1

https://favi.pl/produkty/p/biurko-narozne-oslo-w-stylu-skandynawskim?v=135666

1. Gdzie urządzić kącik do pracy?

W salonie, w kuchni, a może w sypialni? Jeśli nie masz osobnego gabinetu, w którym można umieścić biurko z komputerem, warto pomyśleć nad alternatywnym rozwiązaniem. Dobrym miejscem na stół roboczy jest kąt w salonie lub w większej kuchni. By słońce nie przeszkadzało w pracy biurko należy ustawić od oknem. Eksperci odradzają umieszczanie komputera w sypialni, ponieważ narusza on strefę spokoju i przeszkadza w odpoczynku...

2

https://favi.pl/produkty/p/biurko-z-polkami-vires-dab-sonoma?v=240999

2. Wybierz właściwe biurko

Biurko narożne czy może klasyczne? Zerknij na Favi, gdzie możesz znaleźć biurka spełniające wszystkie Twoje wymagania. Chcesz, żeby było praktyczne, czy może bardziej zależy Ci na designie? Jaki materiał preferujesz? Włącz wybrane filtry na Favi.pl i wybieraj spośród wielu opcji od najlepszych producentów. Pamiętaj, by wybrać biurko, które dobrze wpasuje się w styl pokoju.

3. Nie bagatelizuj światła

Oczywiście najlepsze jest światło naturalne, ale nie zawsze mamy możliwość, by z niego skorzystać. Trudno wyobrazić sobie pracę w pochmurny dzień lub wieczorem bez dobrej lampy stołowej. Właściwy model będzie nie tylko stylowy i estetyczny, ale i praktyczny. Najważniejsze, by źródłem światła dało się sterować.

4. Utrzymuj porządek

Szuflady, przegródki, półeczki. Czego potrzebujesz do swojej pracy? Jeśli pracujesz wyłącznie przy komputerze, nie musisz się zastanawiać, jak podejść do tematu przechowywania dodatkowych rzeczy. Jeśli jednak korzystasz z dokumentów i innych akcesoriów, zadbaj o segregatory i pojemniki. Na stole roboczym powinno być czysto.

3

https://favi.pl/produkty/p/bolia-biurko-sidebyside-bialy-dab?v=161404

5. Praktyczne dodatki

Co może ułatwić Twoją pracę i pomóc Ci zaoszczędzić czas? Świetnym rozwiązaniem są tablice korkowe, na których możesz przypinać swoje cele, spostrzeżenia i zadania. Warto zainwestować również w kalendarz, dzięki któremu dotrzymasz terminów i zaplanujesz swoją pracę. Praktycznym i estetycznym dodatkiem może być ciekawy zegar ścienny lub biurkowy.

6. Wygodne krzesło

Nie lekceważ wyboru krzesa do siedzenia. Przy biurku spędzisz więcej niż kilka godzin dziennie, rozważ wybór ergonomicznego, wykonanego z dobrych materiałów krzesła. Unikniesz w ten sposób problemów z kręgosłupem a co za tym idzie bolesnych bólów pleców.

A jak będzie wyglądać Twoje biurko?

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny