortowego korzystania z łazienki.

Salon i jadalnia to dwa niezwykle ważne pomieszczenia. W pierwszym spędzamy wolny czas, przeważnie z rodziną, ale często też z przyjaciółmi. W jadalni spożywamy wspólne posiłki z domownikami. To oznacza, że komfort jest szalenie ważny. W Jysk odnajdziemy meble do salonu. Takie jak chociażby fotele, kanapy, sofy, pufy, stoliki. Jeśli zaś chodzi o wyposażenie jadalni to dostępne są stoły, krzesła, kredensy. Możemy nabyć je w atrakcyjnych cenach, obniżanych jeszcze przez promocje. Opinie o wymienionych dotychczas meblach można odnaleźć na naszej stronie.

Katalog produktów Jysk

W każdym domu i mieszkaniu potrzebne są funkcjonalne meble do przedpokoju. Półki, szafki na buty czy regały można nabyć w Jysk. Podobnie jak inne meble przeznaczone do przechowywania rzeczy codziennego użytku. Wspomniane powyżej jadalnie i salony nie będą w pełni wyposażone bez firan, zasłon i rolet. Wszystkie wymienione akcesoria dostępne są rzecz jasna w Jysk. Kolejne istotne kwestie to dekoracje i oświetlenie pomieszczeń. Również w tym asortymencie interesująca nas marka ma sporo do zaoferowania. Jeśli rozważamy zakup rolet czy dywanów, na naszej stronie opisaliśmy ich rodzaje oferowane w Jysk.

Na ciekawe produkty i promocje natrafimy w dziale ogród. Właściciele opisywanej marki kładą duży nacisk na meble wypoczynkowe wraz ze stołami ogrodowymi. Wszak to dzięki nim możemy miło spędzać cza na świeżym powietrzu. Meblom ogrodowym i opiniom na ich temat więcej miejsca poświęciliśmy w artykule opublikowanym na naszym portalu. Wracając do oferty, w Jysk kupimy też śpiwory, materace dmuchane, trampoliny i skrzynie do zewnętrznego przechowywania narzędzi ogrodowych. Ceny są przystępne a jakość zadowalająca, co jest dla nas niezwykle ważne.

Na koniec zajmiemy się kategorią o nazwie biuro. Każdy, kto pracuje przy komputerze wie jak ważne jest wygodne biurko. Musi być funkcjonale, wyposażone w półki lub przydatne schowki. W ten sposób ułatwia pracę. Istotna jest też jego wysokość. W Jysk odnajdziemy meble spełniające podane kryteria. Równie ważne są krzesła biurowe. Ich najważniejsze cechy to wygoda, regulacja wysokości i dobra jakość. To również można odnaleźć w interesującej nas sieci marketów. Warte uwagi są też podstawy pod laptopa lub monitor, maty pod krzesła i komody na dokumenty.