Sofa z palet euro

Pomysły na kanapy z palet

Kanapa z palet na taras to jedno z rozwiązań, które będzie idealnym uzupełnieniem kolorystycznego ogrodu, czy tarasu. Taką sofę można oczywiście samodzielnie. Z palet tworzone będzie podstawa siedziska, oparcie, a czasem boki. Dodanie materaca i kolorystycznych poduszek sprawi, że oryginalny mebel wypoczynkowy będzie jak najbardziej gotowy do użytkowania. Nie masz inspiracji? Odwiedź ten artykuł o meblach z palet, gdzie znajdziesz wiele ciekawych pomysłów.

Inspirujące projekty rogówki z palet drewnianych

Czego tak naprawdę potrzebujesz, aby zaprojektować wnętrze? Przede wszystkim oryginalności i kreatywności. Każdy może kupić sobie luksusową sofę, która nigdy nie wyjdzie z mody. Ale jaka z tego radość skoro większość osób również ją posiada w swoim domu?

Niesamowity sentyment i ślad w pamięci domowników pozostawiają samodzielnie wykonane meble. Są dziełami sztuki, które są wyjątkowe i niepowtarzalne. Sofa z palet drewnianych, która możesz stworzyć w dowolnym kolorze, zawsze wzbudza podziw gości. Nie ma ograniczeń co do rozmiaru, barwy, wzoru. Wszystko jest dozwolone i co najważniejsze – zależy wyłącznie od potrzeb domowników! Kanapa z palet, która dodatkowo posiadać będzie materac i poduszki z pewnością będzie komfortowym miejscem wypoczynkowym. Na taras a może do salonu? Możliwości jest wiele. Warto więc pokusić się o jedną z nich.

Polecane narzędzia dla każdego majsterkowicza - sprawdź oferty

Niesamowity zestaw na taras, który będzie idealnym zwieńczeniem tygodnia pracy. Pomalowane na biało palety idealnie prezentują się z brązowymi i białymi dodatkami. Jej wykonanie nie wymaga dużej ilości zaangażowania. Wystarczą palety, farba i narzędzia. Jak widać nie potrzeba dużego tarasu, aby pozwolić sobie na taki zestaw wypoczynkowy.Cena kanapy z palet

Jak zrobić kanapę z palet? Nie jest to trudne, a jedyne czego potrzebujemy to palet drewnianych i kilku narzędzi. Po odpowiednim oczyszczeniu i wygładzeniu powierzchni wystarczy połączyć kawałki palet, aby otrzymać komfortową, oryginalną kanapę z palet. Miłośnicy industrialu mogą ją zostawić w surowej formie. Jeśli nie chcą, mogą pomalować na dowolny kolor. Samodzielne wykonanie jest znacznie tańszym rozwiązaniem, niż kupno w sklepie. Jedna paleta używana waha się od 10 do 40zł, a gotowy mebel może nas kosztować nawet kilkaset złotych! Idealnym uzupełnieniem sofy będzie stolik kawowy, który również można wykonać samodzielnie – dowiedz się jak wykonać stolik z palet.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 86,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny