Sprawdzone rozwiązania w nowym, większym wydaniu

Klarta Humea Grande korzysta ze sprawdzonych rozwiązań, znanych z Klarty Humea WiFi. Podstawowymi elementami nawilżacza są analogicznie filtr ewaporacyjny (większy w stosunku do zwykłej wersji) oraz wentylator, wprawiający powietrze w ruch.

Powietrze zaciągane jest poprzez otwory w dolnej części obudowy, następnie przechodzi przez zanurzony w wodzie filtr i wydmuchiwane jest do otoczenia w formie niewidocznej, wilgotnej mgiełki. Proces ten nazywany jest ewaporacją i uważany jest za najbezpieczniejszy i najbardziej higieniczny.

Klarta Humea Grande – Wielka moc nawilżania w dwóch kolorach
Klarta Humea Grande – Wielka moc nawilżania w dwóch kolorach

Najważniejszą różnicę stanowią jednak: większy, 4-litrowy zbiornik na wodę oraz ponad 2-krotnie większa wydajność nawilżania, która teraz sięga aż 650 ml/h. Tradycyjny pływak zastąpiony został przewodnościowym czujnikiem obecności wody.

Warto wspomnieć, iż Klarta nie ma zamiaru rezygnować ze swojego podstawowego modelu nawilżacza – Humea WiFi, który od lat cieszy się uznaniem klientów (średnia ocen na Ceneo.pl – 4,8 na podst. 886 opinii)

Nawilżacz Klarta dla dzieci i dorosłych

Bezpieczny, oparty na mechanicznej filtracji, ewaporacyjny sposób nawilżania gwarantuje higieniczną obsługę. Utrzymanie urządzenia w czystości jest relatywnie proste. Jest to więc bardzo dobra propozycja np. dla rodziców zatroskanych o zdrowie i samopoczucie swojego dziecka.

Klarta Humea Grande – Wielka moc nawilżania w dwóch kolorach
Klarta Humea Grande – Wielka moc nawilżania w dwóch kolorach

Energooszczędny charakter oraz przede wszystkim cicha praca to kolejne atuty, które sprawiają, że Humea Grande będzie trafnym wyborem do sypialni, jak i pokojów dziecięcych.

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny

Jako nawilżacz ewaporacyjny smart, Klarta Humea Grande wykorzystuje możliwości modułu Wi-Fi i rozwiązań mobilnych. Oprócz tradycyjnych, ergonomicznie zaprojektowanych przycisków na panelu sterowania, użytkownicy mogą połączyć nawilżacz z aplikacją Smart Life, jak również Google Assistant i Amazon Alexa.

Korzyści płynące ze sterowania mobilnego:

  • Możliwość monitorowania i bieżącej kontroli poziomu nawilżania
  • Tworzenie własnych reguł pracy nawilżacza, dopasowanych do warunków, pory dnia czy preferencji użytkowników
  • Zaprogramowanie timera
  • Prosta aktywacja i dezaktywacja blokady rodzicielskiej

  • Wygodne sterowanie podświetleniem ambientowym

2 kolory nawilżacza i różne opcje podświetlenia ambientowego

Klarta Humea Grande oferowana będzie w 2 wersjach: White oraz Black. To ukłon w stronę osób posiadających już w swoich wnętrzach ciemne meble. Niezależnie od wybranego wariantu kolorystycznego, nowe nawilżacze powietrza Klarta mogą zostać klimatycznie rozświetlone.

Klarta Humea Grande – Wielka moc nawilżania w dwóch kolorach
Klarta Humea Grande – Wielka moc nawilżania w dwóch kolorach

7 kolorów podświetlenia ambientowego, od złotego po seledyn, oraz tryb automatycznej zmiany kolorów wprowadzą do pomieszczenia ciepły, przyjemny nastrój.

ikona podziel się Przekaż dalej