Grawer na szkle

Jak można przeczytać na stronie www.plytki-lazienki.pl, kabiny grawerowane Radaway, wykonywane są technologią grawerowania laserowego. Efekt jest bardzo trwały, a grawer nie ściera się z upływem czasu. Istotne jest, że wybrany przez nas wzór umieszczany jest po zewnętrznej stronie kabiny, podczas gdy ochrona szkła przed zabrudzeniem znajduje się wewnątrz. Dzięki temu rozwiązaniu, szkło nie traci właściwości bezpiecznego szkła hartowanego i jest w dalszym ciągu łatwe w utrzymaniu. Grawer można wykonać na kabinach, w których zastosowane szkło przejrzyste, Ultra Clear, brązowe, grafitowe oraz Mirror. Na stronie dostępnych jest sporo wzorów, ale można też przesłać własny, który zostaje dopasowany do rozmiaru kabiny.

Wzory

Ze względu na zróżnicowane wzory, z łatwością można dopasować grawer do danego wnętrza. Ostatnio, popularne są na przykład motywy egzotyczne, inspirowane przyrodą Australii czy Afryki. Grawer - zebra, świetnie sprawdzi się w takim wnętrzu. Do łazienki można wtedy wstawić też lubiące wilgoć rośliny, dopasować małe akcesoria i kolorystykę - dobrze będą się prezentować zielenie i brązy.

grawer-main-zebra

Źródło: https://www.plytki-lazienki.pl

Kolejnym popularnym motywem jest miasto, przemysł, industrializm. Jeśli chcemy wnętrze urządzić w tym stylu, można zdecydować się na grawer- miasto. 

grawer-miasto-5700-z-grawerem-large-kadr

Źródło: https://www.plytki-lazienki.pl

Żeby dopełnić wystroju takiego wnętrza, na ścianie powiesić można grafikę lub fotografie przedstawiające wielkie metropolie. Jeśli chodzi o kolorystykę, warto wybrać szarości, biel i czerń. W industrialnym wnętrzu polecana jest pewna surowość wystroju.

W zasadzie grawer można dobrać do każdego rodzaju łazienki. Będzie on elementem zwracającym uwagę i nadającym stylu. Sprawi, że nasza łazienka stanie się bardzo oryginalna. Minęły już czasy, kiedy łazienki były w domu traktowane po macoszemu. Teraz, ich wystrój jest bardzo istotny, ponieważ są one pomieszczeniami, które mają kojarzyć się z wygodą i relaksem.

Więcej informacji na temat kabin z grawerem znaleźć można na stronie www.plytki-lazienki.pl. Zobaczyć tam można poszczególne wzory i dobrać je do wnętrza łazienki.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny