Choć na co dzień, większość z nas, a szczególnie tych śpiących dobrze, nie skupia zbyt dużej uwagi na tym, w jakiej pozycji i na czym śpi, to warto pamiętać, że odpowiednio przygotowane miejsce do snu odgrywa w naszym całym życiu bardzo ważną rolę.

Bo przecież, na etapie dojrzewania umożliwia prawidłowy rozwój i przyjęcie odpowiedniej postawy. Dobrze dobrane podłoże odciąża kręgosłup i daje idealne podparcie dla całego ciała. Materac ortopedyczny z dobrym wypełnieniem i wysokiej jakości poduszka, u dorosłych może natomiast sprzyjać unikaniu nieprzyjemnych dolegliwości związanych z bezsennością, czy bólami pleców.

To ważne, aby zdać sobie sprawę, że sen jest jedną z najważniejszych czynności regeneracyjnych i relaksujących w naszym życiu. Jeśli w porę nie zadbamy o stworzenie w sypialni zdrowych i higienicznych warunków to w przyszłości trudniej będzie nam powrócić do prawidłowego stanu zdrowia, związanego z odpowiednim wysypianiem się. 

471128
471128

Dlaczego wybór poduszki ma tak duże znaczenie?

Przede wszystkim daje idealne podparcie dla szyi i karku. W zależności od tego, jaką postawę do snu przyjmujesz, czy śpisz na plecach, na boku czy na brzuchu, wybierzesz inną poduszkę. Za każdym razem jednak, warto konsultować taki zakup ze specjalistą. 

Poduszka dobrze dobrana powinna być odpowiednio wyprofilowana oraz z antyalergicznym wypełnieniem. Tylko taki produkt może stworzyć bezpieczne warunki względem snu.

Hilding Anders - marka, która dba o nasz sen

Na rynku produktów dedykowanych sypialniom, a szczególnie wyposażeniu strefy do spania, możemy odnaleźć wiele produktów. Nie zmienia to jednak faktu, że tylko kilka marek stara się udostępniać produkty, które spełniają wszelkie wymagania względem użyteczności.

Marka Hilding Anders to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, innowacyjne produkty dystrybuowane nie tylko w Polsce, ale także dbałość o detale i zdrowie kupujących. Na uwagę zasługują w ich ofercie nie tylko stelaże do łóżek, czy wszechstronne modele materacy na dleepinghouse.pl. Czołowym produktem, wpływającym na wysoki komfort snu są także poduszki z lateksu, które stają się hitem, wypierając jednocześnie klasyczne poduszki puchowe.

Poduszki z lateksu od marki Hilding Anders - dlaczego warto?

Szukasz dobrej jakości poduszki z lateksu? Wypróbuj poduszkę SleepMed Comfort Pillow, która została wykonana przy użyciu najwyższej jakości pianki termoelastycznej. Taki komponent ma wiele pozytywnych cech, ale przede wszystkim dobrze reaguje na ciepło i nacisk. Dzięki temu za każdym razem, gdy się na niej położysz, zmienia swój kształt i dopasowuje się do naturalnych krzywizn głowy, szyi, a także karku.

Tę poduszkę wyróżnia ergonomiczny kształt, a tym samym z pewnością ulży w przyjęciu prawidłowej pozycji szczególnie tym osobom, które śpią na plecach lub na boku. 

Głównym wypełnieniem poduszki jest pianka visco, innowacyjny materiał o wspomnianych powyżej właściwościach. Dzięki niemu, szybko zauważysz różnicę w komforcie swojego snu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow jest również w pełni hypoalergiczna - a w jej pokrowiec zostały wszyte specjalne taśmy 3D, które dynamizują przepływ powietrza wewnątrz produktu. Nie ma szans, by namnażały się tutaj bakterie i grzyby. Finalnie w Twojej sypialni, wreszcie zapanują prawdziwie higieniczne warunki. Szukasz właśnie takiej poduszki? Sprawdź ten sklep z materacami.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej