Zestaw kluczy Yato – przegląd produktów

Przeglądając ofertę kluczy firmy Yato, możemy być zaskoczeni różnorodnością dostępnych produktów. Oczywiście w sprzedaży dostępne są zarówno całe zestawy, jak i również pojedyncze klucze. W podstawowej grupie tych produktów, wyróżnimy:

 • Klucze płasko-oczkowe – w tej grupie produktów znajdują klucze płasko-oczkowe z satynowym wykończeniem, z polerowaną główką, czy też zestaw kluczy Yato krótkich
 • Klucze płasko-oczkowe z grzechotką – marka Yato w swojej ofercie przygotowała klucze płasko-oczkowe z grzechotką m.in. Non-slip, Spline, czy też z przegubem. Aż 110 produktów pozwoli na dopasowanie kluczy w odpowiednim rozmiarze.
 • Klucze płaskie – zaliczają się do najpopularniejszych typów kluczy, które sprawdzają się w każdym przydomowym warsztacie. Przeznaczone są przede wszystkim do odkręcania lub dokręcania śrub w łatwo dostępnych miejscach. Zestaw narzędzi Yato obejmuje w swojej ofercie m.in. klucze płaskie z polerowaną główką lub satynowym wykończeniem.
 • Klucze oczkowe odgięte – klucze te sprawdzają się wyjątkowo dobrze przy śrubach w trudniej dostępnych miejscach. W sprzedaży dostępne są klucze z satynowym wykończeniem lub z polerowaną główką.
 • Klucze do podbijania – wykorzystywane są w przemyśle ciężkim, zakładach produkcyjnych oraz w warsztatach. Wyróżniają się tym, że z jednej strony mają specjalne kowadełko. Zestaw Yato rozróżnia klucze oczkowe oraz klucze płaskie do podbijania.
 • Klucze oczkowe typu „C” – specjalistyczne klucze, które są odgięte na kształt litery „C”. Dzięki temu sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach
 • Klucze oczkowe półotwarte i zestawy – klucze Yato obejmują w swojej ofercie klucze oczkowe półotwarte płaskie oraz z przegubem. Dzięki swojej specyficznej formie sprawdza się przy odkręcaniu różnego rodzaju przewodów. Zastanawiasz się, jakie narzędzia wybrać? Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o kluczach narzędziowych.
 • Zestaw kluczy Yato – oczkowe Torx – zestaw narzędzi Yato obejmuje komplet kluczy oczkowych, które znajdują swoje zastosowanie m.in. w motoryzacji. Sprawdzają się one przy trudno dostępnych kluczach, z którymi nie można poradzić sobie przy użyciu zwykłych kluczy.
 • Klucze nasadowe typu „L” - komplet kluczy nasadowych Yato określany jest również mianem kluczy fajkowych. Klucze nasadowe znajdują swoje zastosowanie m.in. w motoryzacji, czy też przy pracach montażowych. Akcesoria wykorzystywane są przede wszystkim do nasadek.
 • Klucze płasko-nasadowe i przegubowe – sprawdzają się przy odkręcaniu śrub znajdujących się w trudno dostępnych miejscach. Klucze nasadowe tego typu znajdują zastosowanie szczególnie w motoryzacji oraz w przemyśle.
 • Klucze rurowe kute – zestaw kluczy nasadowych Yato obejmuje również klucze rurowe. Ich głównym zadaniem jest odkręcenie śrub, które są częściowo zniszczone.
 • Klucze nasadowe typu „T” i „Y” – zestaw kluczy nasadowych Yato obejmuje klucze nasadowe z rękojeścią, typu „T”, „Y” oraz „T” z obrotową rączką. Sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach oraz przy śrubach znajdujących się w znacznej odległości.
 • Klucze nastawne – ich zaletą jest zmienne rozwarcie szczęk, dzięki czemu jeden klucz sprawdzi się przy śrubach o różnych rozmiarach. W ofercie marki Yato znajdziemy między innymi tradycyjne klucze nastawne, jak i również klucze hakowe z noskiem przegubowe.
Mężczyzna używający kluczy narzędziowych, a także polecane klucze Yato i ich cena
Zestaw kluczy Yato, na przykład komplet kluczy nasadowych yato i jego cena

Na szczególną uwagę zasługują klucze nasadowe, których głównym przeznaczeniem jest odkręcanie i dokręcanie śrub. Ich głównym elementem jest najczęściej sześciokątna nasadka oraz otwór na śrubę. Zestaw kluczy nasadowych Yato jest niezwykle obszerny. Dodatkowo w ofercie znajdują się liczne akcesoria, takie jak przedłużki, redukcje, pokrętła typu „T”, czy też pokrętła łamane.

Klucze Yato – przykładowe ceny i opinie

Jeżeli interesuje cię komplet kluczy nasadowych Yato lub innego typu, to z pewnością chcesz się dowiedzieć, w jakiej cenie są dostępne poszczególne zestawy. Warto dodać, iż klucze Yato zaliczają się do produktów atrakcyjnych pod względem cenowym. Tym bardziej że na poszczególne klucze oraz akcesoria można spotkać promocje dodatkowo obniżające koszty zakupu zestawu narzędzi.

Klucze narzędziowe - promocje

Przykładowe ceny najpopularniejszych kompletów kluczy Yato

Nazwa produktu

Cena

Komplet kluczy nasadowych Yato hex 18 cz.

Cena od 123,00 zł – bardzo dobre opinie

Komplet kluczy nasadowych Yato Spline na szynie 5 cz.

Cena od 22,49 zł – bardzo dobre opinie

Zestaw kluczy nasadowych Yato Spline 12 cz.

Cena od 137,00 zł – bardzo dobre opinie

Zestaw Yato, udarowe klucze trzpieniowe, hex

Promocje od 123,00 zł

Zestaw kluczy Yato trzpieniowych torx 18 cz.

Promocje od 123,00 zł

Klucze nastawne izolowane 300 mm VDE

193,00 zł

Klucze nastawne 250 mm

Promocje od 40,99 zł

Zestaw Yato – klucz imbusowy hex, 10 cz.

29,50 zł

Zestaw kluczy Yato, klucz imbusowy Hex 3-17 mm, 10 cz.

119,00 zł

Klucz imbusowy Hex, zestaw narzędzi Yato 12 cz.

28,99 zł

Klucz imbusowy udarowy, zestaw narzędzi Yato

135,00 zł

Klucze Yato płasko-oczkowe, satynowe 55 mm

434,00 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 86,2% czytelników artykuł okazał się być pomocny